• Široká nabídka metráže (koženky)za dobré ceny
    • Škoda, že nelze u metráže objednat menší množství než 1,0m (např. 0,5m)

Objednala jsem 10.10.po dlouhem mlčení doručena 17.10 , nekvalitní výrobek, žádná pavučina, jenom pár vystriků jakési tekutiny.

. Bylo to pro vnuka k masce spidermana. OBROVSKÉ ZKLAMÁNÍ! !!!

Vážená paní Hrachovinová,
    velmi nás zaráží Vaše recenze a musíme se proti ní OHRADIT!

Jednak - zboží Vám bylo odesláno ihned po připsání platby. Ačkoliv jste měla fakturu ještě stejný večer jako byla učiněna objednávka, vy jste s platbou otálela několik dnů. Bez platby vám zboží opravdu nepošleme, to jsou informace, které ví zákazník předem. Doporučujeme platbu dobírkou, nebo platbu kartou online.

Ovšem co se týče produktu - kde jste prosím dočetla že to je zboží - dekorace k masce? Jedná se o zboží na dekoraci prostoru a musí být použito PODLE NÁVODU! V popisu produktu je zcela zřetelně uvedeno, že produkt není !!! VHODNÝ PRO DĚTI!! Sprej funguje stejně jako PĚNA NA HOLENÍ - pokud jí před použitím nepromícháte, bude vodové konzistence. Váš popis je jednoznačný že došlo k špatnému POUŽITÍ.
    Všeobecně doporučujeme řídit se dle pokynů výrobce.
    Děkujeme za recenzi.

kolektiv www.kampet-shop.cz

• po zaplaceni druhy den byla kozenka doma

• vyberu si v klidu domova

• Výhodná cena větších balení
    • Ten výběr zboží!!

Obchod doporučuji, na objednávku jsem spěchala, vyšli mi maximálně vstříc, zač děkuji!!

• velké množství různého zboží
    • polohovací pomůcky s dobrým popisem
    • spolupráce s nemocnicemi atd.
    • na dnešní dobu pomalý eshop

Objednala jsem polohovací válec. Během celého dne nepřišla zálohová faktura, abych mohla zaplatit předem. Už to mne na dnešní dobu zaráželo, zkušenost mám, že vše posílají ihned, automaticky, i když objednám třeba o půlnoci. Nicméně další den tedy přišla a já ihned odeslala peníze. A pak několik dní se nikdo neozval a zboží nikde. Dočetla jsem se i špatné recenze, takže jsem se vylekala, zda jsem nenaletěla. Ihned jsem to začala řešit, pohrozila, protože na ten válec jsem spěchala a o peníze jsem také přijít nechtěla. Ihned mi odepsala jednatelka a komunikace s ní byla kvalitní. Obsáhlé odpovědi, politování, že se to někde zadrhlo.. Chtěla potvrdit, zda jsem zaplatila, zadala čísla správně.. Odeslala jsem jí potvrzení přímo z banky, z mé strany bylo vše v pořádku. Kde byl problém u nich, netuším. Prostě se jim to nespárovalo. Ale po této komunikaci šlo pak vše rychle, hned druhý den zboží odeslali a další den jsem jej obdržela. Takže celkem 10 dní... Nebýt tohoto zdržení, tak by bylo vlastně vše v pořádku. Stálo mne to ale zbytečné nervy... Takže má zkušenost je taková všelijaká, nicméně když to nakonec dopadlo dobře a jednatelka komunikovala opravdu rychle a dobře, tak obchod doporučuji. Jen u tohoto eshopu bude asi lepší platit na dobírku, byť to vychází zbytečně dráž.. Nevím, proč mají potíže s bankou, když jiné eshopy nemají a páruje se jim to dobře :-o

• Rychlý, spolehlivý nákup

Rychlé doručení, zboží vypadá dobře.

• dlouhá dodací lhůta, zboží jsem zaplatila předem a ještě mi nedorazilo

Vážená paní Pítrová,
    Vaše objednávka je z 9.8., faktura Vám byla vystavena a zaslána ještě tentýž den, avšak vy jste zaplatila o týden později. Navíc je u produktu uvedena délka výroby 2-10dnů, v této barvě zboží není trvale skladem, nicméně výroba je většinou druhý den po zadání hotova.
    Mrzí nás Vaše hodnocení, protože kdybyste zaplatila včas a obratem jako ostatní zákazníci, měla byste již zboží u sebe.
    Pracovníci kampet-shop.cz

• Dlouhá dodací lhůta, deset dnů a o zboží nemám informace

Zatím nemám co hodnotit

Dobrý den paní Urbánková,
    Bohužel jste neuvedla barvu produktu, snažili jsme se Vás kontaktovat jak telefonicky, tak písemně, bezúspěšně. Pokud byste uvedla barvu hned v objednávce , odeslali bychom obratem - ve Vašem případě po přijetí platby /objednávku jste měla s platbou předem). Děkujeme Vám za hodnocení a doufáme, že jste spokojená s naším produktem. kolektiv KamPet-shop

• delsi dodani

Dobrý den paní Karasová,
    s platbou předem je vždy doručení delší, po zaslání faktury čekáme na platbu a až teprve odesíláme. Tuto informaci zákazníci znají předem a přesto je platba nejčastějším způsobem platby, především z důvodu bezhotovostního platebního styku.
    Děkujeme vám za hodnocení a přejeme kreativní tvoření s naším materiálem!
    Kolektiv KamPet-shop.cz

ok

skvělé ceny a výběr

• skvělá spolupráce

Zboží zaplacené převodem nepřišlo a nekomunikují.

Dobrý den paní Šimková,
    pro nás naprosto nepochopitelná recenze, tato objednávka byla mega rychlá, zboží objednáno 1.5. s platbou předem a již 3.5.2018 bylo odesláno! Co se týče komunikace, jen v administraci eshopu máme 7emailů které Vám byly odeslány, dalších několik bylo odesláno z emailových schránek, bohužel od Vás jediný email.
    Přesto děkujeme za hodnocení, hezké tvoření s naším materiálem!
    kolektiv KamPet-shop.cz

• spolehlivost a dobré zboží

Vše přišlo podle objednávky,rychle a v pořádku.Děkuji!

• Barva koženky na fotce neodpovídá skutečnosti. Nakoupila jsem podruhé a ani jednou to nebylo ono.

Reakce obchodu KamPet-shop

u koženky či jiných látek doporučujeme objednat vzorník nebo kousky vzorků, protože obrazovky opravdu zkreslují a také každá šarže výrobce může mít malinko jiný odstín.
    Děkujeme za recenzi
    kolektiv KamPet-shop.cz

• rychlé vyřízení objednávky, úplná spokojenost