Přihlásit se a přidat příspěvek
 • Jezdíme nakupovat do obchodu osobně a vždy vše proběhlo v pořádku a paní co se nám věnovala, byla velmi ochotná a milá. My jsme naprosto spokojeni a určitě zase obchod navštívíme.

 • Nakupoval jsem zde poprvé.

  + Milý přístup
  + Pěkný stav her
  + Ceny jsou fajn
  + Rychlost dodání
  + Hezky zabaleno

  Jediné minus je, že neinformujete o stavu obalu (tzn. jazyk či poškození)

  Jinak určitě spokojenost a mohu jedině doporučit!

 • Hry jsem objednával 3x za poslední tři roky, vždy před vánoci. Termín v pořádku, přišlo včas. Poprvé dvě hry nefunkční - reklamováno. Podruhé a potřetí stejná chyba prodejce. Záměna her. Sice se omluví a správnou hru zašlou, ale asi to už není náhoda. Když jsem společně s reklamovanou hrou zaslal k opravě i nefunkční ovladač zakoupený také v této prodejně, ale bohužel už po záruce zjistili, že ovladači vlastně nic není. Mne sice doma nefunguje, ale nezapomněli si za to naúčtovat 199 Kč. A to ještě posílali společně s hrou, kterou zaměnili. Děkuji, ale už nikdy více. Už mi to stačilo, ještě že je více takovýchto obchodů.

 • Jsem nadprůměrně spokojená s obchodem Konzole a hry.
  Velice rychlá doba dodání, perfektní jednání !!!
  Kéž by bylo takových obchodů více !!!!
  Mohu jen doporučit ! :-)

 • Dlouho jsem nic podobného nezažil,skvělá komunikace ,za neopravitelnou konzoli nabídnuta jiná ,za dobrou cenu ,celá záležitost vyřízena extrémně rychle ,jiní by se mohli od této firmy učit .Děkuji :-)

 • Užasní Obchod Doporučujem

 • Tento obchod mohu doporučit, nejen velkým množstvím produktů ale i vynikající komunikací a nejrychlejším doručením objednávky kterou jsem kdy zažil. Za mě palec nahoru. Přeji jim co nejvíce spokojených zákazníku, které si opravdu zaslouží.