• Zboží je jiné než na obrázku.

Ani jedna plenka není jako na obrázku. Přišly nehezké pleny po dvou stejné potisky a ty nejšerednější byly tři. Těšili jsme se na plenky, ale je to podvod. Na bílém podkladu jsou hnědé šedé, modré a zelené barvy.

Objednala jsem bodýčko,ponožky a čepičku na novorozence. Body a ponožky v pořádku. Čepice je velká jak na dospělého člověka. Hodně mě to zklamalo,jelikož to byl dárek. Už nikdy více neobjednám v tomto obchodě.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

omlouváme se za komplikace, nicméně na našem e-shopu v popisku, jsou uvedené rozměry dané čepičky.
    Osobně jsme rozměry prověřili a souhlasí s popisem na webu. Pokud budete mít zájem o výměnu čepičky za jinou, budeme rádi za kontaktování prostřednictvím e-mailu na [email protected]

děkujeme za hodnocení a za Váš nákup.

Hezký den Vám přeje tým kojenecke-obleceni.eu

dobrý den.vaše zboží pro kojence je pěkné,hezké vzory i barvy.koupila jsem několikery dupačky a kabátky.i materiál je pěkný...Bohužel po prvním vyprání v dětském prášku a na 40stupnů,se kabátky i dupačky srazily o jednu velikost.takže z velikosti 56 mám asi 52 nebo54..velikost 62 je asi tak 56 a podobně.Ted mě vlastně maličké zboží není
    k ničemu a podotýkám,že taktose pere veškeré dětské prádlo...Proto nedoporučuji vaše zboží....já osobně jsem velmi zklamaná a pokud nebudu muset,už od vás žádně zboží nekoupím. hezký den smetanová

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za zpětnou vazbu. Reklamace tohoto typu nemáme na denním pořádku, proto nás Vaše zkušenost velmi mrzí.

Prosíme o zaslání emailu na [email protected]. Pokusíme se Vám nabídnout kompenzaci zboží.

Hezký den Vám přeje tým kojenecke-obleceni.eu

Akce motorka+baterie zdarma dle vyjadreni obchodu znamena elektricka motorka a k ni baterie :-) tedy ne elektricka motorka ktere soucasti je baterie a k tomu 1 zdarma. Skoda, ze sem smazal newsletter kterym jsem celou tuhle absurditu mohl dokazat. Pouceni pro priste-kdyz je neco opravdu vyhodne vzdy si uchovat dukaz o takovem obchode. A vyzadovat splneni podminek!

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

mrzí nás Vaše reakce. Na e-mail jsme Vám poslali newsleter, který Vám přišel před objednáním zboží. Nikde není uvedeno, že byla u zboží další baterie zdarma.
    Model Police je dodáván pouze s jednou baterií.

Děkujeme za pochopení.

Hezký den Vám přeje tým kojenecke-obleceni.eu

Objednala sem si celenku ruzovou pro moji dceru a prisla mi v desnem stavu jak kdyz ji sesily narychlo, kriva a hlavne mensi velikost nez je uvedena na cedulce a cedulka nasita tak ze bych si to nedala na hlavu ani ja ale predtim zluta a fialova celenka super. !

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

vzniklá situace nás mrzí. Prosíme o zaslání fotografie zboží na náš e-mail [email protected].

Rádi Vám nabídneme možné řešení této situace.

Děkujeme.

• Zatím nedorazilo

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

u vytváření objednávky jste si zvolila platbu předem, avšak platba nedorazila.

Kontaktovali jsme Vás e-mailem a odpověď jsme neobdrželi, proto jsme objednávku stornovali.

Děkujeme za pochopení.

Hezký den Vám přeje tým www.kojenecke-obleceni.eu

Obchod slibuje termín kdy zboží dodá,ale realita je poněkud jiná, do dnešního dne zboží stále nemám, mám pouze fakturu v emailu.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za hodnocení. Před Vánoci máme zvýšený počet přijatých objednávek a děláme vše proto, abychom dodrželi zmíněné datum zpoždění o 5 dnů.

Dle sledování balíčku máte zboží doma a my doufáme, že jste i přesto spokojená.

Hezký den Vám přeje tým www.kojenecke-obleceni.eu

Tyden objednane zbozi a stale nedorazilo

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za hodnocení. Zpoždění je způsobeno velkým množstvím objednávek, které toto období přináší.

Doufáme, že máte i přesto ze zboží radost.

