Vy chcete hodnotit obchod, ale není třeba hodnotit spíše výrobky?Byla jsem zprvu nadšená výbornou chutí. Druhý den ovšem nastaly problémy s trávením v podobě urputných křečí , nadýmání a bolestí hlavy. Po týdnu jsem dietu ukončila.

Dobrý den.
    V prvních dnech, než se tělo dostane do ketózy (cca 4 dny), je běžné, že člověka bolí hlava nebo je nevolno od žaludku, pokud to ale trvá déle než týden – je vhodné přejít do fáze 2, pokud ani toto nezabere, pravděpodobně nesnášíte dobře nějakou ze složek. Doporučuji dietu ukončit.

• Rychlost doručení
    • Nabízená konjaková rýže v balíčku vůbec nebyla.

Reakce obchodu KetoMix

pokud byl některý z Vámi objednaných produktů v balíčku chybějící, prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu. Samozřejmě Vám zašleme chybějící produkt dodatečně.
    Děkuji za spolupráci.

Za tým Ketomix, Katka.

Na stránkách mají doručení do 3 dnů. Objednal jsem v úterý a do čtvrtka žádné echo, tak tam volám (15 min. automat na handsfree, čekejte bla bla bla, pak jsem to vzdal) píšu mail, že ruším objednávku. Paní se vymlouvá, že mají moc objednávek, že už je na stránkách 5 dnů. Napsal jsem, při mé objednávce byli 3 dny, že to nic neřeší, protože v neděli odjíždím na 14 dnů pryč, že chci zrušit objednávku. Pak se ještě podívám na stránky, ze zvědavosti a stále je tam doručení do 3 dnů, takže klamavé info. Peníze už zaplacený, bohužel. Strhnou vám je hned, ale vrátí vám je prý do 14 dnů, takže bacha na to. Raději plaťte až při doručení, pokud se rozhodnete pro ně.

Dobrý den.
    Velmi nas mrzí komplikace spojené s delší doručovací lhůtou, které jsme si vědomi a za kterou se omlouváme.
    Prosím, kontaktuje naši zákaznickou podporu ohledně vrácení úhrady. Děkuji za spolupráci.

Přeji hezký den.

• Chuť
    • Produkty před koncem trvanlivosti
    • Dlouhé čekání na vrácení peněz

Produkty z min. 50% chuťově nepříjemné. Při srovnání s jinou Keto dietou opravdu výrazně horší. Sortiment dle mého názoru předražený. Beze slev nakupovat nedává vlastně ani smysl. Každopádně jsou slevy pouze marketingovou akcí - což je samozřejmě dnes bohužel běžné. Tyčinky doručeny s dobou minimální trvanlivosti končící 12.2. tedy necelý měsíc a půl po dodání… Po domluvě vrácený koktejl (který byl pro mě opravdu chuťově velice nepříjemný). Odeslán 2.1. - do dneška 18.1. peníze nevráceny. Když jsem chtěl něco řešit přes jejich chat - během 20ti minut jsem nedostal ani odpověď. Nechci obchod hanět a potencionální zákazníky odrazovat, ale za mě zklamání. Příště objednám jinde.
    Oceňuji ale velice rychlou dodací lhůtu a balení. Zde nebylo co vytknout…

Dobrý den.
    Velmi nás mrzí komplikace spojené s Vaši objednávkou. Myslíte, že by jste nás mohl kontaktovat na naši zákaznickou linku?
    Podíváme se důkladně na Vaši objednávku.
    Pokud jste balíček zasílal zpět k nám, od našeho přijetí počítejte s vrácením úhrady nejdéle do 14 dnů.

Přeji hezké dny.
    Za tým KetoMix, Katka.

