Objednávku jsem odeslal. Objednávku NEpotvrdili. Tak jsem tam po týdnu zajel, aby mi řekli, že zboží NEmají skladem. Aha: a to mi nemohli napsat rovnou? A proč šlo zboží objednat, když nebylo skladem?
    Chování pána za kasou bylo velmi podivné až nepřátelské. Nevím, jestli nikdy v životě neviděl chlápka v obleku...
    Tak jsem si zboží koupil jinde :-) kde se umí ke klientům chovat.

Obědnám a čekám a čekám a čekám.

• Po týdnu objednávka stále nezpracovana

Zboží uvedeno po 2 ks skladem.

Obchod píše skladem ,ale skladem není.

Zboží skladem ve skutečnosti skladem vůbec nebylo a objednávku obchod zrušil. I když se po urgenci ozvali a omluvili (a nabídli rozbalený kus), bohužel tohle nesnáším, udržet si přehled o inventuře a dávat zákazníkovi přesné informace o dostupnosti je něco, co by měl každý eshop zvládat, není to zas až tak složité. Proto nemůžu nechat dobrou recenzi.

• ... o žádné nevím

Kentaur Praha nabízí na webu zbraně, které nemá a které ani nedokáže sehnat. Na webu "dostupné", potom "na objednávku". Web potvrdí objednávku, po týdnu se telefonicky dozvím, že zbran již nelze sehnat. Přesto na webu nadále dostupné. Zoufalá snaha "lovit" zákazníky do prodejny, která nemá moc co nabízet.

• Pre uplne nezmyselne predpisy mi bola objednavka zrusena.

• Človek nevidí tovar, obj. si ho v dobrej vôli a potom mu oznámia že ho nedodajú. Keby tovar poslali do výdajne a ich pracovníčka požiadala doklad totožnosti a zaslala do údaje do Kentauru, čo by sa stalo. Ale za rozum a dobré rady sa dnes platí, takže zamestnajte si rozumných ľudí čo hľadajú ako to urobiť a nie dôvod neurobiť.
    • Nevidím tovar, nieje možnosť výberu 90 % tovaru v mojom prípade bolo nedostupné. Čo, s takým obchodom?

Máte zlý menežment, hľadajú ako si uľachčiť prácu a nerozmýšľajú nad tým ako sa to dá urobiť. Úprimne - serú na to.

Produkt jsem objednával podruhé, prvně i po telefonickém upřesnění sem obdržel něco úplně jiného a podruhé, když sem v mailu upřesnil oč se jedná tak sem radši nedostal vůbec nic!

• Velmi pomalí

Nevýhoda je, že dle záručního listu případnou reklamaci musím uplatnit pouze u výrobce osobně. U mě konkrétně pistole nejde zajistit, žádám o sdělení jestli by reklamace nešla vyřídit jiným způsobem např. zasláním na vaši adresu.

• O žádné nevím,vyjma toho, že objednané zboží by měli právě v tomto obchodě mít?
    • Objednáno 1.3.,dnes 13.3. zboží ještě nedorazilo! Dorazit by mohlo tím pádem nejdříve 15.3., o čemž silně pochybuji. Mám pouze objednávku, která nejde sledovat a obchod mlčí. Zřejmě zboží vyrábí? Jiné poznatky z objednávky nemám, kladné už vůbec ne.

Objednávku z 21.1.2021 jsem obratem zaplatil a ani po telefonických urgencích do dnešního dne 24.2. NEPŘIŠLA!!!

• Nelze se dovolat do obchodu.

Posláno jiné zboží
    Nutné si dojet zboží osobně vyměnit :(

• Zboží nekvalitní

• Ceny průměrné či vyšší
    • Nekompletní dodávka
    • Opravdu dlouhé doby dodání
    • Pozdní předání zboží výrobci

Zboží v obou případech dlouhá dodací doba, v prvním případě vráceno, doposud čekám na peníze, zboží nedorazilo kompletní i přes to, že bylo uhrazeno. Chápu, že chyby se dějí, ale těchto případech již obchod Kentaur, zbraně a střelivo raději ne.

neodpovida, nereaguje

Jsou to pouze obrázky. NENÍ TO SKLADEM.

• Nabízet zboží, které nemám a nejsem schopen ho dodat, je podvod na zákazníka, ale věřím, že někomu to hold může přijít normální.