• Super Bozi, pekny design
    • Absolutni absence komunikace
    • Pokud mate vadne drahe zbozi, hodne stesti
    • Arogantni pristup z minuleho stoleti

• Byla jsem velmi spokojena, jak s přístupem prodavačů, tak s dodáním. Se zbožím jsem také spokojena. J. Tomanová

• Velký výběr
    • Dobrá komunikace
    • Nic mě nenapadá

• Velký výběr sortimentu
    • Ochota personálu
    • Čím větší výběr, tím těžší rozhodování co koupit :)

Velký výběr zajímavého zboží, byla jsem velmi mile překvapena. Na prodejně na Černém mostě se mi věnoval ochotný prodejce a vše ukázal a doporučil.

• Kvalitní zboží s ojedinělým designem
    • Super milý personal
    • Ctí kvalitní výtvarné hodnoty

• Krasne zbozi
    • Ochota personalu
    • Rychle jednani

• vubec nic
    • neresi reklamace
    • arogantni pristup
    • prestanou komunikovat v pripade prvniho problemu
    • prodavaji vadne vyrobky ktere vyhori viz muj popis nize

Naprosto neseriozni obchod, kteremu se vyhnete obloukem. Zaprve dodaci lhuty jsou delsi nez uvadeji na webu, zadruhe lampe za cca 10 000 Kc vyhorela cela patice se zarovkou. To by slo jeste pochopit v pripadne vstricneho vyreseni reklamace, avsak nejvetsi fail tohoto obchodu je naprosta ignora a arogance v reseni reklamaci. Reklamacni oddeleni nefunguje, neodpisuje, ignoruje dotazy jak emailove tak telefonicke. Lampu mam v zarucni reklamaci ctvrtym mesicem (!!!) a doted neni vyreseno, obchod naprosto prestal komunikovat, zadne odpovedi ani progres v reklamaci. Myslim, ze se jedna o podvodny e-shop.
    VYHNETE SE MU OBLOUKEM a rozhodne zde nenakupujte, prijdete o penize jako mnoho dalsich lidi dle recenzi nize.

• kvalitně zabalené zboží
    • Zajímavé zboží.
    • nedodržení i tak dlouhého termínu dodání bez omluvy či zprávy

Dlouhý termín dodání, nedodržení termínu, žádná zpráva o nedodržení termínu.
    Dražší výrobky.
    Zajímavé zboží, ale za vysokou cenu.

• Mají zajímavé zboží, které ale nemají skladem
    • Nevýhodou je pak to, že pak nemáte v ruce ani zboží, ani peníze, z eshopu vám lžou...

Zásadně nedoporučuji nakupovat na tomto eshopu a upřímně lituji, že jsem tak učinila.
    27.10. jsem udělala objednávku na zboží uvedené skladem, s doručením do 3 pracovních dní.
    2.11. jsem kontaktovala p. Jiřího Širajcha z KARE design, že mi ještě nepřišel email o expedici mé objednávky, a že potřebuji zboží doručit skutečně do data, které bylo uvedené na eshopu.
    Pan Širajch řekl, že mi může zaslat vystavený kus, protože jinak je zboží na skladě v Německu, a doručení by bylo do 14.11. Poslala jsem svou adresu, protože nabízel doručení přes DPD místo Zásilkovny pro urychlení.
    3.11. jsem p. Širajcha kontaktovala, jak to vypadá s odesláním. Odpověděl mi, že bude odpoledne odesláno ze skladu.
    Následně mi volal, že je vystavené zboží poškozené, a tudíž nabízí vrácení peněz. S tím jsem souhlasila, a tentýž den jsem zaslala číslo účtu pro vrácení peněz.
    Dnes, 15.11. peníze na účtu stále nemám.
    Mezitím...
    9.11. mi přišlo potvrzení, že bude zboží předáno Zásilkovně. Na můj email, proč, když mi již dávno měly být vráceny peníze, odpověděla paní Martina Burianová s tím, ať ji pošlu číslo účtu, že tento požadavek neevidují. To jsem tedy udělala (opět).
    11.11. jsem se opět dotazovala na stav vrácení peněz. P. Širajch mě hned ujistil, že dobropis byl uhrazen 10.11.
    14.11. jsem kontaktovala KARE s tím, že stále platbu neeviduji, ať mi zašlou potvrzení o provedení úhrady. P. Širajch mi potvrzení poslal, avšak nějaké jiné platby na jiný účet!

Pokud bych to měla shrnout: Samé lži. Termíny na eshopu absolutně neodpovídají skutečné možnosti doručení. Absolutně neseriózní eshop se šmejdskými praktikami.

• pěkné zboží

• originální produkty
    • příjemný showroom
    • milá obsluha
    • u některých produktů vyšší cena

Celkově jsem byl nadšený z nákupu v Kare na Černém mostě. Občas čekáte delší dobu na dodání, ale to není chyba obchodu ale celkové situace ve světě .. dá se počkat když ten výrobek stojí za to. Můžu doporučit všem milovníkům designu.

• Kvalitní a nadčasové kousky
    • Milá obsluha na prodejně co ochotně poradí

V obchodě nakupuji celkem pravidelně a vždy jsem byla velmi spokojená. Nemám nic co bych vytkla a příště určitě nakoupím znovu.

• Rychlá obsluha
    • dlouhá otevírací doba

Se služby této firmy jsem byl velmi spokojen, nakupujeme pravidelně každý rok .

• milá obsluha
    • dobrá komunikace
    • Vyšší ceny, ale zase kvalitní zboží

Obchod jsem si oblíbila, zboží mají krásné, i když dražší. Prodejna na Černém mostě i objednávka přes eshop, žádný problém.

Zboží nedodali ani po 9 měsících. Termín dodání se několikrát posouval, ale nikdy nedali vědět o zpoždění sami od sebe, vždy se muselo urgovat. na email nereagovali. Inzerují produkty, které nejsou schopni dodat.

• Hezký design
    • Objednala jsem si věšák do předsíně za předraženou cenu co se týče kvality. Po týdnu mi přišla informace, že se dodávka zpozdí a po několika dnech mi věšák přišel zlomený.

Docela mě zklamal materiál sádrového věšáku v designu pírka za 1650,- za tu cenu by mohla být lepší kvalita. Kvůli toho mi přišel věšák zlomený. Kvůli dlouhé dodací lhůtě, jsem produkt nereklamovala a raději slepila sama, nechtela jsem zase dlouho čekat.

• Žádná
    • Na svých stránkách lžou

Dát si na ně pozor! Na webu deklarují dodání daného zboží do 14 dnů a když objednáte a zaplatíte 50% zálohu, tak vám napíšou, že bude za 2 měsíce. Dost sprosté jednání, když na zboží spěcháte.

• nabízený sortiment
    • širový výběr produktů
    • spokojenost s prodejci na prodejně

Super zkušenost, koupeno křeslo, kvalita i výběr se nám hrozně moc líbil. Dodání do 14 dnů je na dnešní poměry super, ale najdou se produkty, které mají delší dodání, naštěstí jich tolik není. Celková spokojenost je super.

• neochota, arogantnost prodávajících
    • když jsem obdržela mail, že je zboží možné odebrat, vůbec jej neměli skladem , ale přesto posílali upomínky, že si mám vyzvednout zboží

obchod bych doporučila pouze v momentě, že by vyměnili stávající zaměstnance.

spokojenost, zboží dle mých představ, doručeno včas a v pořádku. Děkuji