Nekomunikují

• Krásné kabelky, rychlé dodání
    • nevím

Po 8 dnech se shop ozval, ze mi zapomneli volat, ze kabelka neni.
    Jako nahrada byla nabidnuta jina barva a nabidnuta sleva. Prijala jsem, ale zbozi doruceno bez slevy.

Reakce obchodu KabelkyZeSveta

ano a nabídnuli jsme Vám jiné zboží a s výraznou slevou. Souhlasila jste, odeslali jsme jiné zboží a přeplatek vrátili zpět na účet. Nebylo to vše během minuty, ale na čem jsme se domluvili, tak se stalo.

Naprostá spokojenost.

• Bleskové dodání, krásná kabelka, výborná komunikace

Vše proběhlo v naprostém pořádku

super přístup, zmýlila jsem se ve výdejním místě a bylo vše telefonicky napraveno, díky

• Rychlé jednání, zboží bylo doručeno v pořádku

• Rychlé dodání, krásně zabaleno,kvalitní zboží

• Rychlé dodání, krásné zboží

• Rychlost dodání a možnost v Zásilkovně prohlédnout a popřípadě zboží hned vrátit

• rychlé vyřízení
    • dobrá komunikace

V obchodě nakupuji již poněkolikáté

• Super

• rychlé jednání

• Obchod nekomunikuje
    • Nepřišly mi peníze zpět za vrácenou kabelku

Kabelku jsem chtěla vrátit. Majitel obchodu mi volal, ať si vyberu jinou a kdesi cosi. Vlezle naléhal. Po mém sdělení, že ji chci prostě vrátit mi poslal kód pro vrácení a dále přestal odpovídat na mé emaily a telefon mi nebere. Zákonná lhůta pro vrácení peněz za doručenou kabelku zpět uběhla a penize mi nepřišly.

Dobrý den Vážená zákaznice,

peníze za nevyhovující zboží už máte dávno na účtě. Vždy zákazníkům nabízíme možnost výměny třeba i s malou slevou. To není nic proti ničemu. Kabelku jste si objednala a třeba by jste vybrala jinou. Nevybrala jste, vrátili jsme Vám peníze. Vlezlí jsme určitě nebyli. Mluvíte tu o zákonné lhůtě a tu jsme dodrželi a telefony rozhodně zvedáme okamžitě a na emaily reagujeme do 24 hodin.

Už Vám nikdy nic nepošleme, to se spolehněte!

rychlost, komunikativnost, spokojenost

Kabelky jsou opravdu krásné a materiál úžasný. Dodání zboží bylo rychlé. Obchodu dávám 1*.

super

• Kabelka obdjednána 28.2., 9.3. dodána zcela jiná. Podklady k vrácení zboží zaslány po mnoha urgencích 20.3. (údajně z důvodu dovolené, na eshopu však o dovolené nebyla zmínka), cca 21.3. jsem odeslala kabelku zpět a od té doby ČEKÁM NA VRÁCENÍ PENĚZ. Poslední komunikace s obchodem (vždy iniciovaná z mé strany) 18.4. s příslibem zaslání peněz snad ještě téhož dne se zdůvodněním, že to protáhly Velikonoce. NAPROSTO NESERIÓZNÍ OBCHOD!

Dobrý den Vážená zákaznice,

pokud máte problém s vrácením, prosím, obraťte se na naši zákaznickou podporu přímo na E-shopu. Netvrdíme tady, že jsme se nikdy nespletli, mohli jsme splést číslo účtu, každopádně nás jste neurgovala. Jestli je to tak jak tu uvádíte, samozřejmě máte nárok na vrácení kupní částky.
    Ozvěte se prosím přímo nám, my to tady nepoznáme o koho se jedná.
    Vše samozřejmě napravíme.