• zakoupeno v Klarstein před 1 týdnem

Vysavač přišel druhý den po objednání. Vše došlo v naprostém pořádku. Jen návod vysavače není zcela jednoznačný.

• zakoupeno v Klarstein před 1 měsícem

• Velmi vstřícná komunikace obchodu, žádný problém s dodatečnou úpravou objednávky, dělají vše pro spokojenost zákazníka

Reakce obchodu Klarstein

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Budeme se snažit udělat maximum proto, abychom neztratili Vaší důvěru.

Perfektní komunikace, rychlost

Reakce obchodu Klarstein

děkujeme za kladnou zpětnou vazbu, které si velice vážíme.

• Přehledný e-shop
    • Hezké zboží

Reakce obchodu Klarstein

děkujeme za kladnou zpětnou vazbu. Sledujte náš eshop i nadále, máme připravené další zajímavé akce.

jednoduché spolehlivé

• zakoupeno v Klarstein před 3 týdny

Srovnám to s jiným eshopem, stejná banka, platba předem. Jiný eshop- večer objednáno, ráno zaplaceno, další den zboží doma. Tady večer objednáno, hned zaplaceno, zboží doma po 14 dnech a deseti mailech. Co mám hodnotit.

Reakce obchodu Klarstein

velice se omlouváme za tyto nepříjemnosti. Bohužel jsme se potýkali s menším problémem při párování plateb. Vše je již vyřešeno a takováto situace se nebude opakovat. Ještě jednou se omlouváme. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 225 348 506 nebo e-mailem na: info@klarstein.cz.
    Přejeme hezký den.

Andreas z Electronic-star

Bez problémů

Reakce obchodu Klarstein

děkujeme za Vaše hodnocení. Pevně věříme, že se k našemu obchodu budete nadále s radostí vracet.

• zakoupeno v Klarstein před 2 týdny

• výborná komunikace ze strany obchodu

• zakoupeno v Klarstein před 2 týdny

Prodávají použité zboží jako nové. Koš přišel se zbytky odpadkového pytle a levá strana koše promackla.

Reakce obchodu Klarstein

omlouváme se za vzniklé komplikace. Výrobek si u Vás na naše náklady vyzvedneme a vrátíme Vám kompletně uhrazenou částku. Mrzí nás tato nepříjemnos. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 225 348 506 nebo e-mailem na: info@klarstein.com.
    Přejeme hezký den.

• zakoupeno v Klarstein před 3 týdny

Vše bez problému a rychle doručeno.

• zakoupeno v Klarstein před 4 týdny

Obchod nijak nevybočuje z řady jemu podobných, má přehledné stránky, slušné vyhledávání, rychlé vyřízení objednávky a dodávka do dvou dnů. Jen ta komunikace by se mohla zlepšit. Upozornění, že mi bude doručeno zboží, v době kdy už ho mám doma je asi zbytečné. Ale to je jen maličkost. Jinak nemám žádné výhrady.

Reakce obchodu Klarstein

děkujeme za kladnou zpětnou vazbu, které si velice vážíme.

• Proste to funguje

• zakoupeno v Klarstein před 3 týdny

• Lednice přišla poškrábaná už od výrobce, krabice byla zcela v pořádku

Reakce obchodu Klarstein

mrzí nás tato nepříjemnost za kterou se Vám omlouváme. Výrobek si u Vás na naše náklady vyzvedneme a vyměníme ho za nový. Budeme se snažit udělat maximum proto, aby se již takováto situace neopakovala.

• zboží dorazilo nekompletní

Nejsem s obchodem spokojený, vyřízení reklamace kdy mi dorazila objednávka která byla nekompletní dlouho trvá, ochota žádná, nespolehlivý obchod.

Reakce obchodu Klarstein

velice se omlouváme za zdržení. Dnes Vám bude odeslaný nový kus z našeho centrálního skladu.

• unikátní sortiment
    • blesková rychlost

• rychlost vyřízení objednávky

• Nikdo nekomunikuje...

Reakce obchodu Klarstein

velice se omlouváme za komplikace a za zdržení. Na Vaše e-maily z víkendu Vám ihned odpovíme. Budeme se snažit udělat maximum proto, aby se již takováto situace neopakovala.

• zakoupeno v Klarstein před 1 měsícem

Rozhodně neobjednávat, zboží po měsíci nedorazilo. Domluva nedostatečná, žádné info o zpoždění, nebo pozdějšímu doručení.
    Po zrušení objednávky, peníze do teď nejsou na účtě. Vše prý řeší přes páteřní firmu v Německu.

Reakce obchodu Klarstein

mrzí nás tato nepříjemnost za kterou se Vám omlouváme. Peníze Vám byly vráceny 30.8.2021 zpět na kartu, z které jste objednávku uhradila.

• zakoupeno v Klarstein před 1 měsícem

Zboží bylo objednáno skoro před 14 dny, zatím nedorazilo a z obchodu mě nikdo nekontaktoval.V době objednání bylo zboží skladem, tak nevím, kde se to zadrhlo. Obchod jsem kontaktovala sama a bylo mi řečeno, že zboží je na cestě z Německa, že stím bohužel nic nemůu udělat a ani mi nebyla nabídnuta sleva ...

Reakce obchodu Klarstein

omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti, bohužel jste si objednala výrobek u kterého máme uvedené: "Momentálně je k dispozici pouze jako rozbalené zboží.". Vyslechl jsem si Váš rozhovor s kolegyní na zákaznické podpoře z 30.8.2021, v kterém Vám bylo oznámeno, že bohužel výrobek není momentálně skladem a čeká se na jeho naskladnění a jakmile se naskladní, tak bude odesláno směrem k Vám. Ještě jednou se omlouváme.