Objednala jsem kabelky s popisem "kožená", došla mi koženka.

• Nedodali to zboží co jsem objednals
    • Neodpovídá kvalita
    • Zbozi je poškozené

Reakce obchodu KabelkyZeSveta

pokud nejste spokojená, tak zboží vraťte. Prodáváme kvalitní italskou koženou galantérii a již roky, vyjmečně se problém s kvalitou vyskytne, nebudeme tady tvrdit že se nikdy nestalo. Potom se nám musíte ozvat na náš zákaznický servis, kde Vám bude vyhověno s vrácením a nebo výměnou.

Vaše Kabelky ze Světa

Zboží objednáno a potvrzeno 15.04. K dnešnímu dni, t.j. 27.04. přes zasílané informace "vyskladněno, na cestě atd" nedorazilo.

Stračne dlouho to trvá

• 12.3. 2021 jsme poslali objednávku. Do dneška = 23.3.2021 zboží nepřišlo. Měl to být dárek k narozeninám 19.3. Objednaný týden! předem.

První a poslední objednávka u tohoto "obchodníka". Zboží údajně nevede skladem, ale teprve po objednávce je začne shánět.

Reakce obchodu KabelkyZeSveta

pánské zboží opravdu mimo Vánoce skladem v Čr nemáme, již je to odesláno, nejspíš bude doručeno již dnes. U dámského sortimentu je naopak skladem vše a garantujeme dodání 2-3 pracovní dny od objednání až k zákazníkovi.

Mrzí nás, že jste nespokojeni, na našem eshopu je u pánských věcí uvedeno že doba dodání je prodloužena.

Vaše Kabelky ze Světa

Cena zboží neodpovídá kvalitě, popis zboží nepřesný

• Jsem velice nespokojená,koupila jsem si kabelku,po rozbalení jsem nebyla spokojená s jejím vzhledem.Na fotce vypadala daleko lépe,proto jsem se rozhodla že zboží vrátím,ale i s tím byly problémy.Obchod totiž nepřikládá doklad na případné vrácení.Napsala jsem tedy dopis a vložila jsem ho do krabice s kabelku a poslala poštou.A právě dnes mi přišel balík zpátky ,jako nevyzvednuty,tak jsem přišla o 2200kc a věřte mi,že ani omylem si neojednam nic u tohoto obchodu.Preji hezky den.Eva Kuličková.

Dobrý den Vážená zákaznice,

na vrácení je dle zákona 14 dnů, online prodej, naživo se zboží může zdát jiné.

- při objednání do Zásilkovny si můžete zboží před zaplacením prohlédnout. Pokud se nelíbí už tam, zboží ve výdejně necháte bez placení. Stejně i po vyzvednutí máte 14 dnů na vrácení.

- Doklad, faktura a záruční list v jednom jsou vždy v příloze emailu, kterým jsme Vás informovali o tom, že Vámi objednané zboží bylo odesláno.

- vracíme přes Zásilkovnu, stačí napsat a nebo zavolat a zašleme Vám štítek na vrácení. Jen tak zabalit zboží a poslat není zrovna vhodné.

- o nic jste nepřišla, zašlete nám zboží zpět přes Zásilkovnu a vrátíme Vám peníze.

Vaše Kabelky ze Světa

Komunikace s prodejcem při vratce katastrofa,zboží nebylo v odpovídající kvalitě.Jsem zvědavá,kdy mi budou vráceny peníze.

Popis kabelky v nabídce neodpovídí skutečnosti

Dobrý den Vážená zákaznice,

pokud se Vám naživo kabelka nelíbí, dle zákona máte 14 dnů na vrácení bez udání důvodu. Kontaktujte náš zákaznický servis nejlépe telefonem a nebo emailem a zboží vraťte pokud jste měla jinou představu.

Vaše Kabelky ze Světa

Kabelku jsem nedostala ani za 14 dní od objednání. Dvakrát telefonicky urgovala. Objednávku jsem zrušila, protože mně bylo přislíbeno vrácení peněz. Nemám kabelku ani peníze.

Dobrý den Vážená zákaznice,

jak jsme spolu hovořili telefonicky, dále jste čekat nechtěla, vrátili jsme Vám peníze a jak domluveno, až tento model dorazí na náš sklad, odešleme k Vám s výraznou slevou jako omluva za opožděné dodání.

