• Rychle dodani

Reakce obchodu KB-sport.cz

děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že budete se zbožím od nás spokojeni a těšíme se na Váš další nákup v budoucnu. Pokud náš obchod doporučíte Vašim přátelům, budeme velmi rádi.

• snadný nákup
    • rychlé doručení
    • výhodná cena

S pozdravem KBsport.cz

• Zboží rychle připraveno k odběru.
    • Osobní odběr je kvůli extrémně omezené otevírací době možný jen jediný den v týdnu.

Mám pochybnost, že se jednalo o nové zboží, spíše o zboží rozbalené, které jiný zákazník vrátil ve lhůtě 14 dnů. Vzhledově ovšem bylo zboží jako nové. Nicméně minulému zákazníkovi určitě benzínový vařič Colemann nefungoval, zřejmě kvůli vadnému palivu a proto ho vrátil. Celá splyňovací tryska byla zcela ucpaná a zalepená bůhví čím. Dalo mi celý den vařič rozebrat, důkladně vyčistit splyňovací trysku, jehlu a generátor lihem a nakonec úspěšně uvést do provozu. Bylo to docela mrzuté, zvláště když termín odjezdu na dovolenou se blížil a možnost vařič vrátit byla zase až za týden! Na druhou stranu minulý zákazník zboží velmi pěkně zabalil a vše vypadalo netknutě, e-shop měl pramalou šanci zjistit, že prodává dalšímu zákazníkovi vlastně nefunkční zboží. Je to tedy spíše mrzutost, které bylo ze strany e-shopu dost těžké předejít

• Perfektní přístup.

S pozdravem KBsport.cz

• Rychlé dodání a zboží vhodně zabalené.

S pozdravem KBsport.cz

• velmi rychlé vybavení objednávky

• Kvalitní značky , skladem

S pozdravem KBsport.cz

• Rychlá komunikace a vyřízení objednávky

• Rychlí a spolehliví

• Dobrá cena,doprava zdarma

Skvělá komunikace obchodu,rychlé vyřízení objednávky.

• rychlé dodání zboží

rychlé doručení

Rychlé a bezpeční.

Rychle vyrizena objednávka

S pozdravem KBsport.cz

• jednoduchost objednání a rychlost doručení

S pozdravem KBsport.cz

• rychlost dodání (do 24 hodin)
    • fajn cena

• velmi rychlé jednání
    • doručeno hned na druhý den od podání ranní objednávky
    • příjemný přístup v komunikaci