Zásilka dorazila za 3 dny, tak je na webových stránkách obchodu. S produkty jsem nespokojená, ve většině se dělají pucky, nejde to rozmíchat, leda ručním mixérem, u jiných výrobců se mi to nestalo. Při dietě je neustálý hlad, i když výrobce deklaruje opak. Výrobek dokáže nasytit maximálně na hodinu. Chuťově nezajímavé, nedokážu si představit, že to budu pít/jíst delší dobu. S ohledem na cenu výrobku je to pro mě opravdu zklamání.

Reakce obchodu KetoMix

Krásný večer, Martino. Velmi nás mrzí, že jste s produkty nespokojena a nevyhovují Vám. Prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu, poradkyně s Vámi domluví případnou kompenzaci.

Za tým KetoMix, Katka.

• Volala jsem na info linku kde me bylo řečeno že zboží dostanu do dvou dnů. A zbozi nikde !!!!Tak nevím co si myslet .Jsem zklamaná službou!!

Reakce obchodu KetoMix

Krásný den. Velmi se omlouváme, ale z důvodu státních svátků se doba doručení bohužel prodlouží. Děkujeme za pochopení.

Za tým KetoMix, Katka.

• Něco jste mi slíbili a nesplnili poslat ikdyz jsem vás o to poprosila a mohli jste si to ověřit v emailu od vás že mi pan ředitel sám navrhl..

Reakce obchodu KetoMix

Krásný večer, mohla bych Vás požádat o kontaktování naší zákaznické podpory na email [email protected] a sdělení konkrétního problému? Předem děkuji.

Za tým KetoMix, Katka.

Dobrý den já nejsem spokojena s nákupem. Už jsem to řešila telefonicky ale bylo to k ničemu. Mně vadí že některé výrobky mají záruku jen do 8.2022.
    A také že záruční doba na výrobcích je nalepena štítky a nikoli vytištěna
    pří výrobě a balení. Ten štítek s datem spotřeby tam může být nalepený
    kdykoli- to je i po záruce. Kde mám záruku že to není už dávno prošlé?

Reakce obchodu KetoMix

Krásný večer. Výrobky, které jsou odeslané z našeho skladu jsou poctivě kontrolovány, aby nedošlo k expedování prošlého zboží. Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky či emailem.
    Děkuji.

Za tým KetoMix, Katka.

• Nedostatečná nabídka.Chtělo by to více kombinací!!!

Reakce obchodu KetoMix

Krásný večer, Milado. Je nám velmi líto, že Vám náš výběr nevyhovuje.

Za tým KetoMix, Katka.

• využíváte k platbě body za pořádání a kolik jich uplatňujete:

objednala jsem si keto mix, prislo daily mix s dobou trvanlivosti do 6/2022

Reakce obchodu KetoMix

Krásný večer, Lenko. Velmi nás mrzí Vaše komplikace ohledně zaslání chybných produktů. Prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu, která je tu pro Vás 7 dní v týdnu. Ochotné poradkyně nabídnou kompenzaci či můžete zásilku vrátit zpět k nám. Mnohokrát děkuji.

• Ok
    • Není

Zboží krásně zabaleno,
    omeleta byla docela dobrá, tyčinky a proteinový nápoj nic moc..
    Ale pokud by to pomohlo,snad by se to dalo i vydržet.
    Ovšem večer a noc byla krušná.Obrovske křeče v břiše nadýmání a nakonec šílený
    průjem..Návaly na zvracení,nic tak šíleného jsem dosud nezažila.Doted se z toho nemohu vzpamatovat.Jsem zdravá,neberu žádné léky,
    Za sebe nemohu nikomu doporučit,je mi líto.

Krásný večer.
    Ano, můžete mít zažívací potíže. Na jejich zmírnění je vhodné zařadit probiotika např. biopron 9/10 nebo prémium. A současně doporučuji přejít do fáze 2 a vyčkat několik dní, pokud ani toto nezabere, je potřeba zvážit ukončení diety. Zažívací potíže by neměly trvat déle než 5-6 dní, potom by si tělo mělo zvyknout na jinou stravu.
    Pokud by jste však nechtěla nadále v dietě pokračovat, prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu, lze dietu v případě zdravotních potíží vrátit zpět.
    Děkuji.

Za tým Ketomix, Katka.

