• Přestože na svém webu obchod uváděl, že zboží je skladem, po zaplacení obchod oznámil, že zboží skladem není a nebude. Peníze sice vrátil, ale neaktuálnost údajů na webu, která se zjistí až po zaplacení zboží, nesvědčí o solidnosti prodejce.

Rychlé jednání ,vstříctnost prodavače.

Byl to můj první nákup, takže nebudu hodnotit

• vstřícné a rychlé jednání
    • vysoká profesní úroveň servisu elektrokol LECTRON

V pátek 31.7.2020 jsem byl ve fi KOLO SERVIS Sedlčany na servisní úpravě elektrokola LECTRON ESCONDER (středový motor BAFANG M 400) , odblokování rychlostního omezovače. Jsem nadšený , kolo se chová přesně jak říkal mechanik. Teď běžně jezdím rychlostí 30 - 35 km/h bez větší námahy a dlouhodobě. Mohu používat i nižší stupně asistence , protože nemusím vkládat tolika energie ze sebe , šetřím sílu , kterou nasledně vložím do více ujetých km. Nevím , je to asi jen subjektivní pocit , ale zdá se mně , že tolika ani neubývá kapacita baterie. Při rychlosti do 35 km/h v rovinatém terénu asistent pomáhá jen nepatrně , silou "myšičky" a to úplně stačí. Pro představu včera jsem jel trasu délky cca 75 km a vrátil jsem se přibližně s 50% kapacity baterie (17,5 Ah). Zkrátka tato úprava otevírá další možnosti využití elektrokola.
    K objednání stačila pouze telefonická domluva z předchozího dne , kolo jsem ve smluvený čas předal a za cca 30 min. bylo hotovo. Přístup jak paní prodavačky , tak i servisního technika byl velice vstřícný. Autorizované středisko jak má být. Ne jenom prodávat , ale i na patřičné úrovni servisovat.
    Cesta za servisem z Klatov do Sedlčan rozhodně stála za to a mohu vřele doporučit.
    Radek Smolík , Klatovy

• Objednával jsem z eshopu FORCE SHARK 1000LM USB. Celkem dlouho se nic nedělo, tak jsem do obchodu napsal email. Ještě před tím, než jsem email odeslal jsem eshop kontroloval a FORCE SHARK 1000LM USB bylo stále v nabídce skladem. Následně přišla odpověď, že zboží není skladem a nabízejí alternativu FORCE SHARK 700LM USB, což jako alternativu nepovažuji, jelikož jde o podstatně slabší světlo. Trval jsem na své původní objednávce, kterou po čase eshop sám zrušil. NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu Koloservis.cz

Vaše hodnocení nás opravdu zaskočilo, neboť většina z toho co jste uvedl není pravda!
    Zboží jste objednal dne 22.5.2020 v 11.26h, o dvě hodiny později Vám byla odeslána zpráva s omluvou, že zboží není již dostupné a s informací, že se poslední kus prodal ve stejný den, před Vaší objednávkou, na kamenné prodejně. Zároveň Vám byl nabídnut jiný, podobný produkt. V ten samý den jsme se Vás ještě pokusili tel.kontaktovat s dotazem jak postupovat s Vaší objednávkou, ale hovor nebyl přijat. Do dnešního dne nám od Vás nepřišla jediná odpověď a Vaše objednávka zrušena není a ani nikdy nebyla a je stále aktivní.
    Koloservis.cz

Koloservis nabízí k danému kolu (core nipper 20) sadu výkonných světel,kolo přišlo bez nich.V ceně má být sestavení a seřízení - sestavené bylo, seřízené ne - přední kolo pískalo(špatně usazený gumový kryt osy),na předním kole se nevracela (přibržďovala) pravá strana brzdy,sedačka nebyla v rovině. Trochu Vás chápu "za ty prachy",Ale chtěli jste hodnocení.

Reakce obchodu Koloservis.cz

Za vzniklou situaci se moc omlouváme, světla jsme Vám již dodatečně odeslali. Kolo od nás seřízené určitě bylo, ale bylo dodáno přepravní službou DPD a tam bohužel nemůžeme ovlivnit jak je s kolem zacházeno.
    Koloservis.cz

• Vstřícné a solidní jednání, skvělá komunikace, dobré ceny.

• ochota a odbornost
    • rychlost dodání i služeb
    • spolehlivost

Velmi spokojen.....

• Nedostatečně popsaný produkt

Doporučuji ale je vhodné více komunikovat s obchodem kvůli vysvětlení nabízeného zboží

• úžasné jednání s klientem

precizní

• Požadované zboží jsem jinde nenalezl

• sortiment a dobré ceny

Vše OK

V servisu v mém bydlišti nebyli schopni mi komponent ke kolu sehnat.Váš obchod zareagoval ihned a zboží přišlo bleskově a v pořádku.Moc děkuji za vyřízení.Spokojenost 100%.

vyhoda

• Nikam nemusím jezdit a schánět

• Výborná komunikace, nenili na prodejně tak zítra je a putuje k vám.

Navíc poku jste u E ONu tak můžete uplatnit i docela velkou slevu na nákup elektrokola.

• Nabízí zboží, které pak nemá skladem a není schopen jej dodat.

Reakce obchodu Koloservis.cz

U produktu bylo jasně uvedeno že není skladem a i přesto jste provedl objednávku. Po vašem souhlasu vám byl zaslán jiný, podobný produkt za podobnou cenu. Pak tedy nechápeme vaši reakci...?

• Jeden produkt nebyl k dodání, ačkoliv na stránkách k dispozici byl( zadní světlo). Druhý byl nahrazen jiným bez informace zákazníkovi ( duše ke kolu byla jiné značky výrobce)

Reakce obchodu Koloservis.cz

U produktu (zadní světlo) bylo v době objednání jasně uvedeno že není skladem. Za dodání jiné duše se omlouváme, ale jednalo se o totožný rozměr, kvalitu a cenu, jen obal byl ljiný.