Dobry den váš obchod je katastrofa zboží sem neobdržel , na muj dotaz nikdo nereagoval . A ani nevím jestli obědnané zboží vůbec dostanu a kdy .

• Vrácení zboží v zákonné lhůtě.
    • Problém s navrácením hotovosti.

Dobrý den. Zakoupil jsem zboží u výše uvedené firmy. Jelikož jsem chtěl zboží jako dárek vybíral jsem na internetu. Objednávku jsem vyzvedl a zaplatil v hotovosti na kamene prodejně na Praze 5. Při vrácení zboží mě dali potvrzení o převzetí zboží a bylo mé sděleno že mě budou informovat o vrácení hotovosti. Čekal jsem a nikdo mě nedal žádnou informaci. Tak jsem minulý týden volal a zaměstnancem na telefonu mě bylo sděleno že mě zavolá někdo s vedení firmy ohledně vrácení hotovosti v zákonné lhůtě. Opět nic. Tak nevím. Zavolal jsem na českou obchodní inspekci a ta mě sdělila že po uplynutí lhůty což je začátkem příštího týdne se začnou zabývat porušením obchodních podmínek. Lži při vrácení zboží a při komunikaci po telefonu mě vedou k názoru že firma není seriózní. Další nákup určitě nedoporučuji.

• 21.7. objednávka zboží uvedeného skladem
    26.7. můj dotaz na dodání zboží
    28.7. storno ze strany obchodu

you sent me wrong product also was is faulty.I have returned the wrong faulty product and you do not answer my E-mails. So I think I am a good customer and you ignor me ? Not good service at all.

• Zboží bylo rychle připraveno k odběru
    • Kupoval jsem svojí první zbraň. Prodejce mi zbraň dal k dispozici a vůbec se mi nevěnoval. Čekal bych prozákaznické jednání.

Objednal jsem zbraň, vše ok, po týdnu nic ani zpráva. Volám do obchodu, prý zbraň není skladem a že se neví kdy přijde. Přitom při objednání se tvářila jako skladem. Ruším objednávku, žádné informaceod obchodu.

Nic jsem po 14 dnech nedostal a obchod nekomunikuje.

• Zadna komunikace, nikdo ne odpovida na maili a telefoni

• Zboží zaplaceno předem, nikdo nekomunikuje pouze záznamník

• O žádné nevím
    • Objednáte a nic vám nepřijde krom spamu do emailu a to dost často.

Obchod nekomunikuje, zboží nemám. Spamuje jen email.

nekomunikace ,nezvedání tel.

• neaktuální informace na stránkách
    • ne-zákaznické chování

Na webu jsem si chtěl objednat novou pistoli, kde mi byla nabídnuta doprava, kterou jsem chtěl využít. Druhý den přišla informace, že nelze zaslat kurýrem (proč je to nabízeno?) a následně přišlo storno objednávky (a co bude dál?). Nevěděl jsem co mám dál dělat, tak jsem napsal, že se pro ni klidně zastavím na prodejně až dorazí, na to mi bylo odpovězeno, že daný set již nebudete objednávat (proč je v nabídce?). Hodnotím to jako neproaktivní přístup k zákazníkovi a neaktualitu webových stránek, chápu, že toho je teď hodně, ale tohle nee :-) objednal jsem si ji u jiného prodejce, kde jsem se setkal s přívětivějším přístupem.

• Dobrý den, proč podporujete někoho jako je kurýrní společnost Weido...
    Větší aroganci jsem nezažil ...balik do dneška nemám

Děkuji

• Cekam uz tyden na zbozi a nic nedorazilo!

• Az za 9 dni reagovali na moji objednavku s tim ze ze 4 polozek maji jen jednu

Pri vyzvednuti jsem zjistil ze si k cene kterou jsem mel v objednavce, s DPH, znovu nauctovali DPH

• Zboží zatím nedorazilo
    • Obchod vůbec nekomunikuje

Po měsíci od objednání stále nic nedorazilo a nepřijímají telefonáty a neodpovídají na e-maily.

Obchod komunikuje ale objednávku už jsem týden nedostal a vůbec nevím jestli ji dostanu. Jelikož zboží rychle docházelo tak jsem tu objednávku udělal znova. Tak nevím možná se stane ze mě to přijde dvakrát. Zboží mají a i dobre ceny.

Zatim nemám pozitivní skušenosti s tímto obchodem.

• Objednané zboží, avizované skladem, skladem ve skutečnosti neměli
    • Nulová komunikace, stav zaplacené objednávky jsem po týdnu musel zjišťovat sám. Peníze ale vrátili obratem, takže malinké plus.
    • Všechno špatně

Nezájem, komunikace "mrtvý brouk"