• výběr zboží (5)
  • ochota (3)
  • nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 2 týdny

super nákup z pohodlí domova

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 2 týdny

seriózne a absolútne rýchle dodanie, kabelka je super

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 2 týdny

Rychlost, spolehlivost, dobrá komunikace ohledně zásilky

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 3 týdny

spokojenost

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 3 týdny

Doručení, zabalení výrobku,lhůta dodání vše super,.

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 4 týdny

Vynikající,rychlé vyřízení objednávky

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Kabelku som objednala 17 .1. 2019. Do dnešného dňa mi nedorazila.

Dobrý den Vážená zákaznice,

je již na cestě k Vám, odesílali jsme již ve středu 30.1, o zpoždění jsme Vás informovali, dnes již Vám zboží kurýr doveze, na Slovensko to nějakou dobu trvá, i 3 prac. dny.

Po svátcích jsme byli vyprodaní, rovněž dodavatel, je to problém každý rok v povánočním období, zboží se pomalu a těžko dostává znovu na sklad, za zdržení se omlouváme. Ještě jednou, v povánočním období to může zabrat déle, většina zákazníků své zboží obdrží do 3 prac. dnů, u některých modelů kabelek a tašek to bohužel nejde dle plánu a nejme schopni to v lednu ovlivnit.

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

• barva neodpovídá fotografii, kabelka byla mnohem tmavší

Dobrý den Vážená zákaznice,

může se stát, že je kabelka "naživo" jiného odstínu, je to online prodej, proto je i na vrácení bez udání důvodu 14 dnů. Pokud s jiným (tmavším) odstínem nejste spokojená, kontaktujte náš zákaznický servis ohledně vrácení nebo výměny.

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Zboží je již 14 dní zaplacené a stále nepřišlo. Obchodník by měl informovat zákazníka, proč nebylo zboží včas odeslané, aby si zákazník nemyslel (jako to hned napadlo mne), že někomu nalítnul. Musela jsem sama zjišťovat, co se děje.

Dobrý den Vážená zákaznice,

zboží je odesláno, trvalo to 10 dnů, bohužel, po novém roce jsme byli vyprodaní, občas se může dodání prodloužit, hlavně po Vánocích. Zásilka je na cestě k Vám, včetně dárku zdarma.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace, jak probíráno telefonicky, o zpoždění jsme Vás informovali, také nabízíme platbu dobírkou samozřejmě, a rovněž ve výdejních místech spol. zásilkovna, tam Vám na požádání zboží ukážou, než zaplatíte, pokud by se nelíbilo, bez placení odcházíte, nemáte tedy ani jak naletět...

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

katastrofa , kabela zatím nedošla , i přes urgenci....

Dobrý den Vážený zákazníku,

jak jsme s Vámi hovořili telefonicky, dostanete zajímavou slevu a kabelka je již na cestě k Vám, odesíláme hned zítra ráno tedy v úterý 29.1.

Mrzí nás zdržení, objednal jste si nejprodávanější zboží, nestíháme bohužel dodávat, nejste jediný. Zboží je však již v podstatě expedováno, zítra ráno odchází z našeho skladu v Brně.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a doufáme že poskytnutá sleva bude alespoň částečně kompenzovat zdržení při dodání. Zboží máte zaplaceno, zvolil jste si platbu převodem namísto dobírky, sleva v podobě části kupní částky zpět na Váš účet bude vrácena opět převodem.

• Jsem spokojená
  • nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Byla jsem s nákupem velmi spokojená,kabelka je moc pěkná,dorazila v pořádku do ruky,a velmi brzy.
    Nákup u tohoto obchodu vřele doporučuji.Spokojený zákazník.

V dosahu mé kanceláře.

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Je to již 10 dnů od potvrzení objednávky obchodem. Zatím mne nikdo nekontaktoval, že by nebylo možno zboží dodat. tak nevím, co si mám myslet.

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Velmi milé, vstřícné a flexibilní jednání. Kvalita kabelek skvělá. Mám už tři, další dvě jsem koupila dcerám.

Dobrý den Vážená zákaznice,

jsme velmi rádi, že jste spokojená a že zmiňujete hlavně kvalitu našeho zboží, na kvalitě a atraktivitě si u nás opravdu zakládáme! Co může být občas problém je čas dodání, u kvalitního a atraktivního zboží to může být občas problematické a dodání není standartní 2-3 prac. dny, atraktivní a kvalitní zboží je těžko dostupné, většina zákazníků však dostane svoje zboží v uváděné dodací lhůtě 2-3 prac dny.

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rýchle dodanie
    • Doporucujem
    • Doporucujem

Objednala som si kabelku cez obchod kabelky ze sveta ,nakoľko mi nevyhovuje veľkosť, tak by som ju rada vymenila za menšiu
    čo som kontaktovala aj telefonicky p.Novotneho.Z jeho strany ústretovosť a ochota.
    Dakujem

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Skvěle doporučuji, vše proběhlo naprosto v pořádku, jak vyřízení objednávky, doručení, tak kabelka v naprostém pořádku.

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

• Zboží je doručeno vždy v pořádku, obrázek a popis odpovídá skutečnosti
    • Malá obměna sortimentu
  • nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Nakupovala jsem po delší době, vše proběhlo bez komplikací, včasné dodání, se zbožím jsem spokojená.