• Dodací lhůta

Doporučuji koupit přímo z Německa. V ČR velmi dlouhá dodací lhůta.

Vše v pořádku,delší doba dodání

• nabízejí něco co nemají na skladě, na stránkách to uvedeno nebylo

Super,doporučuji
    Zboží přišlo v pořádku
    Botnik je podle mych představ, přesně jak na obrázku

• Černý most - trvalo téměř 15 minut, než mě vůbec pozdravili a začali si me všímat..

• zajímavé, originální a osobité výrobky
    • u poměrně velkého počtu produktů v e-shopu nelze zboží objednat z důvodu nedostupnosti

byla jsem velmi spokojena s jednáním ze strany obchodu, doručení zboží proběhlo zcela v pořádku a jsem moc ráda, že jsem v KARE DESIGN SHOPu našla přesně ten výrobek, který jsem si přála. Děkuji.

• -Velmi zajímavé zboží
    • -Prodejna nyní i v Brně
    • -příjemný personál
    • -V prodejně je velké množství zboží na malém prostoru (Brno)

Skvělý !!!!!!!!!!!!!!!!

• Zboží jsem objednala 10. června a to zboží které bylo ve statusu skladem. Nyní mám informaci z obchodu, že zboží dorazí k nim z Německa 22. června. Teprve poté bude expedice.

S přístupem obchodu, kdy zveřejňuje zboží skladem a přitom dodací lhůta je delší než 14 dní jsem nespokojena.

• neotřelý styl a design
    • neúnosně dlouhé dodací lhůty, zboží jsem objednala koncem března a v polovině června mi stále nebylo doručeno, přestože platit se musí dopředu, navíc musím obchod sama kontaktovat, abych zjistila, jak to s objednávkou vypadá, jinak se mi prozatím od nich nikdo neozval

zklamání - těšila jsem se na vybraný designový kousek, ale to čekání víc než dva měsíce mi fakt vadí :-(

• Unique furniture, well priced with easy delivery offered.

Great selection, well priced quality furniture, excellent customer service.

• oblíbený designový obchod
    • široký sortiment
    • přijatelné ceny
    • rychlost dodání

Doporučuji.

• Rychla komunikace
    • Riziko poskozeneho zbozi

Dobry obchod

• Široký výběr hezkých designových kousků.
    • Jednoznačně komunikace se zákazníkem.

První nákup na Kare Design Shop mne velmi zklamal. Zboží nebylo připraveno k vyzvednutí v avízovaném termínu. O zpoždění dodání (o celý měsíc) jsem byla informována až na základě několika telefonátů z mé strany. Jako kompenzace sice byla nabídnuta doprava zdarma, nicméně zboží objednané v lednu stále nemám.

• Zajímavé designové produkty
    • Absence jakékoliv komunikace, a to i po urgenci - objednávka nepotvrzena ani nezrušena, po třech týdnech od objednání stále nevyřízeno a bez reakce.

Před třemi týdny jsem z internetového obchodu objednal zboží - obchod potvdil přijetí objednávky, ale přestože mělo být zboží skladem, do dnešního dne nebylo zboží doručeno a obchod ani neupozornil na to, že by již nebylo dostupné. E-mailem jsem se po 14 dnech od objednání dotazoval na stav objednávky, ovšem ani na tento e-mail jsem neobdržel odpověď. S nákupem tedy nemohu být spokojen a přístup obchodu mě velmi nepříjemně překvapil.

• Různorodý nevšední sortiment
    • Tragická dodací lhůta

Objednávka odeslaná 17.2. nebyla dosud při platbě převodem dodána (29.2.), různé zboží z objednávky označeno jako skladem ve dvou různých prodejnách, po objednávce mi volali (ve čtvrtek) že se tímto dodávka zdrží a dorazí v pondělí nebo úterý následujícího týdne, zatím nic nedorazilo ani mě nikdo neinformoval o další změně dodání.

• Jsem spokojena.diky
    • Diky za mily pristup pani Nikole Beranove.

Doporucila

• komunikativnost
    • velký výběr zboží

Do obchodu jsem se dostala náhodně, když jsem sháněla konkrétní druh zboží.
    Komunikace s obchodem je výborná, všichni byli velice vstřícní a poskytli mi další doplňující informace.
    Mohla jsem si stanovit konkrétní datum dodání
    Doporučuji obchod

• Designové zboží, které jinde nekoupím

• Z obchodu sice po objednávce hned volali, že 1 věc není a zda si chci počkat, až bude objednávka kompletní. Chtěla jsem vyčkat. Říkali, že se kolem 7.1. ozvou. Je 22.1. nikdo se neozval. Pokoušela jsem se posílat i písemný dotaz a také nic, snad jsme měla správnou adresu