• Nepřišlo nic a navíc chtějí recenzi na zboží které jsem ani neobědnal!

• Rychlé doručení
    • Zboží bez podrobného popisu
    • Nikdy nevíte jaká distribuce vám přijde
    • Obchod nekomunikuje na e-maily, a telefonní číslo nemá.

Obchod neuvádí o jakou distribuci her se jedná, jednou objednáte a přijde vám francouzská, jindy zase německá. Nikdy nevíte co vám přijde dokud objednávku nepřevezmete, bohužel obchod vůbec nekomunikuje a telefon nemá, tudíž případné reklamace se člověk jen tak nedočká.

• Obchod ignoruje požadavky

• hra přišla nepoškozená
    • hra přišla ve ŠPANĚLŠTINĚ

Jelikož hra přišla ve španělštině nemohl jsem aktivovat kódy v playstation store.

• obchod nekomunikuje

bohužel obchod nekomunikuje objednávka byla vytvořena 13.1.23 do teď se nikdo neozval jestli zboží doručí nebo ne

L

Hruza hnus děs proste blbost

• Ovladac je polounkcni rozhodne nekupovat zaden neoriginalni ovladac

• Zatím zboží nedorazilo ani se nikdo neozval, jestli vůbec dorazí…

• Rychlé doručení a skvělá komunikace
    • Nepoškrábaný disk
    • Hra přišla zašpiněná
    • Nesmyslná nálepka na disku
    • Obal a manuál byl v cizím jazyce

Hra přišla celá zašpiněná od prachu a od něčeho co považuji za čokoládu.
    Obal a manuál byl v němčině což nebylo napsané v popisu produktu.
    Na okraji otvoru uprostřed disku byla nalepená nějáká nesmyslná papírová nálepka která by mohla poškodit DVD citlivou mechaniku u starších modelů Xbox 360.
    Neobjednávám zde poprvé nedávno jsem si zde zakoupil jinou hru za podobnou cenu a přišla naprosto v pořádku i bez hloupé nálepky na disku, tak nechápu kde se stala chyba.

• Nelze prodloužit doba vyzvednutí
    • Zakoupené obaly nebudou mít dlouhou životnost a mám strach že mi poškodí hry, které nejsou levné

Když platím skoro 150 s poštovným za dva obaly na PS4, očekávám, že to budou originální obaly.
    Bohužel oba obaly jdou špatně otevřít a nejspíše jednou prasknou. Vložil jsem disky od svých her na ten připínák uvnitř, ale je jaksi děsivý v tom, že musíte silou na to zatlačit, aby jste disk na něj nasadily a tím riskuji poškození disků. Jsem zklamán a nikdy víc zde nenakoupím, nemám nic co pozitivního o této stránce mohl napsat.

• Obal hry byl prázdný, zjistili jsme bohužel až pod stromečkem.

• Rozumím tomu, že produkt nemají na skladě, ale nerozumím tomu, že nedají ani vědět. Musel jsem si sám napsat a už to bude další týden a opět ani "písmeno " o tom, že stále není.

• Produkt nefunguje a z obchodem se od té doby nelze opakovaně jakkoliv spojit po tel.ani po emailu

• Žádná komonikaci, ani telefon na eshop.
    • Zboží zaplaceno, nedoručené a obchod nekomunikuje!!!

Chybí komunikace, zboží zakoupeno před 7 dny zaplaceno a nic nedorazilo. Psala jsem email žádná reakce.

Chybí mi komunikace při zdržení stavu vyřízování objednávky. Po týdnu nepřišlo žádné oznámení proč se objednávka nikam neposunula.

• Žádná komunikace
    • Pomalá doprava

Obchod sice měl zboží které jsem hledala levněji než kde jinde, ale stále jsem ho nedostala, nepřišel mi ani e-mail o stavu balíku a když jsem obchod kontaktovala tak jsem nedostala žádnou zpětnou vazbu.

• Neodesílají