• Obchod nekomunikuje.

Do dnešního dne jsem nedostal žádnou informaci ohledně zboží, přitom na internetu je uváděno skladem.

Reakce obchodu Konikum.cz

u produktu, který jste objednal je uvedeno skladem na externím skladu s termínem doručení 14dní, nikoliv SKLADEM ihned k expedici.

konikum je docela levny jezdecky obchod ale, uz cekam 10 dni na pad ktery mi jeste nedosel . Stejny problem jsme meli z parelkou z tohoto obchodu.

Reakce obchodu Konikum.cz

některé produkty mají delší dodací lhůtu, např 14dní, je ale vždy uvedena u produktu, zákazník má tedy možnost před objednáním rozmyslet, zda chce/může čekat

1x objednavam ,uvidim ako dojde tovar a tak.

• Rychle dodáno
    • Kvalitni

• velmi dlouhé čekání na dodání

S obchodem mám dobré zkušenosti. Tentokrát jsem vracela boty, protože mi neseděly. Bryskní vyřízení. Jeden den jsem zaslala zboží poštou, druhý den, byly peníze na účtu.

• Dobrá komunikace
    • Velice ochotní
    • Nevím
  • všechno v pořádku.

• Přehledné webové stránky
    • Výhodné ceny
    • Jasné informace ohledně data doručení
    • Hezky zabaleno
    • Nedaří se mi s obchodem telefonicky spojit ohledně adresy pro vrácení zboží

Objednala jsem si na e-shopu neoprenovou bundu a balicí papír s koňmi. Zboží bylo doručeno dle uvedených termínů, o objednávce jsem byla informována mailem. Vše moc hezky zabaleno, balicí papír dorazil bez sebemenšího poškození. Bohužel neoprenová bunda je spíš lehoučká mikina a velikost je úplně obří. Již jednu neoprenovou bundu mám a s touto se tato absolutně nedá srovnat, materiál je o polovinu tenčí. Mikinu jsem tedy zabalila, včetně kopie faktury a požadovaného formuláře pro vrácení s tím, že volím vrácení peněz na účet. Na balík jsem napsala uvedenou adresu pro vrácení zboží a a vyrazila na poštu jej odeslat. Jaké bylo moje překvapení, když mi paní na přepážce řekla, že ulice Ovesná se v Benešově nad Ploučnicí vůbec nenachází. Volala jsem tedy přímo z pošty (a později ještě několikrát) na kontaktní telefonní číslo, které až do teď nikdo nevzal, ani nevolal zpátky. Balík jsem tedy po dohodě s paní na poště odeslala do Děčína, kde se alespoň uvedená ulice Ovesná nachází, s tím, že jsem vyplnila ještě telefon, na který se pošťák pokusí dovolat v případě, že místo při doručení nebude moct najít. Chtěla jsem stihnout 14-ti denní lhůtu pro vrácení zboží. Zatím nemám zprávu o (ne)doručení balíku, takže je možné, že jsem přišla o 89,- za dopravu při objednávce balíku, o 130,- za poštovné při vrácení zpět , a možná ještě o neoprenovou mikinu v hodnotě 1145,-. Budu ráda za zpětnou reakci obchodu.

Reakce obchodu Konikum.cz

pro vrácení či výměnu nás nemusíte kontaktovat.

Stačí vyplnit formulář, který je přílohou každé faktury a zaslat na adresu, kde sídlíme již 15let.

Tento formulář a adresa je uvedena i na eshopu v informacích.

Výměnu či vrácení řešíme do 24hod.

• Pestrý sortiment za příznivé ceny.

• Dlouhý dodací termín. Zboží jsem objednala před 14 dny a ještě nedorazilo. Bylo uvedeno, že dorazí 8.1.,to se nestalo.

Reakce obchodu Konikum.cz

termín doručení na eshopu neuvádíme, uvádíme termín expedice. Následné doručení kurýrní službou nemůžeme ovlivnit.

• Nejlepší ceny na internetu
    • Velký výběr zboží
    • Výborná domluva

• Fajn akce, dobré ceny. Výborná komunikace s obchodem.

• Nízké ceny
    • Vstřícný přístup

Objednal jsem v obchodě Konikum.cz zboží, zvolil jsem platbu předem a v předvánočním shonu v záplavě mailů zapomněl zaplatit. Z obchodu mi pak zavolali a na neuhrazenou objednávku mne upozornili, což by se ve spoustě e-shopů neobtěžovali.

• U některých produktů velice výhodné ceny. Chce to porovnávat.
    • Zoufalé doručovací lhůty trvá i více než 14 dní, než se k vám objednávka dostane.

Pokud se vyplatí na zboží počkat, což se například z důvodu výhodné ceny vyplatí, obchod je správná volba. Rozhodně bych doporučila profesionálnější komunikaci.

• vse presne podle popisu za skvele ceny

• vse podle popisu

Zboží nedorazilo, komunikace žádná.

Reakce obchodu Konikum.cz

k vaší zásilce dorazily 3 emaily, prosím o konkrétnější zpětnou vazbu jak více můžeme zlepšit komunikaci.

děkujeme

• Dodána špatná velikost bot místo 38 přišli 36.Rukavice místo S velikost 8.Placeno kartou a přišla mi upravená faktura bez zboží rozet na jinou částku.Nikdo na email nereaguje,mrzi mne přístup když je to dárek k Vánocům.

Reakce obchodu Konikum.cz

Vánoční dárky doporučujeme objednávat opravdu s velkým předstihem.

S blížícím se termínem Vánoc mohou vznikat nedopatření.

Za chybu jsme se omluvili a vrátili Vám obratem platbu. Bohužel 18.12. již i kurýrní služby stoply veškeré svozy a nebylo možné doručit tak nové zboží.

• Rychlost doručení, kvalitní zboží za nízkou cenu