• Krasne veci
    • Kare je v ČR, to je pozitivni
    • Objednala jsem 2 kusy. Jeden je dostupný hned (15.7.), druhy az o měsíc později. Automaticky mi obchod vše posle az o měsíc později. Měli by zavolat a informovat se o mych preferencích. Navíc bych ušetřila za dopravu, kdybych si mohla zboží, ktere uz bylo 15.7. dostupné, vyzvednout.
    • Prilis dlouhe čekací lhůty na zbozi
    • Neosobní přístup, resp mozna kdybych si zavolala, asi se mnou bude mluvit clovek, ale zatim se mnou komunikoval jen pred nastaveny web a přišel potvrzující email bez podpisu
    • Me peníze jsou uz u Kare na uctu, zboží tu ale neni

Typicky české spatne sluzby. Dnes si málokterý e-shop dovoli tak neosobní přístup a dlouhe dodací lhůty.
    Zboží je samozrejme krasne a prave kvuli nemu tam i pres nespokojenost s průběhem nakupuji

• nádherné věci, můj styl

• Nabízí originální a zajímavé výrobky, které v žádném obchodě nenajdete

• Velký výběr a krátká dodací lhůta.

Doporučim

• Fakturu jsem obdržela po mých urgencích, zprávu o mojí objednávce, zda je na cestě, jsem dostala až po mém telefonování do obchodu.

Zboží je rozdílné na fotografii na webu a ve skutečnosti, na fotografii se jeví jako šedé, jako zašlý kov, ve skutečnosti je naprosto lesklé, rozdílné je i provedení.

• jediný obchod, kde jsem našla zboží, které jsem sháněla

nabízí zboží, které jinde není k dispozici

• originalita

Běžte vybírat :-) Je z čeho.

• Krásné designové zboží, které jinde nenajdete.
    • Dlouhá dodací lhůta, i když mají na e-shopu dostupnost "Skladem" .

Ze zakoupeného produktu jsem nadšený. Budu zde určitě dále nakupovat do domácnosti a ostatním, kteří zatím na zboží nepospíchají, to doporučuji také :-)

• přehledný nákup, pěkné zboží

pěkné designové zboží, dobrý nákup, přehledné stránky. Doporučuji nákup.

• Hezké webové stránky ale obchod to není.
    • Nemá žádné zboží skladem. Vše dosručují několik měsíců.

Nedoporučuji. Je to hezké na dívání ale nakupujte jen pokud chcete 2 až 3 měsíce čekat než to doručí.

• Zásilka byla s ohledem na obsah velmi špatně zabalena a dorazila s rozbitým obsahem. Na informaci o doručení poškozeného zboží nikdo nereagoval. Nicméně (byť bez jakéhokoli upozornění nebo informace) odeslali obratem nové zboží, které bylo již zabaleno řádně a dorazilo v pořádku. Škoda jen, že ho odeslali bez průvodní informace. Ale oceňuji rychlou reakci na reklamaci a doručení nového zboží do Vánoc, přestože na původní zásilku jsem čekal více než 3 týdny.

• Objednáno zboží skladem, potvrzeno předpokládané doručení na pobočku za 2 dny, poté však posunutí dodání o další tři týdny. Žádná odpověď na e-mail.

Toto byl můj poslední nákup u tohoto obchodníka.

Rychlé dodánízboží, dobrá komunikace s obchodem.

• Objednane zbozi nebylo dodano! Dodaci lhuta byla mesic. Po mesici od objednavky na dotaz, kde je zbozi jsem se dozvedela, ze ho dodaji mozna koncem prosince. Objednano 4.11.! Maximalni nespokojenost! Darek k Vanocum.

Nedoporucuji, objednane zbozi nejsou schpni dodat!

Potvrzení o přijetí platby dorazilo až na mou výzvu, poté asi třikrát slíbený termín dodání, vždy změny. Zboží na první pohled zklamání, co se kvality týče a bohužel nejen na první pohled. Jednalo se o věšák, a neustále se rozpadá. Cena vs. kvalita absolutně neodpovídající. Může se jednat o výjimku, ale pro mě určitě poslední nákup.

Doporucuji

• Atypické zboží
    • Zajímavý design
    • Zboží nekvalitně vyrobé v Číně, kvalita horší než Ikea
    • Při vrácení zboží obchod přestal komunikovat
    • Peníze vráceny až po telefonické urgenci a to za více než měsíc od vrácení zboží

Koupil jsem dvě lampy (stojací + stolní). Zboží došlo ve velmi špatném stavu - špinavé, upatlané (už z výroby v Číně). Pod lakem byly zalakované nečistoty, dřevěné části měly třísky, vypadalo to, jako kdyby to dělal někdo na koleně někde v garáži. Kovové části neladily (různě barevné pokovení). Konstrukčně nefunkční.
    E-shop se chlubí "jedinečným designem", ovšem zpracování je tristní.

• zaujímavý tovar
    • dodanie

Zaujímavý tovar, designové kúsky
    Dlhé dodanie, predlženie dodacej doby.

• Kreativní zboží
    • Nenašla žádné

Profesionální přístup,ochota pomoct kupujícím.

• - designové výrobky
    • - vstřícné ceny
    • - bezchybná komunikace s obchodem
    • - zájem obchodu o spokojenost klienta
    • - zvolený dopravce
    • - doporučuji změnit, TOPTRANS nepružný, nejlépe si vzít dovolenou, neupřesní čas, pouze "ten den do konce pracovní doby"

- obchod mohu jen a jen doporučit
    - vše (mimo dopravu) O.K.