Rychlé jednání ,vstříctnost prodavače.

Byl to můj první nákup, takže nebudu hodnotit

Koloservis nabízí k danému kolu (core nipper 20) sadu výkonných světel,kolo přišlo bez nich.V ceně má být sestavení a seřízení - sestavené bylo, seřízené ne - přední kolo pískalo(špatně usazený gumový kryt osy),na předním kole se nevracela (přibržďovala) pravá strana brzdy,sedačka nebyla v rovině. Trochu Vás chápu "za ty prachy",Ale chtěli jste hodnocení.

Reakce obchodu Koloservis.cz

Za vzniklou situaci se moc omlouváme, světla jsme Vám již dodatečně odeslali. Kolo od nás seřízené určitě bylo, ale bylo dodáno přepravní službou DPD a tam bohužel nemůžeme ovlivnit jak je s kolem zacházeno.
    Koloservis.cz

• Vstřícné a solidní jednání, skvělá komunikace, dobré ceny.

• ochota a odbornost
    • rychlost dodání i služeb
    • spolehlivost

Velmi spokojen.....

• Nedostatečně popsaný produkt

Doporučuji ale je vhodné více komunikovat s obchodem kvůli vysvětlení nabízeného zboží

• úžasné jednání s klientem

precizní

• Požadované zboží jsem jinde nenalezl

• sortiment a dobré ceny

Vše OK

V servisu v mém bydlišti nebyli schopni mi komponent ke kolu sehnat.Váš obchod zareagoval ihned a zboží přišlo bleskově a v pořádku.Moc děkuji za vyřízení.Spokojenost 100%.

vyhoda

• Nikam nemusím jezdit a schánět

• Výborná komunikace, nenili na prodejně tak zítra je a putuje k vám.

Navíc poku jste u E ONu tak můžete uplatnit i docela velkou slevu na nákup elektrokola.