• Objednala jsem si zboží, které bylo jinde již vyprodané
    • Nejistota ohledně doručení, u zboží které nebylo skladem jsem netusila kdy jej mohu očekávat. Od oznámení o předání přepravní službě ale bylo doručení už bleskem.
    • Raději jsem objednala zboží na dobírku z důvodu výše uvedeného. Ale nebyl žádný problem.

Celkově pozitivní. Dekuji

Svetr měli dle stránek v nabídce, ale po 5 dnech volají, že není.

• velmi rychle dodani objednavky

Reakce obchodu KB-sport.cz

děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že budete se zbožím od nás spokojeni a těšíme se na Váš další nákup v budoucnu. Pokud náš obchod doporučíte Vašim přátelům, budeme velmi rádi.

• velký výběr
    • Rozumné ceny

Vstřícný eshop, vstřícný prodavač na prodejně.

S pozdravem KBsport.cz

• objednala jsem si zboží, ale bylo doručeno úplně jiné

• rychlost, kvalita

S pozdravem KBsport.cz

Objednala jsem dva typy dámských sandálů po poradě s ochotnou pracovnicí obchodu a po vyzkoušení nepadnouci poslala zpět. Vše klaplo velmi dobře a s KB sportem ráda opět...

Kvalitní značkové zboží za příjemné ceny.

• Okamžité odeslání

• velmi rychlé dodání
    • výhodné ceny
    • nabídka motáže vázání

Velmi příjemný menší obchod s podporou pro kupujícího.

• Komunikace s obchodem
    • Zabalení zboží

První zkušenost nákupu z tohoto obchodu a naprostá spokojenost,vše proběhlo jak mělo.

Vše OK

• Zboží je poškozené

Je to díra v podlaze stanu coleman darwin2 tu díru není problém přelepit,ale já si zaplatil nové nepoškozené zboží

• Velmi ochotní.

Super rychlost.

Rychlost, velký výběr

S pozdravem KBsport.cz

• Rychlé doručení, zboží v perfektním stavu

S pozdravem KBsport.cz

Rychlé doručení, velká spokojenost!

• Žádnou jsem nezjistil
    • Nadstandardně dlouhá doba dodání i když je uvedeno že zboží je skladem. Zřejmě to není pravda. Reklamovaná poradenská služba je také spíše lákadlo na lidi než skutečný rádce.

Dodávka zboží proběhla velmi rychle, bohužel po rozbalení jsem zjistil drobnou závadu na výrobku. Po nafocení poškození a zaslání e-mailem mi
    byla poškozená část obratem dodána. Přístup pracovníků obchodu
    mohu jen pochválit.