Jako vždy, rychle, spoelhlivé.

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den. Díky za recenzi a zpětnou vazbu, jsme rádi, že vše proběhlo podle očekávání! Budeme doufat, že se brzo uvidíme a vše proběhne k vaši spokojenosti tak, jak očekáváte.

• rychlost ,
    • bezproblémovost

Vždy perfektně realizována zakázka.

Reakce obchodu Key4you

Objednal jsem si Steam klíč pro hru, který jsem chtěl věnovat do jedné soutěže, ale místo toho mi přišly poukázky na kredit do Steam peněženky. Je snad jasné, že ten klíč není určen pro mě, jinak bych si to koupil levněji přímo na Steamu.

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den. Mrzí nás, že jste s nákupem nespokojen, bohužel však musíme oponovat, že to úplně jasné vždy není. Každému vyhovuje jiná aktivace. Někdo aktivuje rovnou klíč, někomu rovnou kredit, který je u nás dlouhoobě nejprodávanější produkt, například kvůli sbírání odměn na Steamu. O tom, že je klíč doručován v podobě Steam kreditu určitě také informujeme u samotného produktu.
    Věříme, že případný další nákup proběhne podle očekávání a budete více spokojen, než nyní.

cena, rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Key4you

• Téměř vše ihned skladem nebo do pár hodin
    • Kvalita

Zakoupeno již desítky klíčů nikdy nebyl problém. Z legalních prodejců je bezkonkurenčně nejlevnější. Některé položky zvlášt oldies jsou za 10 procent ceny oproti steam obchodu. Doporučuji všem tady nakupovat. Sice jsou levnější varianty ale to jen v řádech pár procent a ty dané weby obsahují nelegalní klíče. Steam pak takové učty s kradenými kliči muže banovat takže to riziko nestojí za to.

• členství
    • věrnostní program výhod
    • musíte si hlídat cenu u konkurence

Poslední nákup mě dost naštval...Už při předchozích nákupech jsem se dušoval, že ušetřím nějakou tu korunu a z jejich věrnostního programu jsem byl nadšený. Nicméně u nákupu Helldivers 2 jsem i přes výhodu členství a slevy za zlaťáky zaplatil v přepočtu o cca 150,kč více než kolik si účtuje STEAM 39.99,- Euro čili cca 1.000,- Key4You mi pak poslal ještě dárkový kupon na 100,-kč , ale to nic nemění na tom, že jsem původně zaplatil více než je běžné na známé platformě a ta většinou bývá i dražší než ostatní. Občas nakupuji i u jiných online prodejců právě kvůli tomu, že chci ušetřit nějakou tu tzv. kačku tak tady se mi to sakra vymstilo.

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den, mrzí nás, že jste s nákupem nespokojen, avšak s některými cenami bohužel moc hýbat nedokážeme. Cena se odvíjí od několika faktorů, v tomto případě takto kolegové produkt nacenili s ohlédnutím na dostupnost a náklady s produktem spojené.

• Rychlé vyřízení

Super hra

• Rychlé jednáni

• Spolehlivost

• rychlost doručení
    • výběr

Reakce obchodu Key4you

Další nákup a opět SUPER.

Reakce obchodu Key4you

• Velmi rychlý proces obchod, luxus
    • Někdy oproti konkurenci dražší ale neni to kritika

Reakce obchodu Key4you

+ Objednáno před obědem, po obědě doručeno. Instalace bez problémů.

- nic

spolehlivost

• Dodání

Funkční klíč, dodání obratem.

Reakce obchodu Key4you

• Dobrá a aktivní podpora, věděl jsem zhruba kdy dorazí klíč
    • Bylo psáni, že mi klíč dorazí do dvou hodin, dorazil za 5

Reakce obchodu Key4you

Za komplikace se zdržením doručení se omlouváme, potýkali jsme se v té době s technickými problémy, které se nám snad již podařilo odstranit.

naprosta spokojenost

Luxusní hra

Reakce obchodu Key4you

Všechno proběhlo rychle, bez problémů a v naprostém pořádku:-)
    Děkuji