Po týdnu objednání se mnou nikdo nekomunikuje,objednávku zruším

• Nejhorší zkušenost s čočkami vubec

Zboží mi bylo doručeno v pořádku, ale je to zatím moje nejhorší zkušenost s čočkami. Kontaktní čočky používám již nějakou dobu ale čočky, co samovolně vyskakují z očí, jsou téměř nemožně nasadit a při každém sundávání máte strach, že se totálně zničí díky jejich konzistenci jsem ještě neměla. Neskutečné.

Při všech dřívějších nákupech jsem byla spokojená. Nyní trvá expedice dlouho, nepřišlo mi dokonce ani žádné potvrzení objednávky, vidím na účtě jen, že transakce proběhla. Když jsem se snažila zjistit, zda je objednávka v pořádku a jestli je v procesu, tak mi bylo pouze oznámeno, že jsem si objednala zboží, na jehož dodání je až 7 dnů. Objednala jsem 29.12., dnes je 9.1., stále nic, jen mi přišlo oznámení, že realizace bude opožděná, bez jakéhokoliv termínu. Jsem zklamaná, objednávku budu rušit.

Uváděná doba odeslání 7 - 10 pracovních dní a stále nic! Nejsem spokojená s dlouhou doručovací dobou a že při nedodržení uváděný termínů se ani neobtěžují poslat mail, kdy zboží konečně odešlou a kdy dorazí

No žádná informace o objednávce po ukončení objednávky, žádný e-mail - nic.

• Dobré ceny
    • Velmi dlouhá doručovací doba

• Už podruhé se mi stalo že Při objednávce píšete že je zboží skladem a nebylo

Kontaktní čočky v pondělí objednaný v pátek dopoledne zrušena objednávka.
    Odpoledne V pátek přišlo info, že objednávku obnovili .. opravdu mě to vytočilo.. podotýkám tato situace se mi u vás stala již podruhé.
    Kontaktní čočky potřebuješ nějakého důvodu… Pokud by jste to nechápali z jakého, tak protože bez nich nevidím!

Extrémně dlouhá doba dodání. Zboží ani po týdnu od objednávky nedorazilo.

• Omeškanie dodania tovaru, dlhá čakacia doba

Zbozi objednano pred 6 dny,zatim nedorazilo a neni skladem :( velmi smutne ze obchod ani nedal vedet ze zbozi nedoruci…

Chci objednávku zrušit

• pokud objednám zboží a předem zaplatím očekávám nejkratší možné dodání . Bohužel na telefon se nedá dovolat a na zboží čekám 10 dní kdy přijde jeden mail že není zboží skladem!!!!! tak jej asi nenabízím na stránkách nebo při objednání na to upozorním

Kontaktní čočky jsem zaplatila a za dva dny mi bylo sděleno, že budou zaslány až po obdržení od dodavatele.....

• Peníze vráceny obratem.
    • Pomalá komunikace. 26. 9. jsem objednala čočky. 1. října informace, že realizace bude opožděna. 11. října storno objednávky ze strany obchodu.

Vadí mi, že se nezeptali, jestli nechci zaslat podobné zboží místo toho, které již není.

Objednávám zboží s 14 denním předstihem, po 7 dnech mi napíší, že zboží není skladem a na stránkách přitom je informace o odeslání do 24 hodin

• asi nejlevnější kontaktní čočky na trhu
    • zavádějící termín dodání (slibují dřívější)

18.8. jsem objednala kontaktní čočky - 4 balení na 90 dní s termínem odeslání 2-7 dní za 6388 CZK. 31.8. mi přišel email "Bohužel s důvodů opoždění dodávky od producentů, nejsme nyní schopni zrealizovat Vaši objednávku.
    Omlouváme se za vzniklou situaci, objednávku zrealizujeme ihned po obdržení zboží od výrobce. O její realizaci budete informován mailem."

Dnes je 18.9. a kontaktní čočky stále nemám.

V Eshopu uveden termín dodání do .... ale ....
    Firma komunikuje, ale zboží nemá.
    Prodávají něco, co nemají skladem a nemají ani představu o možném termínu dodání.
    Zboží zaplaceno, ale nedodáno.

• Obchod objednávku vůbec nepotvrdil

• naposled před 8 dny potvrzení, že se vyřizuje, od té doby žádná zpráva ani termín dodání

• Víc než 2 dny nemohli odeslat čočky, i když na stránce je napsaný že doba odeslání je 1-2 dní.