Dobré ceny, rychlé dodání, možnost dopravy zdarma :)

Reakce obchodu KB-sport.cz

děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že budete se zbožím od nás spokojeni a těšíme se na Váš další nákup v budoucnu. Pokud náš obchod doporučíte Vašim přátelům, budeme velmi rádi.

S pozdravem KBsport.cz

• Seřízení s nastavení vázání v ceně lyží

S pozdravem KBsport.cz

Nadstandardní rychlost a kvalita komunikace, mohu jen doporučit!

S pozdravem KBsport.cz

Obrovská rychlost vyřízení objednávky i v předvánočním čase.

• rychlá dodávka

S pozdravem KBsport.cz

• Jako velké plus bych chtěla napsat především nevšednost zabalení zboží, obzvláště před Vánoci. Zboží bylo určeno jako dárek pro přítele, ale vzhledem k mým časovým (ne)možnostem ho musel vyzvednout on. Naštěstí díky krabici, jež vůbec neodpovídala obsahu, se o překvapení nepřipravil. :-D za to velice děkuji, ač to nejspíše nebyl záměr.

dodáno v termínu kvituji i pružné telefonické spojení

S pozdravem KBsport.cz

• Rychlé dodání, perfektní komunikace a poradí s výběrem

S pozdravem KBsport.cz

Jeden den jsem objednala,druhý den jsem zboží obdržela.

• rychlé

S pozdravem KBsport.cz

• rychlé doručení,zboží dle objednávky

rychlost,zboží dle objednávky

S pozdravem KBsport.cz

• jsou zodpovědní a rychlí

• Rychlé doručení

S pozdravem KBsport.cz

• V krabici s botami mi zdrama dorazil i sprej na impregnaci obuvi - to velmi oceňuji, boty nebyli levné, ale tahle drobnost za pár stovek potěší a určitě se hodí.

S pozdravem KBsport.cz

potřebovala jsem specifické informace, velmi ochotně mi bylo vyhověno, fotka poslána přes WhatsApp. Po objednání zboží přišlo rychle a v pořádku.
    Velmi příjemný a vstřícký přístup.

• Spolehlivost
    • Kamenný obchod, což je dnes největší přednost
    • Výborný přístup k zákazníkovi

Vřele doporučuji tento obchod, rád se sem vracím. 100% spokojenost.

S pozdravem KBsport.cz

• Perfektní cena produktu, rychlost komunikace a termín dodání

Mohu jen doporučit dalším kupujícím

• Rychlost a cena

• Rychlost.

S pozdravem KBsport.cz

• Objednala jsem si zboží, které bylo jinde již vyprodané
    • Nejistota ohledně doručení, u zboží které nebylo skladem jsem netusila kdy jej mohu očekávat. Od oznámení o předání přepravní službě ale bylo doručení už bleskem.
    • Raději jsem objednala zboží na dobírku z důvodu výše uvedeného. Ale nebyl žádný problem.

Celkově pozitivní. Dekuji