• Hezké věci
    • Veci se asi nedočkáte

Čekat na objednávku měsíc, když dodání slibuji do 7 prac. dnů je silenost

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Je nám líto, ale bohužel jsme měli problém s Vámi objednaným zbožím, které bylo na termín dodání.
    K neštěstí nám došlo zdrojové body k potisku.

Jako omluvu můžete očekávat ještě jednu zásilku s překvapením.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

21.11.2020 jsem objednala soupravičku a nechala jsem jí rovnou poslat do K.Varů,doba doručení dvou dnů se po pár dnech změnila na 4-5 dnů ,dnes je 6.12.2020 a balíček stále není doručený ...

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Je nám líto, ale dochází ke zpoždění odeslání a tímto informujeme zákazníky na našich stránkách.
    Zboží jsme předali 1.12. přepravní společnosti a bohužel i ty jsou velmi vytížené.
    Doufáme, že balíček bude co nejdříve doručený.

• pozdní doručení

Nedodržování termínu, zaslání lživého emailu, že zboží bylo odesláno, ikdyž bylo odesláno o 6 dní později. Komunikace arogantní, že se jedná o automatický email.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Je nám líto pozdního doručení, avšak informace o zpoždění je uvedena na našich stránkách.

Zákazníci jsou tedy informováni předem a bohužel musí počítat se zpožděním.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Zboží přišlo pozdě. Smůla byla, že jsem ho potřebovala jako dárek. Objednáno v sobotu, mělo přijít ve čtvrtek, i přes veškeré prosby a urgence dorazilo v pondělí. Na žádost o kompenzační slevu eshop nereagoval, dostala jsem pouze same výmluvy.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Objednala jste si zboží na termín dodání a vzhledem k velkému počtu objednávek, došlo ke zpoždění.

Tuto informaci máme uvedenou i na internetových stránkách.

Děkujeme za pochopení.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Doručení zboží bylo slíbeno hned na druhý den, nakonec ale přišlo za týden bez jakékoli omluvy.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Na našich stránkách máme uvedenou informaci, že může docházet ke zpoždění.
    Zboží jsme odeslali 13.11. a bohužel se nám vrátilo jako nepřevzaté.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Vadí mi, že se mě ptáte na spokojenost a já přitom už dlouho na zboží čekám a nikdo se mnou zásilku nekomunikuje.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Omlouváme se za zpoždění.

Kontaktovali jsme Vás e-mailem, že kojenecké body není dostupné.
    Čekáme na vyjádření.

• Hrajici nočník hrál jen 1x a velmi potichu. Při 2 použití již nehraje

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Zboží je možné reklamovat. Stačí ho poslat na naši reklamační adresu Jablunkov 994, 73991 a přiložit průvodní dopis, ve kterém uvedete danou vadu.

Váš požadavek vyřídíme co nejdříve.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Zboží nepřišlo ani po 2 týdnech a obchod se neozval.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Omlouváme se za zpoždění, které bylo způsobeno nedodaným body na potisk.

Zásilka je již na cestě k Vám a budeme doufat, že Vám zboží přinese radost.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Bohužel mi zaplacená objednávka z 12.10.2020 nebyla doručena údajně je jedno body Born 2020 nedostupné, ale stále je toto body na stránkách obchodu inzerováno jako skladem. !!!????

Byla to moje první objednávka na těchto www., a zřejmě i poslední.
    Bohužel ztrácím trpělivost a také důvěru k tomuto obchodu.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci a za Váš nákup. Omlouváme se za zdržení.

Zvolila jste si body s potiskem s velikostí na termín dodání a e-mailem jste byla kontaktována, že dojde ke zpoždění.
    Vše bylo konzultováno.

Budeme rádi, když nám zachováte přízeň.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Zboží je zaplacené, stále nedorazilo. Obchod nekomunikuje!!

