• Nedodání zboží. Termín teoretického dodání neznámý. Objednávku jsem musel zrušit.

• Velmi pomalé zpracování, i po téměř týdnu žádná odezva zda se objednávka zpracovává natož doručí

Druhá objednávka a opět opožděná. Pouze mail , že zboží přijde nevím kdy. Skoro by člověk řekl , že se čeká na dodávku z Číny. Což by mi nevadilo. Jenže jsem si to mohla objednat z Činy sama a za jiné peníze.

Už opět mi přišel email,že zboží, které mam zaplacené a eshop uvádí že je skladem,stale není doručeno.Maji zdržení u dodavatele? To si musí ale vyřešit jinak ne že ani po týdnu nevim kdy mi bude doručeno!!!!!

Obchod se mi vubec neozval, az sem po tydnu volala, kde mi bylo oznameno, ze tovar nemaji a ze by melo dorazit do konce tydne.Cekat 2 tydny na dioprticke cocky je moc dlouho. Kdyby tato informace byla na strankach tak si je objednam jinde a mam je za 2 dny.

Zboží bylo dodáno po více než 14 dnech. Je potřeba počítat, že i to se může stát.

Po týdnu mi přišel mail, že se dodání zboží prodlouží. To je pro mne příliš dlouhá doba dodání, obchod přestal pro mě být důvěryhodný, posílám odstoupení od smlouvy.

• Velmi pomalý a nemá často zboží...

Pri objednání bylo uvedeno do týdne a dnes příští mail, ze to bude opožděne a neví do kdy

Po týdnu od objednání čoček skladem, jsem začala zjišťovat, kde to vázne. Na maily nikdo neodpověděl a linku i když zvonila, nikdo nezvedal. Zpátky nikdo nevolal. Protože bez čoček nic nevidím a potřebuji zásobu, objednávku jsem zrušila a objednala jinde. Druhý den po zrušení objednávky přišel mail, že jsem jim padala do spamu a že zboží už bylo k odeslání. Nevím, to už jsem měla čočky od konkurence doma. Nicméně předchozí roky fungovali dobře.

Extremne pomale dodani. Teda jestli to vubec dorazi.

Uz dva tydny cekam na zasilku, neskutecne

• Pravidelně objednávka nedorazí včas, jak se inzeruje při nákupu a bez komunikace o zpoždění, či nedostupnosti zboží.

Vůbec se mi při vyplnění a odeslání objednávky nezaslal potvrzovací email, a dodnes mi nic nedorazilo. Objednala sem po týdnu jinde u konkurence... Bohužel špatná zkušenost. Čekala jsem, že mi obchod zašle email s potvrzením objednávky a informace, kam uhradit, jelikož sem si vybrala způsob úhrady převodem na účet... Bohužel nic se dodnes neuskutečnilo... Takže rozhodně nedoporučuji..

Zboží zatím nedorazilo a komunikace není.

Dlouhá čekací doba.

• Ráda bych objednané zboží a služby ohodnotila, zatím ale není co, zatím zboží nedorazilo.

pred tyden jsem objednal zbozi co je skladem, zatim jsem nedostal jedinnou odpoved

Nevím, netuším, nemám žádnou zprávu z obchodu.

Zaplacené zboží nedorazilo ani po 10 dnech. Žádná informace o zdržení objednávky.