• Násobně překročená dodací lhůta přislíbená v objednávce
    • Do mailu chodí návody a vy si je můžete jen schovávat do šuplíku, protože dodávka v nedohlednu
    • Po urgenci odpověď "dali jsme Vás mezi prioritní", jenže těch prioritních bylo tolik, že to dopadlo tak, že zásilka doručena teprve dnes

Dříve jsem obdržela mail s požadavkem na hodnocení obchodu než objednanou zásilku...

Krásný den,

předem bych se ráda omluvila za pozdnější doručovací lhůtu způsobenou velikým nátlakem objednávek.
    Jsme si toho vědomi a naši skladníci dělají vše proto, aby zásilky byly co nejdříve doručeny.

Děkuji moc za Vaši trpělivost.
    Za tým KetoMix, Katka.

• zakoupeno 16.11. min.trvanlivost do 21.11.2023- - výrobek téměř na konci trvanlivosti

Reakce obchodu KetoMix

Dobrý den. Pokud Vám přišel produkt těsně před ukončením minimální trvanlivosti, prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu. Vyřeší s Vámi kompenzaci.
    Předem děkuji a pevně věřím, že při další objednávce bude již vše v pořádku.

Za tým KetoMix, Katka.

• kazdou chvili maji akce, nekupujte bez akce
    • rychle dodani
    • 2x objednano a 2x mi zmenili znacnou cast balicku
    • protivna zakaznicka infolinka

nechapu, proc ty balicky neuprsvite dle aktualnich zasob a proc je tam pul roku houbova polevka, ktera asi nikdy nebude
    omelety chutnaji priserne, ostatni chutna dobre, z tech omelet se mi fakt zvedal zaludek
    polevky, palacinky, koktejl docela zasyti, az sem byla prekvapena - mile.. ze nemam za 10 minut hned hlad

Reakce obchodu KetoMix

Krásný den. Velmi nás mrzí Vaše nepříjemná zkušenost s výpadky produktů. Pokud je některý z produktů nedostupný, děláme vše proto, aby jsme jej co nejdříve naskladnili. Bohužel někdy se stane, že je výpadek dlouhodobý, proto jsme nuceni ho nahrazovat produktem jiným.
    Pokud Vám přijde v balíčku výrobek, který nepatří k Vašim oblíbeným, prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu prostřednictvím telefonátu, online chatu či emailu. Je zde možnost výměny.

Za tým KetoMix, Katka.

Místo kuřecí přišla tomatová polévka-ok, pochopila bych kdyby kuřecí nebyla skladem, ale podle eshopu byla, v balíčku nebyl jídelníček, který je součástí keto diety na dva týdny pro ženy, a ani mi nepřišel na mail ‍♀️ takže za mě zklamání

Reakce obchodu KetoMix

Krásný den. Velmi nás mrzí komplikace spojené s Vaší objednávkou. Prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu, naše ochotné poradkyně Vám pomohou a dodatečně zašlou chybějící manuál s kompenzací za vzniklé komplikace.
    Předem děkuji za Vaši spolupráci.

Za tým KetoMix, Katka.

Není to vůbec chutné. Pokud chce jedinec zhubnout, určitě bych volila priste jinou cestu.
    Tuto dietu jsem zvolila spíše jako test. Určitě bych ji nedoporucila.

Reakce obchodu KetoMix

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že Vám dieta nevyhovovala po chuťové stránce.
    Avšak, je mnoho způsobů, jak si s produkty při jejich přípravě pohrát a doladit do své chuti. Pro inspiraci máme na stránkách Ketomix.cz mnoho zajímavých receptů.
    Přeji Vám, ať vyhledáte dietu, která pro Vás bude vyhovující!

• Rychlost doručení
    • Objednáte si balíček s určitým obsahem, klidně přijde balíček s jiným obsahem (v našem případě 3 jiné produkty). Dle nich je to v pořádku, však to mají kryté poznámkou na webu a chce-li člověk skutečně takový obsah balíčku, jaký je v popisu, prý to musí uvést v objednávce.
    • Přijde jim v pořádku zasílat produkty, kterým za pár týdnů končí minimální trvanlivost (a u kterých jsou po vyzkoušení již jasné senzorické změny). A chce-li to člověk řešit, člověku starej se a hezky jim pošli takový produkt zpět, je to přece tvoje chyba!
    • K balíčku pro dva dávají sice dva shakery, ale jen jednu odměrku.

