• výhodu oproti jiným obchodům nevidím žádnou
    • dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Klarstein

mrzí nás tato nepříjemnost, ale prověřil jsem kompletně Vaši objednávku a byla doručena v termín, který uvádíme přímo na stránkách u tohoto výrobku. Objednal jste si výrobek s doručující dobou 7-9 pracovních dní a zásilka Vám byla doručena 7. pracovní den od objednání.

• Kvalitní výrobky
    • Dlouhá doba dodání

Výrobky kvalitní i když nám chyběla ve výbavě roura do komína. Kterou musíme koupit.
    Robot v pořádku.

Reakce obchodu Klarstein

děkujeme za Vaše hodnocení. Pevně věříme, že se do našeho obchodu budete nadále s radostí vracet.
    Přejeme příjemný den.

Andreas z Klarstein.cz

• Myčka byla objednána 28. 9. a přišla 10.10. I když tvrdí že "dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní"
    • Myčka se po 11 dnech používání rozbila

Reakce obchodu Klarstein

omlouváme se za tyto komplikace a nepříjemnosti. Zásilka Vám opravdu byla doručena 10.10. co přesně vychází na 8. pracovní den od objednání a zásilku jsme tedy doručili v termínu, který uvádíme na našich stránkách. Co se týče nefunkčnosti výrobku, za to se Vám velice omlouváme. Výrobek si u Vás na naše náklady vyzvedneme a pošleme do servisního střediska. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. Telefonicky na čísle 225 348 506 nebo e-mailem na: [email protected].