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za vyjádření. Dle telefonní dohody jsme Vám zboží odeslali a již je v pořádku doručeno.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Zboží bylo doručeno částečně, nejdříve oznámeno, že jedna položka z objednávky není, termín kdy bude, nakonec po 14 dnech stejně doručeno bez jedné objednané položky. Nabízené zboží není skladem, asi.
    Komunikace dobrá, ale nepotěší dlouhá dodací doba a nekompletní objednávka

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Bohužel nám dodavatel neposlal zmíněné zboží, které bylo na objednávku. Tato informace byla na internetových stránkách uvedena. Vše telefonicky konzultováno k Vaší informovanosti.
    Pevně věříme, že Vás toto neodradí od dalšího nákupu.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Bohužel,zboží jsem zaplatila okamžitě,ale nedorazilo.Jsem nemile překvapena.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Bohužel došlo ke kybernetickému útoku na našeho provozovatele informačního systému a nemohli jsme expedovat zboží. Tímto se omlouváme za zpoždění.

Zboží obdržíte do dvou dnů.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Dlouhá dodací doba. Při každé mé objednávce měli nějaký problém. Jednou nebylo zboží skladem (i když na internetu uvedeno skladem), podruhé kybernetický útok ....

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Bohužel se opravdu někdy stane, že se zboží vyprodá, poté zákazníky ihned kontaktujeme.

Kybernetický útok na našeho poskytovatele informačního systému jsme opravdu nemohli ovlivnit a museli jsme počkat na vyřízení a zprovoznění. K opoždění odeslání samozřejmě došlo, za což se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

inzerováno do 3 dnů u vás doma,trvalo to týden.Objednané zboží dorazilo nakonec jiné.Objednala jsem bílou soupravičku,dostala jsem modře vyšívanou

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme ze reakci. Vámi objednané zboží bylo opravdu s modrým lemem.
    Při objednávání zboží doporučujeme rozkliknout všechny fotografie, modrá kombinace je dobře vidět.

Máte možnost výměny nebo vrácení zboží. Neváhejte nás kontaktovat.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Objednané zboží z 30.4.2020 stále ke dni 11.5.2020 bez nějakého odůvodnění nedorazilo.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za recenzi. Odeslání se zdrželo z důvodu nedodání zboží na potisk v termínu, který nám byl slíben.

Omlouváme se za pozdější odeslání a doufáme, že máte ze zboží radost a neodradí Vás to od dalšího možného nákupu.

• Ceny

Zboží doposud nedorazilo, žádná odpověď, nic. Platila jsem samozřejmě předem a žádná zpětná vazba, NEDOPORUCUJI!!

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Kontaktovali jsme Vás e-mailem, že jedno zboží je na dodání a prozatím jsme neobdrželi odpověď.
    Po přijetí produktu objednávku odešleme. Více informací zašleme opět do e-mailu.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Zboží jsem objednala a ihned zaplatila platební kartou. Po týdnu zboží stále nedorazilo a když jsem zjišťovala, kde je problém, bylo mi řečeno, že zboží nemají skladem. Což ale v e-shopu u mnou vybraného zboží vůbec nebylo uvedeno, že by nemělo být. Takže vůbec nevím, kdy mi dorazí.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za reakci. Bohužel se nám opozdila dodávka s Vámi objednaným produktem.
    Snažíme se záležitost vyřídit a zboží odeslat.

Omlouváme se za komplikace.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Nedodržení dodací lhůty, špatné informace zákazníkovi.

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

omlouváme se za komplikace, které byly způsobeny velkým množstvím objednávek a vytížením přepravní společnosti.

Můžete nám napsat e-mail s daným problémem. Budeme se snažit Vám nabídnout vhodnou kompenzaci.

Děkujeme za pochopení.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

• Dva týdny od objednávky a zaplacení a zboží nikde!

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel přepravce z důvodů nadměrného množství zásilek nestíhá zásilky vyzvedávat a doručovat, jakmile tato těžká doba skončí, mělo by být doručování zásilek zase v pořádku .
    Budeme rádi, když nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

Hezký den. Tým www.kojenecke-obleceni.eu

Na meil 6.4. mi byla poslána zpráva , že mám zboží očekávat do 1-2 dnů,že už bylo odeslané. Po 3 dnech čekání,jsem kontaktovala paní a tam mi bylo řečeno,že zboží stále nebylo odeslané

Reakce obchodu Kojenecké-oblečení

omlouváme se za komplikace s objednáním zboží.