• Prístup je TOP, odpoveď na otázky som dostal aj večer, aj v sobotu!

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den. Díky za recenzi a zpětnou vazbu, jsme rádi, že vše proběhlo podle očekávání! Budeme doufat, že se brzo uvidíme a vše proběhne k vaši spokojenosti tak, jak očekáváte.

• Přehlednost

• Dobrá komunikace
    • Vždy bez problému

Doporučuji všem.

Reakce obchodu Key4you

• Vubec lidem nejdou na ruku zaplatite a pak si jeste musime volat o aktivacni klic

Reakce obchodu Key4you

Děkujeme za hodnocení, přestože není kdo ví jak chvalné. Tento krok nás mrzí stejně jako vás, věříme však, že své opodstatnění a zavedení určitě má. Pokud by vás zajímalo více informací, neváhejte kontaktovat kolegy na emailu, kteří vám rádi poskytnou podrobnosti. :)

• Rychlá objednávky včetně dodání

• Rychlé, přehledné

Dlouho jsem hledal QR platbu. Moje chyba.

splní to co má

Reakce obchodu Key4you

Opakovaný nákup a vždy spokojenost

• Včasné vyřízeni

• rychlost dodání

• Elektronické licence
    • Okamžité dodání

Reakce obchodu Key4you

• Klíče ke hrám jsou ihned po zaplacení.
    • Dobrá komunikace
    • Podrobný popis her včetně minimální a doporučené konfigurace, což u některých konkurenčních společností chybí.
    • Některé hry mají dražší než konkurence.

• Super ceny, rychlost dodání
    • Velký výběr pro platby

je dobrý

• Spolehlivost
    • Cenově dostupné
    • Komunikace výborná
    • Bezproblémové
    • Občas se stane chyba v kódu ale hned vyřeší opravou

Jen jednou se stala chyba v kódu ale když jsem napsala tak hned odeslali nový a správný.

Reakce obchodu Key4you

Jako vždy, rychle, spoelhlivé.