nesplnění dod. termínu

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud zjistíte jakékoliv komplikace se zbožím, je potřeba nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo pomocí livechatoo, aby jsme mohli danou situaci řešit.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Zboží přišlo velice pozdě po objednávce. Potřebovala jsem jako dárek na úterý a bohužel nic. :-( .

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží , které bylo objednáno bylo na termín dodání do 3 dnů, proto se čekalo na naskladnění , jakmile se naskladnilo byla zásilka expedována.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

výrobek se za chvíli pošškodil, panenka po prvnim použití nehraje

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení.Pokud zjistíte jakékoliv poškození na zboží je potřeba nás o tom informovat telefonicky, emailem nebo pomocí livechatoo, aby jsme mohli danou situaci řešit.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Nevyhoda je ta, ze i kdyz nepovolite pri nakupu komentovat zakoupene zbozi, presto vam bude chodit jeden email za druhym, abyste ohodnotili obchod a zbozi, coz jsem si nepral....

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení.Bohužel došlo k systémové chybě na jejíž nápravě se již pracuje. Budeme rádi, když nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

• špatná komunikace
    • sedačka přišla s jednou malou vadou
    • falešné informace na web stránce ohledně otvírací doby

Na web stránce psali že mají sedačku skladem, přitom naskladňovali.
    Malou vadu dokáži přehlídnout. to se může stát
    Ale falešné informace o otevírací době, nejde přehlídnout. Sice hodina sem hodina tam, ale zásadní to je.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží bylo na objednávku do 3 dnů a objednávka byla také odeslaná v daném termínu.Pokud zjistíte jakýkoliv problém se zbožím, stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo pomocí livechatoo ,aby jsme mohli danou situaci řešit.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Komunikace trochu vázne. Zboží potřebuji pro své klienty a nemohu čekat 3 týdny, nevím vlastně, kdy jej doručí. Je již zaplacené.

Snažila bych sledovat, kdo zboží objednává a kdy ho potřebuje. To by bylo fajn. Takhle jsem musela zboží shánět jinak a jinde. Přidělává mi tato situace práci.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Doobjednala jste si zboží ,které nebylo skladem, a které jsme teprve očekávali . Vyhověli jsme Vám a objednávku jsme Vám navýšili na požadované množství s tím ,že se toto zboží musí teprve doskladnit. Neustále jsme s Vámi komunikovali ,zda by jste nechtěla objednávku odeslat postupně, pouze to zboží ,které bylo momentálně skladem.

• Rychle doruceno
    • Kvalita detskeho obleceni horsi

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud Vám zboží nevyhovuje, ať už z jakéhokoliv důvodů , můžete zboží vrátit, stačí nás kontaktovat, jsme schopni zajistit svoz,který je pro naše zákazníky zdarma. Budeme rádi, když nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Chyběla ramínka, na která se zavěšují medvídci.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení.Pokud zjistíte jakýkoliv problém se zbožím , je potřeba nás informovat pomocí emailu , telefonicky nebo přes livechatoo, aby jsme mohli danou situaci řešit.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Oboje rukavicly prisli spinave a flek na jednech nejde vyprat,kvalita prosteradla je strasna pruhledne a uplne slabe , plenka nema obsity lem tudiz se pare ,absolutne nespokojena a jiz zde nenakoupim

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud zjistíte jakýkoliv problém se zbožím nebo nejste se zbožím spokojena ,ať už z jakéhokoliv důvodů, je potřeba nás o tom informovat telefonicky, emailem nebo pomocí livechatoo, aby jsme mohli danou situaci řešit.Zajišťujeme svoz přepravní společnosti, který je pro naše zákazníky zdarma. Zboží jsme si mohli stáhnout a záleželo by nás, zda by jste požadovali vrácení peněz nebo výměnu za nový kus.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Zboží bylo skladem a objednávka byla rychle vyřízena.
    • Obchod používá pouze jediného dopravce se kterym jsem nebyla vůbec spokojená.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení.Na výběr máme několik přepravců českou poštu a In Time ,ze kterých si můžete vybrat ,který Vám více vyhovuje . Pokud máte jakýkoliv problém je potřeba nás o tom informovat ,aby jsem mohli danou situaci řešit.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Bohužel nemůžu konstatovat žádná pozitiva.
    • Spolupráce s naprosto nespolehlivým dopravcem inTime, který nebyl schopen zásilku doručit a zřejmě jí ztratil. E-shop s ním bohužel navzdory stížnosti spolupracuje dál. Také jednání obchodu, kdy měli snahu situaci řešit jen ve chvíli, kdy jsem udělila špatné hodnocení, ale pak už se mi neozvali a poslali pouze dobropis, ze kterého jsem pochopila, že už zásilka nepřijde (po víc jak měsíci už jsem ostatně ani neměla zájem), ale bez jakéhokoliv upřesnění či omluvy.