• Stránka je přehledná
    • Výhodné ceny
    • Objednáno a zaplaceno přes GoPay v pátek. Zboží po týdnu pořád nemám, musel jsem v pondělí poslat doklad o zaplacení, protože mi chodili maily s připomínkou zaplatit
    • Když napíšete v pátek, že chcete zboží doručit nejdřív ve středu a později, dle reakce helpdesku s tím do středy nikdo nic nedělá
    • Čekání na balíčky
    • Telefonní číslo na webu nefunguje

Pokud hledáte přístup k zákazníkovi na kvalitní úrovni, to jsem zatím nepostřehl.

Krásný den.
    Velmi nás mrzí komplikace spojené s platbou. Pokud je u objednávky zvolen typ platby online kartou a není označena jako placena, objednávka se vyřizovat nebude. V případě takových komplikací je nutné se obrátit na naši zákaznickou podporu, která je pro Vás 7 dní v týdnu od rána až do pozdních hodin.
    Telefonní spojení uvedeno na webových stránkách je plně funkční, bohužel v případě velikého zájmu o konzultaci zákazníků najednou je třeba chvíli vyčkat na spojení s naší poradkyní. Pokud Vám komunikace skrz telefon nevyhovuje, lze nás kontaktovat na email.
    Pevně věřím, ze vše bylo jen nedorozumění.

Za tým KetoMix, Katka.

Zboží přišlo v pořádku, v krátké době

Reakce obchodu KetoMix

Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a nebyli s ničím komplikace.

Za tým KetoMix, Katka.

• komunikace obchodu byla neprofesionální a nepříjemná
    • brožurky co přišli jsou psané spíš pro lidi co o dané dietě už hodně ví

celkově jsme zklamaná, žádné míle slečny na cc opravdu nesedí
    Tři dny od objednávky nebyla žádná změna, a na email zda dodrží termín doručení do 5ti pracovních dní jak slibují (vzhledem k tomu že si na to hodně zákazníků stěžuje) tak mi přišla tato odpověď:
    " Na stránkách máme 5 pracovních dní"
    žádný email zda se objednávka připravuje, pouze přijetí a pak najednou že to bylo předáno.
    shaker který ukazují na webu, tedy s růžovím víkem a popisem Ketomix , tak dostanete s černým víkem bez potisku, celkově působí hodně nekvalitně z levného měkkého plastu

Reakce obchodu KetoMix

Krásný den, paní Veroniko.
    Vyhledali jsme komunikaci s Vámi, kde se dotazujete, v jakém stavu je Vaše objednávka, ochotně a rychle jsme reagovali. Balíček byl doručen 4 den od objednání, tudíž byl doručen v termínu, který garantujeme. Pokud Vám je cokoliv nejasné ohledně manuálu, můžete neprodleně kontaktovat naši zákaznickou podporu, která je tu 7 dní v týdnu. Pro komunikaci si můžete zvolit email, online chat či telefon.
    Pokud Vám byl doručen shaker jiný, než měl být, prosím, stačilo se pouze obrátit na zákaznickou linku s číslem objednávky, kde obratem správný produkt zašleme.
    Mží mě Vaše zkušenost a věřím, že příště bude vše dle Vašim představ.

Špatná komunikace.

Reakce obchodu KetoMix

Krásný den. Věřím, že špatná komunikace byla pouze nedopatřením. Každý den jsou pro Vás naše ochotné a milé poradkyně. Můžete je kontaktovat telefonicky, online chatu nebo emailem. Komunikačních možností máte opravdu hodně.

• inzerovali slevu 70%, ale neposkytli mi ji, zboží je drahé

Reakce obchodu KetoMix

Krásný večer. Musím Vás zklamat, ale takové slevy u nás nikdy neprobíhaly. Nejspíše jste si nás spletl/la s firmou jinou inzerující tuto slevu. Děkuji za pochopení.

Za tým KetoMix, Katka.

V týdením balíčku se mělo nacházet 35 porcí. Zboží nebylo úplné.

Reakce obchodu KetoMix

Krásný večer. Velmi nás mrzí, že Vaše objednávka dorazila nekompletní. Prosím, kontaktujte naši zákaznickou linku, poradkyně s Vámi rychle a ochotně problém vyřeší a ihned chybějící produkty zašleme. Děkuji.

Za tým KetoMix, Katka.

• Nedostatečná komunikace ohledně obsahu balíčku.

Nejraději bych vrátila všechna sladká jídla.

