• Náramek ZDARMA
    • Není podrobný popis
    • Nefunkční zboží

Nedávají podrobný popis produktu a nefunkční zboží

Reakce obchodu Konzole a hry

pokud vám nějaké informace chybí, stačí se zeptat buď v poznámce u objednávky nebo přes e-mail.
    Můžete nám samozřejmě posílat i svoje připomínky, co zlepšit.

Poté co jste zboží zaslal zpět, že chcete vrátit peníze, jsme vše vyzkoušeli a ovladač funguje bez problémů.
    Ovladač stačí jen připojit přes Bluetooth s vaším zařízením a můžete hrát. Nic uživatelsky náročného.

Jsme rádi, že nevidíte vše tak moc negativně a aspoň za náramek zdarma, jste nám lehce zvednul hodnocení.

Děkujeme a přejeme hezký den

• dobrá komunikace
    • renovované hry, sice hezké, ale přebal určitě nebyl originální, ale znovu vytištěný někde na fotopapír
    • dlouhá doba doručení (5 dnů)

Hru bych si tady už asi nekoupil, na dodání jsem čekal 5 dnů, objednával jsem ve čtvrtek ve 14:20, ale balík dorazil do boxu až v úterý.
    Bazarová hra v pěkném stavu, ale každý chce původní přebal hry i když v horším stavu, ne vytištěný někde na tiskárně, to může dnes udělat každý.

Reakce obchodu Konzole a hry

pokud na odeslání spěcháte, doporučuji si příště zvolit časově méně náročnější formu úhrady jako je dobírka či platba kartou. Převod trvá vždy déle.
    Vždy platí, jakmile platba dorazí, posíláme.
    Dopravce by měl zásilku doručit do druhého dne, což ve vašem případě doručoval 4 dny.

Původní přebal máme samozřejmě u každé hry, pokud není bez obalu.
    V případě, že máte nějaký problém, vždy se neváhejte ozvat na náš e-mail, kde se vám rádi budeme věnovat a problém vždy společně vyřešíme.

Přejeme hezký den

3 z 8 her nejdou

Reakce obchodu Konzole a hry

všechny problémy s objednávkami jsme schopni se zákazníky vyřešit mailem.
    Objednal jste si hry na PC, které doporučujeme spíše pro sběratele z nostalgie než jako funkční hry.
    Také máme u každé PC hry jasně napsáno, že negarantujeme funkčnost aktivačních klíčů.
    Čemuž samozřejmě odpovídá i cena 49,- Kč za kus.

Samozřejmě i přesto, že nejste s nákupem spokojený, můžete vždy využít odstoupení od kupní smlouvy v rámci 14 dnů.

Děkujeme a přejeme hezký den
    Konzole a hry

• Rychlost dodání zásilky.
    • Na svých webech mají jiné náhledové obrázky zboží než jaké vám ve skutečnosti dorazí. A hlavně špinavé a krabičky, často v ne moc dobrém stavu. (Nevím zda je stav krabičky chybou Konzole a hry.cz, nebo předešlých majitelů, ale aspoň mohli v Konzole a hry.cz trochu vyčistit krabičky, protože když na vás z balíku vykoukne krabička se zaschlou omáčkou, či co na sobě, tak jen kroutíte očima.)

Dobrý den, Ověřený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení rychlosti dodání.

To, že je hra od zaschlé omáčky, není naše každodenní realita. Ve vašem případě musela někde vzniknout chyba při vizuální kontrole. Hry čistíme, pokud mají špatnou krabičku, tak jí vyměníme. Bohužel jsme pořád jenom lidi - zatím :), tak proto nemůžeme vyloučit, že se chybička vloudit mohla.
    Za tuto nepříjemnost přijměte, prosím, naší upřímnou omluvu a budeme rádi, pokud máte nějaké fotky, když nám je zašlete do mailu, rádi se z chyb učíme.

Moc si vážíme zpětné vazby a jsme rádi, za to, že jí dostáváme.
    Naši zákazníci, jsou pro nás motor, který nás žene neustále se zlepšovat.