Zboží vůbec nepřišlo, e-shop prakticky nekomunikoval, pouze ve chvíli, kdy mě potřebovali přimět stáhnout špatné hodnocení.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení.Velice nás mrzí tato vzniklá situace. Jelikož jsme neobdrželi žádnou informaci od Vás ,že problém stále přetrvává ,měli jsme za to ,že je již vše v pořádku. Pokud se nám zásilka vrátí, jako nepřevzatá zásilka a nemůžeme se spojit se zákazníci,automaticky se zásilka stornuje. Bohužel jsme si neuvědomili ,že se jedná zrovna o Vaší zásilku, což nás samozřejmě neomlouvá a měli jsme věnovat této situaci větší pozornost. Nebudeme Vás již kontaktovat a zatěžovat touto záležitostí,chtěli bychom se ještě jednou touto cestou velice omluvit a věříme,že nám zachováte i nadále Vaší přízeň.

Co se týče přepravní společnosti IN TIME , bohužel nelze ze dne na den ukončit spolupráci.Pro naše zákazníky máme na výběr více možností přepravy, jelikož každému vyhovuje něco jiného a každý má jiné zkušenosti s danou přepravou.

Ještě jednou se velice omlouváme za vzniklou situaci, byla to shoda náhod a opravdu nás to mrzí .

• komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel jsme neobdrželi od Vás informaci,kde nastal problém s komunikací. Snažíme se svým zákazníkům vycházet vstříc a pokud je zjištěn jakýkoliv problém snažíme se danou situaci řešit.Je potřeba nás o tom informovat telefonicky, emailem nebo pomocí livechatoo Budeme rádi, když nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu,

• nevím
    • na objednávku nikdo nereagoval, nebyla vyřízena.

Nedoporučuji. Zadala jsem objednávku a nemám žádnou rekaci.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Objednávku jsme přijali, měla jste zvolenou platbu předem, proto jsme čekali na platbu, aby mohla být objednávka expedována.Na email automaticky systém rozesílá potvrzení objednávky, na kterém jsou veškeré podklady k platbě uvedeny.Do dnešního dne jsme netušili ,že je nějaký problém. Dle telefonického rozhovoru s Vámi jsme zjistili,že jste neobdržela potvrzení objednávky na email.Je možne, že toto potvrzení spadlo do spemu nebo jste uvedla chybný email.
    Stačilo nás telefonicky, emailem nebo přes livechatoo kontaktovat,aby jsme této situaci předešli.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Na stránke udávajú veci na sklade, ktoré reálne nemajú ani v inej farbe ... takže ďakujem ...

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Jakmile bylo zjištěno,že je problém se zbožím,bylo Vám voláno. Bohužel nebyla dostupná ani v jiném barevném provedení a o jiný typ jste neměl zájem, i když jsme Vám nabízeli jinou alternativu.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Zboží je pěkné, jen nerozumím proč stejné zboží, stejné označení velikosti, stejný výrobce a jedny jsou daleko větší?? Jelikož mám dvojčata, pro mě celkem zásadní problém.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Mohlo se stát ,že se jednalo o vadny kus. Objednávala jste jedny froté punčocháčky a jedny bavlněné, jedná se o jiné provedení, tudíž mohla být velikost jiná i z dohoto důvodů.
    Pokud nejste se zbožím spojena, není problém zboží vrátit popřípadě vyměnit. Pokud máte jakýkoliv problém stačí nás kontaktovat, vždy se snažíme problém řešit ve prospěch zákazníka.

• Dodává neúplné zboží

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení.
    K pochybění došlo již ze strany výrobce. Po zjištění situace byl problém ihned řešen.Zboží bylo staženo zpět na náš sklad a chybějící část byla dodána.
    Snažíme se jakoukoliv situaci vyřešit v co nejkratším termínu pro spokojenost našich zákazníku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.