Hezký den Vám přeje tým www.kojenecke-obleceni.eu

Do objednávky z 16.10. jsem napsala-prosím o dodání 20.10. Když jsem 20.10. volala těsně pŕed 16 hod., že mi zboží nedošlo, byla jsem informovaná, že je na skladě a bude dodáno 21.10. Dva dny, které jsem nemohla odjet zpátky za nemocnou maminkou, které je 83 let, mi narušily provoz dne a zabránily mi v péči o maminku, která z toho byla velmi nešťastnà.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Je nám líto, ale Vaše platba se nám připsala opožděně, proto jsme zásilku expedovali až o dva dny později.

Hezký den Vám přeje tým www.kojenecke-obleceni.eu

• zklamala mě kvalita dodaných plenek. Očekávala jsem ji lepší.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

velmi nás mrzí, že jste s kvalitou zakoupeného zboží nespokojená.

Objednané bavlněné pleny ve kvalitě STANDARD mají nižší gramáž, než plenky ve kvalitě PREMIUM, které rovněž najdete v naší nabídce.

Pokud byste chtěla objednané zboží vrátit nebo vyměnit, napište nám, prosím na [email protected].

Určitě najdeme způsob, jak tuto situaci společně vyřešit.

Hezký den Vám přeje tým www.kojenecke-obleceni.eu

Některé věci co přišly byli opravdu pěkné ale některé prostě šunt... Nekvalitní a velice zavádějící popisky k produktům. Radši si běžte do kamenné prodejny než něco objednáte jinak pak akorát zůstanete koukat jak pero z gauče.... Nj jak si to člověk nemůže osahat tak je to špatně..... NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

velmi nás mrzí, že jste s nákupem u nás nespokojená.

Pokud si přejete zakoupené zboží vrátit, napište nám, prosím, na [email protected], abychom tuto situaci mohli vyřešit k Vaší spokojenosti.

Hezký den Vám přeje tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Objednávala jsem body, které bylo skladem, potřebovala jsem ho do pár dnů a po objednání mi bylo napsáno, že se omlouvají o zdržení, nakonec dorazilo, když už nebylo potřeba. Nemají na internet psát "skladem" akorát tím klamou zákazníky.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za vyjádření. Omlouváme se za způsobené komplikace, ale objednávka byla vytvořena v povánočním shonu a informace o zdržení byla i na našich internetových stránkách.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Nabízí zboží, které opětovně nemají

Doposud jsem byla s obchodem spokojená. Pochopím, že zboží nemají a tak doplním objednávku náhradním zbožím. Ale když se dané zboží opět objeví v nabídce a po mém objednání opět není a po třetí objednávce opět není, tak nechápu odpověď paní na telefonu, že dodavatel zboží neposílá, ale z nabídky se zboží nestahuje, protože se čeká na dodavatele. Když zboží nemám, tak neslibuji dodání do tří dnů. A navíc, když už to trvá dva a více měsíců.

Dobrý den, paní Mileno,

velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. Zboží je staženo z internetových stránek.

Na e-mail jsme Vám zaslali možné řešení a kompenzaci Vaší objednávky.

Děkujeme.

• Nedoručení zásilky - prý systémová chyba
    • katastrofální e-mailová komunikace s obchodem

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

je nám líto této nešťastné situce, nicméně byla chyba na straně DPD.

Zboží jsme odeslali znova na Vaši adresu a jsme rádi, že Vám bylo zboží úspěšně doručeno.

Omlouváme se za komplikace.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Zboží budu reklamovat, nefunguje reproduktor

Dobrý den, pane Beranku,

děkujeme za reakci. Nefunkčnost zboží nás mrzí. Na e-mail jsme Vám poslali postup při řešení této záležitosti.

Zboží Vám rádi vyměníme za nový ks na naše náklady.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Objednané zboží nebylo dosud doručeno,obchod nekomunikuje

děkujeme za Váš názor.

Jsme rádi, že jsme celou záležitost mohli probrat telefonicky k Vaší spokojenosti a budeme se těšit na Váš další možný nákup.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Zboží přišlo poškozené, vrátila jsem je zpět a žádala o výměnu a dosud jsem nic neobdržela.

Dobrý den, paní Svobodová,

zboží bylo v pořádku, jen bylo nutné hračku natáhnout. Poté hrála melodii bez problémů.

Zboží jsme zkontrolovali a odeslali do týdne od přijetí zpět na Vaši adresu.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nejhorsi dodání.
    Čekám už 14 dni na zboží , obj zaplacená předem a zboží ještě není
    Na internetovém obchodu vše bylo skladem

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci k nákupu. Zvolila jste si body s potiskem, které bylo na termín dodání. Zboží jsme expedovali ihned po naskladnění.

• Ještě nic nepřišlo

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

mrzí nás delší doba dodání, proto informujeme zákazníky hned v úvodu na stránkách.

Doufáme, že jste se zbožím po doručení spokojená.