Více jak pře měsícem (asi 5.4. 2024)jsem objednala kabelku za 2500 Kč. Následovala sobota a neděle a než jsem stačila v pondělí udělat převod částky, již mi volal osobně majitel, jestli zaplatím, nebo jestli tu kabelku vůbec chci. Jelikož jsem kabelku opravdu chtěla, ihned jsem zaplatila. Když se během 10 dnů nic nedělo, našla jsem si e shop a ejhle, e shop z důvodů nemoci uzavřen. Že už by panu majiteli někdo ,slušně řečeno, rozbil ústa? Je to 5 týdnů, nemám tašku ani peníze, mobil majitele je nedostupný.

• Objednala jsem 4.4. 2 kabelky, 8.4. údajně odesláno, nic do dnešního dne nepřišlo, e shop stránky mimo provoz, telefon nedostupný, nemožná jakákoliv komunikace

• Zboží nebylo dodáno.E shop přestal fungovat.

• Zaplacené zboží jsem neobdržela, bez kontaktu s prodejcem.

Také jsem 8.dubna dostala zprávu, že zboží bylo odesláno. Ale dodnes, tj. 16.4. - naprosto žádná zpráva od dopravce ani reakce. Na telefonní číslo obchodu jsem se nedovolala, je mimo signál nebo má vypnutý telefon. Na e-mail nikdo neodpověděl. Platila jsem předem přes 4 tisíce korun a zboží jsem neobdržela. Vzhledem k dalším komentářům zde podobného obsahu zvažuji kontaktovat Policii ČR, pokud se ani nadále nikdo neozve.

8.dubna jsem dostala od obchodu zprávu, že zboží bylo předáno přepravci. Dne 15. dubna kabelku ještě nemám. 12.4. a 15.4. jsem se několikrát snažila dovolat do obchodu. Bylo mi oznámeno, že ten koho volám je mimo signál nebo má vypnutý telefon.

Nekomunikovali, když jsem psala

DVAKRÁT JSEM PSALA, PODLE POKYNŮ, O VRATKU ZBOŽÍ A NIC SE NEDĚJE

Reakce obchodu KabelkyZeSveta

Vánoce jsou příležitost pro odpočinek, i pro nás. Odeslán návod na vrácení i se štítkem. Přejeme hezký den.

Nekomunikují

Po 8 dnech se shop ozval, ze mi zapomneli volat, ze kabelka neni.
    Jako nahrada byla nabidnuta jina barva a nabidnuta sleva. Prijala jsem, ale zbozi doruceno bez slevy.

Reakce obchodu KabelkyZeSveta

ano a nabídnuli jsme Vám jiné zboží a s výraznou slevou. Souhlasila jste, odeslali jsme jiné zboží a přeplatek vrátili zpět na účet. Nebylo to vše během minuty, ale na čem jsme se domluvili, tak se stalo.

• Obchod nekomunikuje
    • Nepřišly mi peníze zpět za vrácenou kabelku

Kabelku jsem chtěla vrátit. Majitel obchodu mi volal, ať si vyberu jinou a kdesi cosi. Vlezle naléhal. Po mém sdělení, že ji chci prostě vrátit mi poslal kód pro vrácení a dále přestal odpovídat na mé emaily a telefon mi nebere. Zákonná lhůta pro vrácení peněz za doručenou kabelku zpět uběhla a penize mi nepřišly.

Dobrý den Vážená zákaznice,

peníze za nevyhovující zboží už máte dávno na účtě. Vždy zákazníkům nabízíme možnost výměny třeba i s malou slevou. To není nic proti ničemu. Kabelku jste si objednala a třeba by jste vybrala jinou. Nevybrala jste, vrátili jsme Vám peníze. Vlezlí jsme určitě nebyli. Mluvíte tu o zákonné lhůtě a tu jsme dodrželi a telefony rozhodně zvedáme okamžitě a na emaily reagujeme do 24 hodin.

Už Vám nikdy nic nepošleme, to se spolehněte!

Vaše Kabelky ze Světa

Kabelka obdjednána 28.2., 9.3. dodána zcela jiná. Podklady k vrácení zboží zaslány po mnoha urgencích 20.3. (údajně z důvodu dovolené, na eshopu však o dovolené nebyla zmínka), cca 21.3. jsem odeslala kabelku zpět a od té doby ČEKÁM NA VRÁCENÍ PENĚZ. Poslední komunikace s obchodem (vždy iniciovaná z mé strany) 18.4. s příslibem zaslání peněz snad ještě téhož dne se zdůvodněním, že to protáhly Velikonoce. NAPROSTO NESERIÓZNÍ OBCHOD!

