• Přestože na svém webu obchod uváděl, že zboží je skladem, po zaplacení obchod oznámil, že zboží skladem není a nebude. Peníze sice vrátil, ale neaktuálnost údajů na webu, která se zjistí až po zaplacení zboží, nesvědčí o solidnosti prodejce.

• Objednával jsem z eshopu FORCE SHARK 1000LM USB. Celkem dlouho se nic nedělo, tak jsem do obchodu napsal email. Ještě před tím, než jsem email odeslal jsem eshop kontroloval a FORCE SHARK 1000LM USB bylo stále v nabídce skladem. Následně přišla odpověď, že zboží není skladem a nabízejí alternativu FORCE SHARK 700LM USB, což jako alternativu nepovažuji, jelikož jde o podstatně slabší světlo. Trval jsem na své původní objednávce, kterou po čase eshop sám zrušil. NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu Koloservis.cz

Vaše hodnocení nás opravdu zaskočilo, neboť většina z toho co jste uvedl není pravda!
    Zboží jste objednal dne 22.5.2020 v 11.26h, o dvě hodiny později Vám byla odeslána zpráva s omluvou, že zboží není již dostupné a s informací, že se poslední kus prodal ve stejný den, před Vaší objednávkou, na kamenné prodejně. Zároveň Vám byl nabídnut jiný, podobný produkt. V ten samý den jsme se Vás ještě pokusili tel.kontaktovat s dotazem jak postupovat s Vaší objednávkou, ale hovor nebyl přijat. Do dnešního dne nám od Vás nepřišla jediná odpověď a Vaše objednávka zrušena není a ani nikdy nebyla a je stále aktivní.
    Koloservis.cz

• Nabízí zboží, které pak nemá skladem a není schopen jej dodat.

Reakce obchodu Koloservis.cz

U produktu bylo jasně uvedeno že není skladem a i přesto jste provedl objednávku. Po vašem souhlasu vám byl zaslán jiný, podobný produkt za podobnou cenu. Pak tedy nechápeme vaši reakci...?

• Jeden produkt nebyl k dodání, ačkoliv na stránkách k dispozici byl( zadní světlo). Druhý byl nahrazen jiným bez informace zákazníkovi ( duše ke kolu byla jiné značky výrobce)

Reakce obchodu Koloservis.cz

U produktu (zadní světlo) bylo v době objednání jasně uvedeno že není skladem. Za dodání jiné duše se omlouváme, ale jednalo se o totožný rozměr, kvalitu a cenu, jen obal byl ljiný.