• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 3 týdny

NEKOMUNIKACE, NEINFORMOVÁNÍ

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 2 týdny

Rychlost, vstřícnost při výměně zboží, určitě zde nejsem naposled, doporučuji

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Zboží dorazilo až 10. den od přijetí platby, ikdyž avizuje termín mnohem kratší. To by nebyl až takový problém, nakonec dorazilo.
    Kabelka je ale nekvalitně ušitá a ani velikostně mi nevyhovovala. Proto jsem se rozhodla kabelku vrátit. Podle Obchodních podmínek to mělo jít do 30 dnů. Cca 16. den jsem podle instrukcí v Obchodních podmínkách eshop informovala, že chci zboží vrátit a žádám tedy o zaslání nějakého štítku (postup dle jejich podmínek). O dva dny později mi bylo odpovězeno, že možnost vrácení je jen do 14 dnů, ale můžou mi kabelku vyměnit. Do mé odpovědi jsem tedy zkopírovala odstavec z jejich Obchodních podmínek o tom, že prodejce prodlužuje možnost vrácení na dobu 30 dnů. Na tento email už mi nikdo neodpověděl a dnes jsem zjistila, že z Obchodních podmínek uvedených na oficiálních stránkách věta o prodloužení lhůty na vrácení zmizela.
    To nepovažují za férové jednání a nedoporučuji z tohoto obchodu objednávat. Pokud obchod nezareaguje podle svých Obchodních podmínek zveřejněných v době mého nákupu, budu informovat ČOI.

Dobrý den Vážená zákaznice,

možná si to pletete, na výměnu dáváme 30 dnů, na vrácení je platná lhůta 14 dnů, dle zákona. Mít doma zboží dva týdny a potom chtít vrátit, ptáme se, vy jste nevěděla hned po rozbalení nebo v řádu několika dnů, že se Vám zboží nelíbí, na co jste prosím čekala? Férové jednání, na tom si u nás zakládáme, to nám věřte.

I přesto všechno, jsme ochotni vám zboží vyměnit, nesmí být však poškozeno a mít na sobě známky opotřebení.

Případně kontaktujte náš zákaznický servis

Vaše Kabelky ze Světa

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 3 týdny

zboží nedorazilo v uvedené době, po telefonátu mělo přijít v uvedené dny, opět žádná informace....bohužel nemohu hodnotit ani tu vůni a ani zboží........

Dobrý den Vážená zákaznice,

zboží dorazí brzo, občas se stane, že se některá kabelka vyprodá a čeká se na naskladnění nového zboží. Bohužel jsme ve Vašem případě nedokázali včas odeslat, mrzí nás zdržení, Vámi objednanou kabelku odešleme již brzy, v řádech dnů.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace

Vaše Kabelky ze Světa

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

• řada míst k doručení objednávky, jednoduchá komunikace
  • nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Velký výběr, zboží dorazilo v pořádku.

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Uběhlo 14 dní od objednání, avízo ze Zásilkovny, že čekají na dodání zboží, mi přišlo před týdnem, ale zboží stále nedorazilo.

Dobrý den Vážená zákaznice,

to je naše chyba, zboží by mělo být odesláno již do konce týdne z našeho skladu, do zítra. Pokud Vám nebudeme schopni zboží takto doručit, vrátíme Vám peníze a to obratem, platbu převodem jste si zvolila sama, dobírku nabízíme samozřejmě také a v pobočkách Zásilkovny si můžete zboží navíc i prohlédnout, než zaplatíte.

Ale to nic nemění na tom, že jste již zboží měla mít doručeno.

Ještě jednou se omlouváme, mrzí nás komplikace. Většina našich zákazníků dostane svoje zboží brzo, v uváděné lhůtě.

Vaše Kabelky ze světa

• Velmi dobrá komunikace
  • nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 1 měsícem

Rychlé dodání, za nízkou cenu celkem dobrá kvalita (koupila jsem si kabelku z "genuine leather").

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 2 měsíci

• Som spokojná. Všetko v poriadku. Kabelka úžasná. V skutočnosti ešte krajšia ako na obrázku.

bez problémů

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 2 měsíci

• velký výběr, dobré ceny
  • nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 2 měsíci

Velice velký a přehledný výběr zboží byla jsem mile překvapena

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 2 měsíci

• Jednalo se o můj první nákup, okamžitě po zaplacení doručení zboží, vše proběhlo v pořádku

• ano

výhoda

• Skvělý výběr
  • nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 2 měsíci

• zboží odpovídá fotografiím, bylo dodáno rychle, jsem spokojená
  • nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 2 měsíci

udělala jsem chybu v objednávce,bez problému ze strany obchodu napraveno.Kabelka kvalitní,přesně podle popisu.

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 3 měsíci

maximální spokojenost,kvalita i cena

• nakoupil v obchodě KabelkyZeSveta před 3 měsíci

Dávám ještě jednu hvězdičku.