Přihlásit se a přidat příspěvek
 • Za mě nejlepší keto dieta. Hlavně prostě v poměru cena/výkon. Je pravda že těch balíčků je spousta, ale u ketomix mi chutnalo, ceny mají oproti ostatním supr a výběr jídel taky! A nejsem jediná, kdo si to myslí, je to tak i všude po internetu. Tady, https://zivotavyziva.cz/jak-zhubnout/keto-dieta/ , nebo tady https://ketoplaneta.cz/nejlepsi-keto-dieta/ . Já bych Ketomix klidně dělala reklamu. Za dva týdny jsem zhubla skoro 4 kila. Jediná věc teda, která nebyla ideální byla doba dodání, ale za to mohl dopravce. takže za mě děkuji!!
  Jana

 • Nepříjemně často posílají jiné zboží, než bylo objednané. Během 3 týdnů se mi to stalo dvakrát, což už zavání nespolehlivostí. Je protivné řešit chybnou objednávku. Když se to stane jednou, budiž, to se dá odpustit. Ale častěji za sebou a bez jakékoliv očividné snahy o prevenci tohoto problému? Prošla jsem si zde recenze a vidím, že se to stává i jiným. Takže tohle je jedno obrovské mínus, se kterým by mohli a měli něco dělat!

 • Dobrý den,
  Dnes jsem psala firmě Ketomix příspěvek pod jménem Petra,
  po objasnění všeho se zjistila skutečnost ,že problém nebyl na straně Ketomix,ale na jejím dopravci.
  Firmě se omlouvám!
  Děkuji
  Petra

 • Recenze a zkušenosti s Ketomix také zde: http://www.zdrava-vyziva.net/ketomix-dieta-recenze-pribehy-zkusenosti/

 • Osobní zkušenost je popsána také tady: https://oux.cz/ketomix-recenze-a-zkusenosti/ Jinak, ja porad vaham..

 • Musim len odporucit. A skvelu recenziu a viac informacii najdete napr. tu: https://ifarmacia.sk/ketomix-recenzia-skusenosti/