Doposud jsme byli s obchodem spokojeni, to se po poslední zkušenosti bohužel změnilo. Už nemůžeme obchod doporučit.

Reakce obchodu KetoMix

Děkujeme vám za zpětnou vazbu, které si vážíme. Neustále se snažíme své služby a nabízené produkty zdokonalovat, abychom zlepšovali vaši zákaznickou zkušenost. Co se týká složení balíčku, máme na webu uvedenou poznámku, že si vyhrazujeme právo měnit příchutě jednotlivých produktů dle aktuálních skladových zásob. Když daná příchuť není na skladě, čekala by vaše zásilka zbytečně dlouho na expedici, která by následovala až po naskladnění chybějícího produktu. Co se týká produktu s kratší dobou expirace, nikdy od nás neobdržíte produkt, který byste nestihli během své diety spotřebovat. Všechny naše produkty mají stejné senzorické vlastnosti po celou délku své expirace. Pokud se vám z jakéhokoliv důvodu kvalita produktu nezdá v pořádku, vždy vám nabídneme možnost reklamace a to obratem. Jedna odměrka u dvou šejkrů je skutečně nestandardní, tuto zpětnou vazbu předáváme kolegům, kteří zjednají nápravu a v dalších objednávkách již budou u dvou šejkrů standardně odměrky dvě. Věříme, že nám i přes tyto vaše výtky zachováte přízeň.

Za tým KetoMix, Katka.

Obchod dodal předražené nechutenství.

Reakce obchodu KetoMix

Dobrý den, pokud Vám produkty nevyhovují, prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Za tým KetoMix, Katka.

• Eshop není schopný zařídit doručení zboží, opakovaná negativní zkušenost.

Pokud chcete čekat nekonečně dlouho na objednané a zaplacené zboží v hodnotě i několik tisíc, tak i nadále objednávejte u tohoto prodejce. Pokud ale chcete dostat zboží do 2-3 dnů doporučuji se obrátit na jiný eshop!!!
    Bohužel nezle dát nulové hodnocení , jinak by prodejce nedostal ani polovinu hvězdičky....

Krásný večer, Jozefe.
    Prosím, byl by jste tak ochoten a obrátil se na naši zákaznickou podporu? Dle vyhledávání byla Vaše zásilka předána dopravci do druhého dne od objednání. Pokud bylo pochybení na straně dopravce, je třeba jej řešit.
    Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s doručením a pevně věříme, že se vše vyřeší.
    Předem děkuji.

Za tým KetoMix, Katka.

Nevýhoda u balíčku kde je vyhrazená alternativa podle dostupnosti skladu. Tyto zvýhodněné balíčky si člověk vezme aby ochutnal více produktů.

Děkujeme za váš názor.

Za tým KetoMix, Katka.

Kase je ridka a bez chuti, vubec mi nechutna.

Reakce obchodu KetoMix

Dobrý večer, pokud připravujete kaši dle doporučení, řídká konzistence rozhodně nevznikne. Kaši mixujte delší dobu ve správném množství vody a zhoustne.
    Pevně věřím, že druhá příprava dopadne v pořádku a bude Vám chutnat.

• Dobrá cena
    • Zboží mi stále nedorazilo ikdyz podle naskladnění mělo dorazit už minulý týden

Reakce obchodu KetoMix

Dobrý den. Velmi nás mrzí komplikace spojené s objednávkou. Prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, naše milé poradkyně Vám obratem pomohou. Předem děkuji.

Za tým KetoMix, Katka.