Dobrý den Vážená zákaznice,

pokud máte problém s vrácením, prosím, obraťte se na naši zákaznickou podporu přímo na E-shopu. Netvrdíme tady, že jsme se nikdy nespletli, mohli jsme splést číslo účtu, každopádně nás jste neurgovala. Jestli je to tak jak tu uvádíte, samozřejmě máte nárok na vrácení kupní částky.
    Ozvěte se prosím přímo nám, my to tady nepoznáme o koho se jedná.
    Vše samozřejmě napravíme.

Dodací lhůta týden...

Garantují doručení do 3 pr.dnů. Kabelka objednána a zaplacena 9.1., dnes je 16.1.a kabelka nikde.

• Na kabelce nebyla žádná visačka. Barva na fotce neodpovídá skutečnosti.

Kabelka bez visačky, v nabídce na fotce jiná barva, než přišla.

• Nekvalitní zboží
    • Neprofesionální a nezákonné jednání eshopu

Nekvalitní zboží a absolutně otřesné neprofesionální chování pokud si dovolíte učinit vratku. Nezákonně si ponechávají částku za dopravné, které jsou povinni v případě odstoupení od smlouvy vrátit. Rozhodně doporučuji vyhnout se obloukem.

Dobrý den Vážená zákaznice,

- viz mnoho a mnoho recenzí o kvalitě našich kožených kabelek a tašek níže.

- zboží jste vrátila s tím, že je nekvalitní, kvalitní samozřejmě je, to jsme kontrolovali před odesláním i po vrácení Vámi. Nebudeme tady tvrdit, že jsme nikdy neodeslali zákazníkům zboží nekvalitní, v těchto ojedinělých případě obratem měníme za nové a nebo vracíme celou kupní částku včetně dopravy(i vrácení zaplatíme).

- máme z toho takový pocit, že jste špatně měřila, nebo Vám naživo nevyhovoval odstín, může se stát. Asi Vám to připadalo trapné říct nám, že to prostě nesedí a budete nás tu chtít špinit.

Proč za Vás máme zaplatit vrácení nevyhovujícího zboží když tu píšete to co tu píšete?

Už Vám nikdy nic nepošleme, to se spolehněte.

Každý ať si udělá svůj názor.

Vaše Kabelky ze Světa

Kabelka neodpovídá fotce z obchodu. Byla zabalena v igelitu, ve kterém ležela několik let. Nikdy už si kabelku této firmy nekoupím.

Reakce obchodu KabelkyZeSveta

tomu teď moc nerozumíme. Ano, zboží je zabaleno v ochranné fólii a samozřejmě ještě v krabici. Několik let v igelitu, to si nemyslíme, pokud jste si objednala model z okrajové části naší nabídky, nepatří tedy mezi ty nejprodávanější, mohlo zboží být uskladněno třeba půl roku, určitě né roky.

Asi zbytečný komentář z Vaší strany. Zboží evidentně dorazilo nepoškozené a v plné kvalitě, na co Vám je igelitový obal, chtěla jste kabelku nebo igelit?

Příště si to opravdu běžte koupit jinam, pokud máte kde.

Vaše Kabelky ze Světa

• Bohužel zboží na stránkách nemají skladem. Ani po 14 dnech žádná zpráva, ani kabelka. Až na telefonickou žádost mi byla objednávka stornována a platba vrácena. Pán byl vstřícný, avšak mělo by být uvedeno, že dodání je bůh ví kdy.

Dobrý den Vážená zákaznice,

zpoždění s dodávkou tam bylo, o tom jsme Vás informovali, čekat jste nechtěla, vrátili jsme Vám tedy kupní částku. Jsme rádi, že je vše vyřízeno. Za komplikace se ještě jednou omlouváme.

• Špatná kvalita zboží

Vyhněte se obloukem, otřesná kvalita zboží

Reakce obchodu KabelkyZeSveta

dle hodnocení mnoha zákazníků z minulosti, kvalita našeho zboží je velmi dobrá. Pokud je to opravdu tak, že máte doma zboží, které není kvalitní, rádi Vám ho vyměníme, samozřejmě. Nebudeme tady tvrdit, že se nám nikdy nestalo, že jsme odeslali zboží, které bylo poškozené, nekvalitní. V těchto ojedinělých případech vždy zboží měníme za bezvadné.

Omlouváme se za způsobené komplikace, výměnu provedeme hned v pondělí, jak diskutováno telefonicky.

Vaše Kabelky ze Světa

Po 6 dnech nemám absolutně žádnou reakci na mou objednávku.

Inzerovaná kožená kabelka z hovězí kůže nebyla kožená...