Požádala jsem v balíčku o výměnu jednoho produktu za jiný, nebylo mi vyhověno. Byl to poslední nákup.

Reakce obchodu KetoMix

Mrzí nás tato nepříjemnost. Bohužel nemůžeme měnit složení balíčků z důvodu skladového hospodářství. Děkujeme za pochopení. Za tým KetoMix, Monika

Poslední 2 objednávky mi nepřišly kompletní. samozřejmě reklamace uznána, ale moje další zbytečné cesty na zásilkovnu.

Reakce obchodu KetoMix

Mrzí nás, že jsme dokonce ve dvou objednávkách udělali chybu. Moc se omlouváme. Za tým KetoMix, Monika

• dobře zmáknuté informace, které pravidelně zasílají ohledně průběhu ketodiety

Děkujeme za Vaši recenzi. Za tým KetoMix, Šárka

• víno je drahé, zbytkový cukr je vysoký, nevím proč ho doporučují pro Keto

Seženete víno ve vinotéce o 100,- levněji se zbytkovým cukrem 1,1

Reakce obchodu KetoMix

Děkujeme za recenzi. Vína KetoMix mají zbytkový cukr do 0,4.
    Za tým KetoMix, Šárka

• Obchod je přehledný
    • Lze tam najít mnoho informací k produktům i dietě
    • Nelze vybrat obsah balíčku
    • Kupování jídel zvlášť je o dost dražší

S obchodem jako takovým jsem spokojená byla. Zásilka dorazila opravdu rychle. Bohužel přidávám se k ostatním negativně hodnotícím. Bohužel mi nechutnalo téměř nic a to, co se jíst alespoň trochu dalo, se velmi rychle omrzelo (vanilkový shake, palačinka, kuřecí polévka). Pro mě naprosto nepoživatelná (ve smyslu, že se mi zvedal žaludek) byla sýrová omeleta a jablečná kaše. Po 4 dnech nucení se jsem sice zhubla 1 kg, ale při jídle a těsně po jídle mi bylo zle od žaludku, dostavilo se neskutečné nadýmání, že jsem v kanceláři měla pocit, že prasknu :D. Poslední den už jsem do sebe nedostala ani shake... přítel vydržel týden a pak začal mít stejné potíže. Myslím si, že je to hodně individuální. Vyzkoušela jsem dietu na základě doporučení od kamarádky, která je velmi spokojená, ale pro mě to prostě není. :)

Reakce obchodu KetoMix

Dobrý den, mrzí nás, že jste s dietou nebyla spokojená. Chápeme, že chutěmi se nedokážeme trefit do noty úplně každému - chuť je věc, na které samozřejmě stále pracujeme, ale i tak rozumíme tomu, že se občas v tomto směru objeví nespokojený zákazník.

Co se týče nadýmání - tento problém může začátky diety opravdu provázet, protože jde o velkou změnu ve stravě a přijímáte výrazně více vlákniny. V takovém případě doporučujeme snížit množství konzumované zeleniny a popíjet čaj podporující trávení. Postupně si střeva na příjem vlákniny zvyknou a problémy ustoupí.

Přejeme, abyste našla způsob hubnutí, který vám bude lépe vyhovovat.
    Za tým KetoMix, Monika

• rychlá příprava
    • chuť

Objednala jsem na zkoušku, chtěla jsem začít takto s omezením sacharidů. Bohužel chuť hrozná, všude je cítit pachuť prášku. Nejlepší z balíčku pro mě polévka, potom kaše jen s vylepšením zakysané smetany, aby se to dalo sníst. Dále omeleta, která má nijakou, přáškovou chuť, opět vylepšení šunkou, sýrem a zeleninou. Nápoje.....měla jsem příchuťe jahoda, banán a káva....skoro v tom nejsou vůbec cítit...aby mi nebylo z toho špatně, tak jsem pila jen jeden nápoj denně a poloviční množství. Závěrem: zkusila jsem to,ale teď vím, že stravovat se s omezením sacharidů jde i jinak a ne práškovou stravou. Na 14 dní (já si to mixováním i jiného jídla protáhla na 3 týdny a zhubla 5 kg). Takže to asi funguje, ale na delší čas si to neumím představit.