Obchod potvrdil objednávku, ale dosud neznámil, že je kompletní a odeslaná. Již přes týden. Zatím co jiný obchod s keto dietou, objednáno ten samý den, doručil do 3 dnů.

Reakce obchodu KetoMix

Krásný večer. Velmi nás mrzí komplikace spojené s vybavením objednávky. Prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, kde Vám milé kolegyně pomohou a poradí. Předem děkuji.

Za tým KetoMix, Katka.

Trosku me zamrzelo ze se jednalo o telemarketing, kteri mi rekli ze budu mit lepsi ceny, konkretne 2000 misto 2200 za balicek , proto jsem to i pri dalsim hovoru potvrdil a ejhle, cena byla uplne stejna jako na strankach... zadna sleva navic nic

• Zboží došlo úplně na jinou adresu

Reakce obchodu KetoMix

Krásný den. Velmi se omlouvám za komplikace způsobené dodáním balíku na jinou adresu. Prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu, která je tu pro Vás 7 dní v týdnu, problém s Vámi obratem vyřeší.

• sleva 50%
    • sleva 50% je spis jen marketingovy tah, vzhledem k cenam konkurence
    • brozura k ničemu, viz recenze
    • produkty jsou spravne bez chuti, co se tyce soli (dochutit si je muzete dle potreby, -bohuzel u "Omelety s prichuti slaniny a syra" to neplati, je totalne presolena, s tim nelze udelat nic a tento produkt povazuji za smejd. Ostatni omelety jsou v pohode, bez presoleni.
    • chapu setrnost k prirode, nicmene baleni je dost neprakticke k prenosu, kazdy produkt je jeden velky balicek se suchym zipem, ktery moc nedrz ani netesni proti vlhkosti. Konkurence ma lepsi reseni, bud jiz nadavkovane male sacky, nebo pisly s moznosti dobreho prevozu a davkovani.

Měl jsem si lepe prohlednout stav trhu s keto balicky. I pres slevu 50% jsou obchody s mnohem lepsimi nabidkami 3 a 4 tydenních balicku za levnejsi cenu i bez "slev".
    Prilozena brozura neni vyhovujicim nastrojem pro postup v keto-diete, kdybych byl novackem, asi bych nevedel co delat a web by mi take moc nepomohl. Brozura je spis reklamacnim letakem, ktere vam v receptech ukaze recepty; vicemene ale ani jeden neni mozne udelat ciste z dodaneho balicku, vyzdy obsahuje jednu nebo vice ingredienci, ktere jsou nad jeho ramec a je treba si je dokoupit. Samotne variace "jidel" v balicku jsou v normalu, nicmene misto dvo kasi bych uvital spis polevku navic, ale to je ciste subjektivni pocit. Konkurence nabizi vysi pestrost "jidel", bez nutnosti dokupovat nad ramec balicku. I pres namitky je ale funkcnost srovnatelna s mymi predchozimi zkusenostmi s konkurenci, po tydnu 6kg dole a zdarne pokracuji, keto funguje a to je pro me dulezite, nicmene v budoucnu pripadne zkusim radeji jinou firmu a bez spechu provedu lepsi srovnani.

Zásilka dorazila za 3 dny, tak je na webových stránkách obchodu. S produkty jsem nespokojená, ve většině se dělají pucky, nejde to rozmíchat, leda ručním mixérem, u jiných výrobců se mi to nestalo. Při dietě je neustálý hlad, i když výrobce deklaruje opak. Výrobek dokáže nasytit maximálně na hodinu. Chuťově nezajímavé, nedokážu si představit, že to budu pít/jíst delší dobu. S ohledem na cenu výrobku je to pro mě opravdu zklamání.

Reakce obchodu KetoMix

Krásný večer, Martino. Velmi nás mrzí, že jste s produkty nespokojena a nevyhovují Vám. Prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu, poradkyně s Vámi domluví případnou kompenzaci.