• velmi příznivé ceny-doporučuji

Vřele doporučuji

Poslaly absolutně nefunkšní díl.

Dobrý den pane Prokop,

neevidujeme od Vás žádnou objednávku která by Vám byla odeslána. Jediná objednávka na Vaše jméno byla objednávka která nebyla uhrazena a díl nebyl odeslaný. Pokud si přesto myslíte že jsme Vám díl poslali špatný nebo nefunkční zašlete nám reklamaci protože ani tam neevidujeme od Vás naprosto nic.

vše v pořádku

• Výhodná cena
    • Raději si telefonicky ověřit zda jde o pár či jednotlivý kus zboží jako se mne stalo u dorazů, vyobrazený dva dodán jeden aniž by bylo uvedeno že jde o jednotný díl a cena za kus.

Reakce obchodu KL Parts

chyba se stala na naší straně že obrázek je od dodavatele dat špatný a opravdu je vyobrazen jako sada ale správný počet je 1ks dorazů tlumiče včetně prachovky. Znovu se omlouváme jako již po telefonu že jsme Vám tímto způsobili potíže.

Objednavku zrušil obchod aniž by někdo zavolal a nabidnul nějake rešeni(alternativu).

Dobrý den pane Jansa,

Vybral jste si naší službu rozvoz pro autoservis ve městě Kladno ale jaksi jste zapomněl jaké zaměření je vaše firma kterou jste uvedl do objednávky a to pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Je tedy značně nelogické proč jste vůbec tuto dopravu vybral?! Uvádíte že vás nikdo nekontaktoval i když sám víte že to není pravda. Není naše chyba když někdo nezvedá 2x telefon v průběhu celého odpoledne abychom se mohly dohodnou na alternativním řešení. Další zajímavá věc je ta že v košíku je jasně psáno že je to jen rozvoz pro Kladno ale vy dobře víte že sídlíte asi 15km od Kladna takže je nelogické tuto možnost vůbec vybrat když nebudu brát v potaz že nejste prodejna autodílů ani autoservis. Pokud jak píšete že jsme vás nekontaktovali proč jste nám nezkusil napsat email nebo zavolat sám? Kolega byl ochoten vám zboží přivést když by se vracel po práci domů ale nebylo vás možné kontaktovat protože nikdo nezvedal telefon.
    Team KL Parts

Přišlo jiné zboží než jsem objednaval

Dobrý den pane Ingr,

Podle komunikace přes email vám přišlo přesně zboží jaké jste chtěl jen jste podle vašich slov ztratil montážní součástky pro upevnění a po nás jste chtěl abychom vám tyto součástky znovu poslaly. Bohužel není férové abychom kvůli chybě zákazníka vykradli součástky u balení které je kompletní a proto jsme vám nemohly vyhovět protože toto jednání je pro nás nepřijatelné. Děkujeme za vaší recenzi i když není pravdivá.

Reakce obchodu KL Parts

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Doufáme že díly fungují a omlouváme se za delší dobu dodaní protože zboží SKLADEM expeduje okamžitě u vás to bylo o necelých 24hodin později.

Team KL Parts

Zboží bylo doručeno v krátké době a v pořádku již slouží

Team KL Parts

• U nabízené servisní knihy není jasně uvedeno upozornění, že je polská. Lze snadno přehlédnout a při poštovném 50Kč (cena knihy 35) se nevyplatí vracet. A obchod moc vstřícný není...

Dobrý den pane Hanzal,

pokud někdo nečte že servisní knížka je v Polském jazyce není to náš problém. Na webu je jasně v popisu výrobku velkým písmenem uvedeno že jazyk je PL. Pokud naše jednání není vstřícné asi bych neměl zapomenout že vaše jednání že chcete vrátit peníze + zaslat novou knížku v češtině s tím že odmítáte nevrátit knížku v polštině a vše předáte ČOI pokud vám nevyhovíme lze chápat jako normální jednání? Nereagování na náš email s nabídkou řešení a nezvedání telefonu je jen taková tečka na konec.

Team KL Parts

Rychle doručeno,vše ok naprostá spokojenost.

Reakce obchodu KL Parts

jsme rádi za váš nákup a kladnou recenzi. U dalšího nákupu od nás máte přepravné přes Zásilkovnu ZDARMA za vaše kladné hodnocení. Stačí se jen odvolat na tuto recenzi a poslat nám odkaz. Podmínkou je stejné jméno a vybraní stejného místa doručení jako u vaší poslední objednávky a musí se jednat o autodíly.

Team KL Parts

Přehledné www stránky pro všechny.

Reakce obchodu KL Parts

Jsme rádi za váš nákup a kladnou recenzi. U dalšího nákupu od nás máte přepravné přes Zásilkovnu ZDARMA za vaše kladné hodnocení. Stačí se jen odvolat na tuto recenzi a poslat nám odkaz. Podmínkou je stejné jméno a vybraní stejného místa doručení jako u vaší poslední objednávky.

Rychle vyřízení..

Reakce obchodu KL Parts

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Budeme rádi pokud spolu uzavřeme další obchod. Doufáme že Vám brzdy které jste objednal dobře brzdí :-)

• ok

Reakce obchodu KL Parts

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Budeme rádi pokud spolu uzavřeme další obchod. Doufáme že Všechny díly z Vaší rozsáhlé objednávky fungují podle představ :-)

Team KL Parts

• Chybí možnost platby kartou online.

Sada příslušenství, brzdové čelisti AUTOFREN SEINSA D3978A - některé díly sady nelze použít (problém s velikostí).

Dobrý den pane Minarčík,

neevidujeme od Vás žádný email ani telefonní hovor s Vaší stížností. Díly lze samozřejmě reklamovat nebo do 14dnů vrátit. Díl který jste koupil má v popisu jasně napsaný rozměr na jak velký brzdový buben je určený https://klparts.cz/sada-prislusenstvi-brzdove-celisti-autofren-seinsa-d3978a . Píšete že není možnost platby online ale to není pravda protože již přes 4 měsíce tuto možnost nabízíme https://klparts.cz/zpravy-a-aktuality#comgate

• rychlé jednání

Team KL Parts

• zboží nepřišlo na ten, jmenovitě na opasek, obchod nechce vyměnit opasek. a velmi drahé na dopravu

Reakce obchodu KL Parts

Pravděpodobně jste si spletl obchod?

Přejeme Vám hezký den

vše v přádku děkuji

• Nedodali
    • Nedodali

Reakce obchodu KL Parts

nerozumím Vašemu hodnocení pane Hulka! Objednal jste si 29. března okolo 20:10hod večer kdy probíhal cca už 30min import nové značky autobaterii. Objednal jste 2ks autobaterii v hodnotě 22kč kdy normálně uvažujícímu člověku musí dojít že je někde chyba a cena 22Kč za 2ks autobaterii 50Ah je špatně. Dopravu jste zvolil dosti nelogicky a to do 5kg myslím že snad Českou Poštou i když v košíku je přeprava přímo pro autobaterii. Hned 30. března po zrušení objednávky jsme Vám psali email proč jsme nuceni objednávku zrušit. Podle Vašeho jednání jste ale o autobaterie neměl vůbec zájem.