Reakce obchodu KetoMix

Děkujeme za vaše hodnocení. Chápeme, že není možné se na sto procent trefit všem zákazníkům do chuti, snažíme se však chuť produktů neustále vylepšovat a mnoho našich zákazníků si na dietě opravdu pochutnává. Každopádně jsme rádi, že i přesto jste si našla svou cestu hubnutí, která vám vyhovuje. Za tým KetoMix, Monika.

• Žádná komunikace, zboží nedorazilo, nevím, co se děje.

Reakce obchodu KetoMix

Dobrý den paní Eleno, vaše zboží nedorazilo z důvody neschválení platby Twisto. Tuto potvrzujete přes svůj telefon. Pokud si přejete platbu změnit, kontaktujte nás prosím na naší zákaznické podpoře. Děkuji. Za tým KetoMix, Kateřina.

Neříkám, že ketomix dělá špatné věci. Ale na trhu jsou daleko lepší produkty pro dietu. Např. :
    Vyjde 2x levněji a pro mě s lepším složením. Ketomix je módní vlna pro lidi, co nemají snahu si nějaký produkt zajistit sami. Byl to dárek, já bych to nekupoval. Když jsem ukázal podobný produkt, v očích viditelné zklamání. Podobně jako když si zarputilí zastánci nejdražších značek koupí něco "božího " a pak zjistí, že mohli mít za třetinu to samé.

Reakce obchodu KetoMix

Dobrý den, produkt který uvádíte je určen k výživě sportovců a budování svalové hmoty. Doporučuje se max. 3x denně. Naše produkty jsou určeny především k redukci váhy, nahrazují 5x denně jídlo, tedy srovnání není úplně na místě. Děkujeme. Za tým KetoMix, Kateřina.

• Otravují s průzkumem

Reakce obchodu KetoMix

Moc nás mrzí, že jsme vás obtěžovali. Věřím, že jinak panuje spokojenost s dietou. Děkujeme. Za tým KetoMix, Kateřina.

Reakce obchodu KetoMix

Děkujeme za vaši reakci. Za tým KetoMix, Kateřina.

Při objednání mi bylo nabídnuté odložení platby o 14 dní..tak jsem to zadala . Potom mi přišlo, že jste mi to neodsouhlasili... kupovala jsme u Vás už za dost Kč... sociálka mi neposlala peníze za ošetřování vnuka, kupovala jsem auto..tak jsem neměla momentálně volné peníze... neodsouhlasili jste mi odložení platby.. vaše chyba zboží si nechte... ja bez něho můžu být a objednat si jinde...

Reakce obchodu KetoMix

Dobrý den, děkujeme za reakci. Nicméně odsouhlasení platby Twisto není v naší kompetenci, tuto možnost schvaluje právě společnost Twisto. Děkujeme. Za tým KetoMix, Kateřina.

Nic jsem si neobjednal, mají chybu v databázi a neustále mne kontaktují i přesto, že jsem žádal o vymazání z databáze. Bohužel marně.

Reakce obchodu KetoMix

Děkujeme, občas se stane, že se náš zákazník splete v emailové adrese a my potom kontaktujeme někoho jiného. Pracujeme s tím, co náš zákazník zadá. Prosím, smažte tedy naší poštu a omluvte nás. Děkuji, za tým KetoMix, Jana.

• Špatný zákaznický servis
    • Vysoké ceny

Namísto objednaného chleba mi došel perník. A i když jsem to obratem oznámila i s tím, že chleba potřebuji nutně (v rámci dietního programu), tak jsem musela nejprve odeslat perník zpět a teprve pak mi odeslali zboží, které jsem si objednala a předem zaplatila. Takže kvůli jejich chybě jsem musela běhat na poštu a čekat dalších 5 dní, než jsem dostala svoje zboží. Čekala bych, že v ramci omluvy mi perník nechají a objednaný chléb mi doručí do druhého dne. Ale nedočkala jsem se ani žádné kompenzace v podobě nějaké maličkosti. Takže za mne hrozný přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu KetoMix

Paní Andreo, ještě jednou se omlouváme, ponechat však zákazníkům zboží v hodnotě bez mála 500 Kč, si dovolit nemůžeme. Zboží jsme vám vyměnili za správné a ještě jednou se omlouváme. Děkujeme, za tým KetoMix, Jana.

