• Máji tam kolónku,,dorucujeme na slovensko,, a není to pravda!!!

Celé zlé.

Diabolky poslány jiné než jsem si objednal a u vzduchovky nedošel puškohled poslán email ohledně vysvětlení proč ale nikde se mě neozval

• za tyzden sa nikto neozval a objednavka nebola asi ani expedovana i ked tovar ukazovalo ze maju skladom

Objednávka zůstala nevyřízená a bez reakce.

• Objednané zboží k vyzvednutí stále nemám, již jsem urgovala, ale zcela bez odezvy, ani telefon nikdo nebere.

• Zboží skladem, odesláno až několik dní po přijetí objednávky. Zasláno jiným přepravcem než jaký byl zadán v objednávce a navíc nulová komunikace v průběhu zpracování objednávky.

• přepočítejte si vše v balíku ... asi mají brigádníky :-/

Zásobník 17+2 nerovná se 19 ran, ale patrně dle shopu 15 ran pro G19 :-/ Bohužel jsem si toho všiml až když jsem si ho označil barvou ... ale za cenu toho většího se přece vyplatí koupit malý zásobník :-/
    Asi nechtěli zbohatnout, ale na dodávku se spolehnout zrovna nedá ...

Nekupoval jsem si žádný kapesní nůž MIKOV 10-NH-SB, nýbrž školní náboje cal. 9 PAK Blank dural, to za prvé. Objednaná položka doposud není, to za druhé.

Byl zakoupen teleskopický obušek,který po chvilce se nechtél vracet zpét.Docela překvapení když to byl dárek pro ženu,která chodí z práce domu sama.Nic moc za 7stovek.Asi lepší kytka.

• Zboží nebylo doručeno a ptát se jak jsem spokojený je poněkud absurdní. Pokusil jsem se po telefonu zjistit co se děje, ten mi nikdo nezvedl. Možná, že by bylo dobré pokud vznikla nějaká potíž se zákazníkem komunikovat Karel Hornych

• Zboží nemám

Nemám co hodnotit. Učinil jsem objednávku, na kterou nikdo nereagoval, takže nemám tušení, zdali se s ní něco děje a jestli obchod nakonec proběhne.

• Žádná komunikace ! Telefon a e-mailovou adresu mají a už čekám 14 dní a pořád nic !

• nekomunikují, pozor, ani telefon, ani mail
  • Za tím nepřišlo.

• Nefunkční zbraň

Chtěl jsem vystřelit ,ale vylítla sní nějaká pužinka a závěr se přestal vracet. Nyní když s ní chci vystřelit, musim vrátit ručně závěr do původní polohy před výstřelem.

• Nic jsem zatím nedostal !
  • SEŽENU SI TO NĚKDE JINDE,TO MI VĚŘTE A JEŠTĚ MI TO RÁDI PRODAJÍ

Maníci v Kentauru by si mali uvedomiť jednu zásadnú vec. Tou je, že predávajú zbrane.. a zbrane sa rozbalené nepredávajú.. presne tak, ako vám Apple nepredá rozbalený počítač, z ktorého sa mimochodom nestrieľa.. a je úplne jedno či je to vzduchovka, malorážka, alebo brokovnica. Takže Vážení amatéri Kentauru.. pokiaľ by to nebola "len" vzduchovka, obratom by som zbraň poslal nazad a ooslal Vás do zadnej časti tela..

• Dobry sortiment
    • Dobre ceny
    • Skvela dostupnost v centru
    • Neporadek na e-shopu
    • Arogantni prodejce

Bohuzel neprijemna zkusenost pri nakupu zbrane. Produkt byl na eshopu skladem ale prodejce rekl ze neni, po dlouhem presvedcovani se sel podivat a opravdu skladem byl (asi spatne vyplnena data na eshopu). Prodejce nebyl moc prijemny a spis nez dobrou radu jsem dostal spoustu poucovani. Po objednani a pri vyzvednuti jsem sel k jinemu ktery byl mily ale nauctoval mi vetsi cenu, cehoz jsem si vsimnul nahodou az po zaplaceni.
    Hrozne bych chtel mit obchod rad, zvlast kvuli lokalite, ale prislusenstvi jsem radeji nakoupil jinde, kde byl servis a zazitek vyrazne lepsi.

• Objednal jsem zboží a nyní přes týden čekám na nějakou reakci. Zboží nepřišlo, přišel pouze formulář na hodnocení.