Reakce obchodu KetoMix

Anno, krásný večer. Prosím, kontaktujte naší zákaznickou podporu, věřím, že nedostatečná komunikace byla jen omyl a vše s Vámi vyřeší. Děkuji.

Za tým KetoMix, Katka.

Objednání v pořádku, bohužel chuť diety pro mě není, nemohu doporučit. Jediné co mi chutnalo byly nachosky a sýrovo-slaninová omeleta, ostatní opravdu ne.

Reakce obchodu KetoMix

Krásný večer. Velmi nás mrzí, že Vám chuť produktů nevyhovuje. Avšak, každý z produktů se dá upravit k Vaší chuti pomocí koření, zeleniny...
    Je to škoda.

Za tým KetoMix, Katka.

• Umí o diete moc hezky psát.......
    • Tato dieta je obyčejné vyhladoveni,naprostá konsternace celého organizmu,tělo je naprosto vyčerpané,bez energie,myslíte jen na odpočinek,jak je vám zle a aby jste nezkolabovali. Vydrzela jsem čtyři dny,byla jsem naprosto vyřízena. Chute se slevaji do jedné,je jedno co jíte,z polévek,kaši,housek je cítit stejná prášková pachut ,která po dvou dnech vyvolává davivy reflex,kaše se nedají rozmichat,zůstávají práškové zmolky,koktejl se dá vypít jen s velkým sebezaprenim.Je samozřejmě na chuti každého jen chci zdůraznit,že informace které jsou zákazníkům k dispozici nejsou presne,tedy pokud tzv.ketochripkou nemyslíte totální vyčerpání organismu.Za mě,už nikdy více,radši zvolit pestrou,vyváženou stravu.

Reakce obchodu KetoMix

Hezký den, ano, ketonová dieta je založená na tom, že sebereme tělu veškerý cukr, aby pěkně přešlo do ketózy. A ano, někdy je reakce těla, které je na cukru závislé, takováto. Únava, bolest hlavy, pocit vyčerpání. Je to však běžné, tělo se takto brání, že jsme mu sebrali jeho "drogu", cukr. :) Je velká škoda, že jste nevydržela o pár dnů déle, protože jakmile nastoupí ketóza, tyto obtíže přejdou a tělo začíná hubnout.
    5 denních porcí KetoMix jídla, plus povolená zelenina, ořechy a maso a další, není o vyhladovění, ale o tom, aby si tělo zvyklo i do budoucna na optimální denní porce jídla, dostatek zeleniny a dostatek pitného režimu.
    Je nám líto, že jste nekontaktovala naši zákaznickou podporu, kde bychom vám velmi rádi s těmito obtížemi pomohli.
    Přejeme mnoho úspěchů a krásné dny.
    Za tým KetoMix, Jana.

Zboží jsem zaplatila z účtu a dodnes nepřišlo.. podotýkám že za dva dny je 1.12.2021

Reakce obchodu KetoMix

Dobrý den, určitě se ozvěte naší zákaznické podpoře. Pokud zboží takto dlouho nedorazilo, zjistíme kde se stala chyba a vše obratem napravíme. Omlouváme se za komplikace. Za tým KetoMix, Monika

Kvalita některých výrobků není dobrá. Například Proteinové housičky jsou s příchutí gumy, není to dobré. Cena zboží neodpovídá kvalitě. Například jedna malá houstička vyjde na 50 Kč!

Reakce obchodu KetoMix

Mrzí nás, že vám houstičky nechutnají. Máme na tento produkt mnoho pozitivních ohlasů. Věříme, že vám jiné produkty zachutnají. Za tým KetoMix, Monika

objednáno v neděli 4. 7., objednávka stále ještě nedorazila (pondělí 12. 7)!!!

Reakce obchodu KetoMix

Určitě se ozvěte naší zákaznické podpoře, zjistíme, kde se stala chyba. Moc se omlouváme za komplikace. Za tým KetoMix, Monika

Kecy o doručení,ve čtvrtek zpráva,že v pátek obdržím zboží,zrušil jsem návštěvu lékaře,v pátek dopoledne zpráva,že zbožíá obdržím v pondělí.Ale které,velikonoční?

Reakce obchodu KetoMix

Mrzí nás, že jste měl s doručením potíže. Pokud nebýváte přes den doma, doporučujeme využít zásilkovnu, kde si můžete balíček pohodlně vyzvednout, když budete mít cestu kolem. Za tým KetoMix, Monika