• Doslo hned

Reakce obchodu KetoMix

Děkujeme za recenzi. Za tým KetoMix, Kateřina.

si dobrý, ale udělal jsem chybu, koupit jsem si veganský koktejl a rozhodně mi nechutná. Tyčinky a čoko dobré. Jsem zmlsaný po Cambridge dietě.

Reakce obchodu KetoMix

Děkujeme za vaši reakci. Mrzí nás, že vám koktejl nechutnal. Za tým KetoMix, Kateřina.

• přehlednost
    • nabízí výrobek které se již prodávají několik desítek let(HERBALIFE apod.)

Objednal jsem jen ze zvědavosti.Není to ale nic převratného,podobné výrobky jsou na trhu již hodně dlouhou dobu(Herbalife,MANA atd.).
    Proteinový koktejl nasytí jen na chvíli,příchuť čokoláda značně syntetická.
    Doporučuji přidat raději čisté kakao nebo čokoládové pecky ze 100% čokolády.Proteinové omelety jsou docela chutné,proteinová polévka je chuťově stejná jako všechny běžné polévky ze sáčku,tedy nic moc.
    Vynikající chuť má sušené maso z býčka a selátka.Dá se ale koupit levněji.
    Pokud budete dodržovat návody k použití diety určitě zhubnete,ale pokud radikálně nezměníte jídelníček navždycky,dostaví se obávaný JO-JO efekt.

děkujeme za Váš názor.
    Herbalife má i produkty z řady dietní, Mana však primárně na redukci hmotnosti určena není, navíc si dovoluji napsat, že produkty tohoto typu, jsou zcela jiné.
    Jojo efekt je u této diety velmi obávaný. Důvodem je to, že někteří klienti, kteří krásně zhubli, se vrátí
    ke stravovacím návykům, které je dostaly do nadváhy nebo obezity. Pokud si chcete váhu udržet, je
    důležité tuto dietu vnímat jako jakýsi odrazový můstek s tím, že do budoucna zlepšíte svoje
    stravovací návyky a postupně zařadíte pohybovou aktivitu. Ketomix dieta vás toho spoustu naučí,
    naučíte se včas snídat, jíst pravidelně, vyhýbat se cukru, přijímat dostatek zeleniny, dodržovat
    správný pitný režim a ve druhé fázi diety se naučíte vybírat nízkotučné zdroje bílkovin. Jojo efekt tedy nehrozí, pokud se nevrátíte ke špatným stravovacím návykům. Za tým KetoMix, Jana.

• Hodně drahé

Reakce obchodu KetoMix

Moc děkujeme za hodnocení. Cena výrobků odpovídá kvalitě surovin, které využíváme. Za tým KetoMix, Kateřina.

• Nebyl dodán slíbený dárek - shaker, nešlo si vybrat více příchutí.
    • Poznámku u objednávky nikdo nečte, nikdo na ni nereaguje.

Obchod nefunguje, jak fungoval když jsem kupoval první koktejl. Jde to od desíti k pěti... Protejnový koktejl je dobrý, bohužel nikdo nereaguje na poznámky u objednávky. Myslím, že je čas změnit dodavatele.