Konzole a hry :)

• Hra je ve skvělém stavu i s manuálem
    • Negativní recenze normálně nepíšu, ale zde musím něco napsat pro budoucí zlepšení obchodu. Je to můj druhý nákup a poprvé jsem to nijak neřešil co mi přišla hra. Obchod nabízí zboží, které se tváří podle obrázku, jako standardní edice a místo toho vám pak přijde německá platinová verze. Obě hry co jsem objednal (separátně), jsou německé platiny, takže to asi nebude náhoda, že zrovna na skladě byla jen tahle verze. Každopádně problém nastává, až ve chvíli, kdy si koupíte pro hru nějaké DLC z PS storu, protože in game obchod není dostupný, kvůli PSN accountu. Hra vám nenačte přidaný obsah, protože nemáte německý PSN account. Tento problém se netýká aktuálního nákupu, ale mého předešlého nákupu Dead Space 2, takže budu sbírat krabičky, abych zakoupený obsah mohl vůbec spustit. Rozhodně tento přístup obchodu nepovažuji za slušný. Obchod by měl dobře popisovat svoje produkty jak textově, tak ilustračně a necílit tímhle stylem na svůj prodej. Hry se pak nevyplatí, ani poslat zpět s ohledem na jejich cenu a propálený čas, ale jde přece o princip.

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme za váš názor na nákup.

Dáváme si záležet, aby hra byla ve skvělém stavu, což jak sám píšete, je.
    Vždy uvádíme jazyk hry, který vaše objednaná hra splňuje. Verze přebalu, kterou zákazník zrovna dostane, je na náhodě.
    Speciálnější požadavky nám můžete popsat do poznámek při objednávání. Pokud je v našich silách, vždy těmto požadavkům vyhovujeme.

Budeme moc rádi, když se k nám v budoucnu opět vrátíte nakoupit a věříme, že další vaše recenze bude už za 5* :)

Hezký den Konzole a hry

• Krytka na baterie na ovladač x box one nepasuje. Spodní zoubky pasují, ale vrchní ne. Nepoužitelné.... nedoporučuji

dlouha dodaci doba

Reakce obchodu Konzole a hry

zboží odesíláme každý všední den a dopravci většinou doručují hned druhý den.

Konzole a hry

na stránce píšou téměř u každé hry angličtina , , ale všechno to jsou německé verze , skoro bych to označil za podvod , chtěl jsem anglické ne německé .

Dobrý den, Lukáši,

děkujeme za názor.
    Na stránkách uvádíme jazyk hry. Neuvádíme jazyk přebalu.
    Hry, které uvádíme, že jsou v anglickém jazyce, jsou vždy v anglickém jazyce. Pokud máte přebal hry v němčině, nikdy to neznamená, že jste dostal hru, která není v anglickém jazyce. Verze přebalu, kterou zákazník zrovna dostane, je náhodná.
    Pokud nejste s produktem, který jste zakoupil spokojen, můžete vždy do 14ti dnů vrátit vše zdarma. Jak na to, píšeme na stránkách.

• Náramek zdarma
    • Objednané zboží stále nedorazilo

Dobrý den, F,

zboží, které jste objednal 1.2.2024, jsme ten samý den předali dopravci, který zboží podle všech prokazatelných a dostupných informací doručil následující den 2.2.20424, u balíčku byla zaplacená i dobírka.

Konzole a hry

Objednal jsem položku A, dali mi položku B.

• Místo nového zboží posláno staré poničené a špinavé

Oba disky měly být renovované, ale nebyly. Přišly velice poškrábané, s otisky prstů po celé ploše.

Stále jsem neobdržel zboží, poslal jsem několik e-mailů a nereagují

• Nulová komunikace
    • Zboží nemám

Objednala jsem si hru na PSX. Hra přišla v rozbitém obalu ( jakože musel být rozbitý už před odeslaním jelikož v krabici nebyli střepy). Hra je v němčině (nemá AJ dabing ani titulky,i kdyz na webu uvaděli ze je v aj) a hlavne hned u prvního questu se celá hra lagnula a nefunguje (a zvuk u hry také funguje jen napůl, což by ani nevadilo když je v nemcině ale cekala jsem ze bude vazne ozkousene jestli hra funguje jak ma) z toho jsem vážně zklamaná protože jsem si pořídila rozbitou hru v rozbitym obale...

Ani po týdnu po objednání žádná reakce od prodejce!

• Stále čekám

Stále čekám na zboží

• Obchod je naprosto laxni ke svym zakaznikum. Neobtezuji se ani dat vedet, ze zbozi ktere jste si objednali nemaji skladem.

• Ceny
    • Zdlouhavé čekání

• Nikdo nekomunikuje, už jsem si koupil u konkurence. S touto firmou nechci mít nic