• Velmi rychlé doručení
    • Na stránkách není telefonický kontakt, což je trochu nevýhoda, pokud se chcete s někým konkrétně domluvit

• zboží nedorucili
    • na maily ani nereaguji

opravdu tohle nedoporučuji .. sami máme internetové obchody a toto by jsme si nikdy nedovolili

Objednavka bola vopred zaplatena ale nedorucena. Ked som zacala zistovat priciny, v prepravnej spolocnosti mali k mojmu cislu balika priradeneho uplne ineho zakaznika. Nato som kontaktovala eshop, ktory vobec neodpoveda.

Obchod zaslal místo sady 5 KS šňůr pouze 1 KS,nekomunikuje,nereaguje na emaily,kde byla zaslána reklamace,telefon v kontaktech uvedený není.

• barva doručené koženky byla jiná, než máme fyzicky v ruce jejich vzorník...?

rychlé jednání

• Rychle vybaveno.
    • Výrobek jsem po pěti letech objednávala znovu.

• Rychlá, bezproblémová komunikace.

• Nereaguje,nevim zda zboží dostanu, napsala jsem e-mail - opět bez reakce, nemám potvrzení objednávky

Zatím nic

Paní Uhrová,
    mrzí nás Vaše hodnocení, bohužel je zavádějící.
    Píšete bez reakce - odeslali jsme Vám 11 emailů, vzhledem k tomu, že na ně odepisujete, tak jste je všechny obdržela. Stejně tak potvrzení objednávce, o kterém píšete, že nemáte, stejně tak na náš email o zprávě s číslem balíčku jste odepisovala....

K Vaší objednávce - zboží jsme Vám poslali hned ten den kdy byla uhrazena, tj. 14.11.2019. Od druhého dne na Vás balíček čeká na odběrním místě - obdržela jste od nás číslo balíčku emailem, potvrzení o pohybu balíčku v sms zprávách. Bohužel pro Vás nemůžeme udělat nic více, balíček si prostě musíte vyzvednout na výdejním místě.
    Děkujeme za hodnocení.

Vše v pohodě.
    Jen bych uvital kdyby bylo uvedeno předem že přeprava kuryrni službou stoji skoro 200.-Kč.
    Což je v dnešní době docela dost hodně oproti ostatním obchodům.
    Cena se pohybuje standartně kolem max.120kč a to i někdy s dobirkou.

Reakce obchodu KamPet-shop

doprava vašeho balíku byla 188,-Kč, ale výběr dopravy byl Vás, vybral jste si nejdražšího dopravce, kterého nabízíme. Ceny u dopravců jsou smluvní a pokud s dopravcem vozíme málo balíků, doprava není za 120,-Kč. Přesto je i nadále o tohoto dopravce zájem, proto jej nabízíme. Další dopravce, se kterým jezdíme více než 15let, má ceny podstatně nižší. Také není možné srovnávat malý balíček s velkým balíkem s boudou pro psa :)
    Přesto děkujeme za hodnocení.

• rychlost, zboží v pořádku

Nelze se telefonicky spojit s Vaším obchodem. Dlouhá nebo žídná odpověď na zaslaný e-mail.

• Zajímavé zboží za pěknou cenu

Objednala jsem zboží, komunikace s obchodem v pořádku. Objednávka došla rychle, jen nebyla pro mě, ale pro paní na druhé straně republiky. Na můj dotaz, byla odpověď rychlá, náprava proběhla v pořádku. Jen se mi nelíbilo, že se nikdo neobtěžoval s omluvou. Stane se, chápu, ale .......

• Po deseti dnech od objednání zboží ještě nedorazilo na dohodnuté místo. Ostatní hodnotit nelze, protože není co.

Vážená paní Koukolová,

pravděpodobně hodnotíte jiný nákup, protože my vidíme na linku kurýrní služby, že jste balíček dávno převzala a to bez výhrad.
    Zde jsou informace přímo od přepravce:

12.09.2019 16:23:25
    12.09.2019 16:56:37 Příjem na depo
    12.09.2019 16:56:37 Naložení na HB
    12.09.2019 17:06:24 Převzetí zásilky
    13.09.2019 09:36:45 Naložení na rozvoz
    13.09.2019 10:56:23 Brno Doručení na výdejní místo
    13.09.2019 15:19:02 - Doručení Doručení bez výhrad

• rychlé jednání,vstřícnost

Rozhodně nedoporučuji! 20.8. jsem objednala zboží, které bylo skladem, a zatím to jediné, co jsem dodnes dostala (31.8.), je zpráva: „Zboží je vychystáváno k expedici, to může trvat několik dnů, v závislosti na množství objednávek před Vámi. objednávku již nelze stornovat.“ Obchod nereaguje a pro jistotu neuvádí ani telefonní číslo, takže jsem plně v jeho moci. Udělala jsem chybu, že jsem si nepřečetla hodnocení ostatních, teď vidím, že moje situace není nijak výjimečná.

Vážená paní Kvapilíková,
    zboží které jste si objednala, bylo skladem, nicméně v jiných barvách. Vyrábíme většinu produktů v cca 50 dezénech a ne vždy jsou skladem v dané barvě.
    Zboží jsme pro Vás vyrobili a vpořádku odeslali. Pokud se Vám nelíbí, můžete je samozřejmě vrátit.

• velice solidní přístup

dobrá komunikace