Dobrý den, pane Zbyňku,
    velmi nás mrzí vaše negativní recenze, vidím, že jste náš stálý zákazník a vidím, že v předešlé objednávce jste šejkr neměl, byla stornována a poté opět obnovena, již bez dárku, bez šejkru. Poznámky u objednávky o změně příchutí, je lépe řešit na naší zákaznické podpoře, kde můžeme objednávky upravovat, na skladu tuto možnost nemají, musí balit standardně, dle nastaveného složení.
    Pokud vám chybí šejkr, prosím, kontaktujte nás, určitě jej dopošleme, nebo, pokud byste měl zájem o jiný dárek ( zřejmě již máte od nás šejkrů několik ), můžete dárek zvolit jiný. Děkujeme. Za tým KetoMix, Jana.

• Snad jsou to aspon zdravé výrobky.
    • Ceny výrobků jsou velmi drahý, a vysledky nejsou tak ohromující, uvádí že nemusí být pohyb,ale bohužel, opak je pravdou.

Reakce obchodu KetoMix

Cena výrobků odpovídá kvalitě použitého proteinů. Fyzická aktivita se během diety opravdu nedoporučuje. Pokud pravidla diety držíte, hubnete. Děkujeme. Za tým KetoMix, Kateřina.

• Rýchle doručenie
    • Skvelá zákaznická linka a takmer nepretržitý chat a rady s veľmi milou pani
    • Široký výber
    • Prehľad všetkých potrebných info v šikovnom katalógu
    • Darček ku každému nákupu
    • Ide stále predsalen o práškovú stravu

Moja skúsenosť nie je úplne pozitívna a za seba KetoMix nemôžem s kľudom na duši úplne odporučiť.

Všade vás varujú o nepriaznivých možných účinkoch na začiatku diety, tkzv. “ketochřipka”, ktorá by mala trvať vraj tak do 3 dní.

V mojom prípade boli prvé 2 dni v pohode, jedine večer som pociťovala ťažobu brucha. Drinky mi naozaj chutili, sýrová oneleta bola chuťovo za mňa neznesiteľná aj v spojení so zeleninou. Palacinky podobne ako omeleta, ale zeleninovu polievku musim pochvalit.

Následne ale 3., 4. a 5. deň to bolo len horšie a horšie. Vyeskalovalo to až do stavu, kedy mi telo dávalo hrozne moc najavo ako trpí. Pritom som jedla pravidelne, pila 3l cistej vody a taktiez danu porciu zeleniny.

V 5. deň, keď už som nebola schopná ani stáť na nohách som zjedla 2 menšie jablká a do bieleho jogurtu pridala za lyžičku vanilkového cukru a za pár hodín som sa cítila znova ako človek.

Avšak som naozaj rada, že som sa do tejto diety rozhodla ísť aj keď to v mojom prípade nedopadlo najšťastnejšie (každý človek na takúto zmenu určite reaguje inak).

Po vysadení produktov KetoMix som naďalej pokračovala a dodnes pokračujem s proteínovou dietou, akurát som sa nakopla do zadku a prečítala množstvo článkou o tom ako ju dodržiavať s normálnymi surovinami.

Sú to 2 týždne, v páse som mínus 5cm, na váhe cca 3-4kg. A cítim sa úžasne.

Vďaka KetoMixu som sa naučila pravidelnému stravovaniu každé 3 hodiny a vždy max hodinu od zobudenia. Strážim si dostatok vypitej vody. Vynechala som jedlá a pochutiny plné cukru a nahradila ich tými, ktoré používajú iné sladidlá. A že je ich kopa a ani nepoznáte, že ide o menej sladké verzie. :) A takisto sa snažím jesť množstvo proteiónov, bielkovín a aspoň 500g zeleniny denne.

Stále si objednávam KetoMix jahodové tyčinky z rohliku a raz keď sa mi pominie to znechutenie z práškovej stravy dopijem aj koktejl.

Vaša skúsenosť ale môže byť iná. Každopádne každému želám veľa šťastia a úspechov s ich zmenou jedálnička! :)

Reakce obchodu KetoMix

Nikolo, moc děkujeme za vaši reakci. I když vám dieta nesedla, jsme moc rádi, že jste se naučila pravidelně jít, dostatečně pít a vybírat si kvalitní potraviny. Držíme pěsti, ať jdou kila stále pěkně dolů. Za tým KetoMix, Kateřina.