Omlouváme se ještě jednou za opožděnou zásilku.

Vaše Kabelky ze Světa

Stále na zboží čekám,dodání trvá obchodu moc dlouho.

Dobrý den Vážená zákaznice,

vámi objednané zboží je odesláno. Drobné zdržení tam bylo, nicméně kabelka je na cestě k Vám. Po Vánocích se opravdu může stát že dodání trvá déle než uvedeno. Omlouváme se za případné potíže.

Vaše Kabelky ze Světa

• Obchod nereaguje na žádost o zaslání údajů pro vrácení zboží.

Reakce obchodu KabelkyZeSveta

na emaily odpovídáme většinou do 24 hodin, pokud chcete něco hned, zavolejte nám a nebo využijte náš online chat na e-shopu. Štítek na vrácení odeslán.

Přejeme hezké dny.

Vaše Kabelky ze Světa

Ceny skáčou jak na cikánským kolotoči,to samé lze říct i o dostupných kusech.Kabelce chyběl zámek a vespod je vytažený jeden šev.Poznámka dobře zabalit v tomto obchodu znamená mrsknout v roztrženým obalu do krabice a lehce stáhnout izolepou.Reklamovat nebudu,ale příště tady už ne.

Reakce obchodu KabelkyZeSveta

příště prosím nenakupujte, a nebo vlastně nakupujte ale prosím jinde, jestli máte kde, budeme jenom rádi.

Balení, takto to děláme už roky a jste asi první co zde tvrdí, že to děláme špatně.

Reklamujte, přece si doma nenecháte zboží za 2.000 Kč které nesplňuje Vaše očekávání. Zboží bylo objednáno 29.11 a vyzvednuto 3.12 a dnes je 16.12. Dotazník "heureka ověřeno zákazník" jste měli v emailu asi tak 10 dnů a až teď jste zjistili, že zboží bylo špatně zabaleno.

Vaše Kabelky ze Světa

po rozbalení byla kůže kabelky poničena - na místech se odchlipovala... za takovou cenu a vzhledem k tomu, že to byl dárek pro blízkou osobu mě to celkem dost naštvalo - byla nutná "oprava" formou vlastní invence.

Dobrý den Vážený zákazníku,

nevíme jak jste opravoval doma koženou kabelku, po našem telefonickém rozhovoru jsme pochopili, že nejste spokojen s tím, jak zboží vypadá naživo, že tam snad chybí klíček jako ozdoba. O poničeném zboží jste nehovořil.

Pokud jste se rozhodl zboží "vylepšit " vlastní invencí doma, v tom Vám nikdo nemůže bránit. Pokud jak teď tvrdíte, že zboží bylo poničené, těžko by jste to zvládl opravit doma svépomocí. Pokud by se něco odchlipovalo, je to vada neopravitelná a když se občas něco takového vyskytne, zboží měníme. Nebudeme tu tvrdit, že jsme nikdy neposlali poškozené zboží, stane se to, i přes to, že vše prochází výstupní kontrolou, občas se stane, že výrobní vadu neodhalíme. Potom se omlouváme, měníme za bezvadný výrobek a dáváme slevu jako omluvu.

Vaše Kabelky ze Světa

Nejlépe je zakoupené zboží, které lze prohlédnout v obchodě, tuhle kabelku jsem viděla za menší částku.

Dobrý den Vážená zákaznice,

na vrácení je dle zákona 14 dnů, při online prodeji. Pokud se Vám zboží naživo nelíbí, máte možnost ho vrátit. Pokud jste zboží viděla v jiném internetovém obchodě na jiném obrázku, vraťte nám ho a běžte si to koupit tam.

Potom nechápeme negativní hodnocení našeho obchodu.

Vaše Kabelky ze Světa

Zboží je nekvalitní, neodpovídá ceně. Žádala jsem o kód pro zaslání zpět, ale nikdo nereagoval a ni se neozval.

Dobrý den Vážená zákaznice,

tak to jste defacto asi jediná za posledního půl roku co negativně komentuje právě kvalitu. My to nadále necháme bez komentáře, ať si každý udělá svůj názor.

Pokud jste nám psala a nebo volala ohledně vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů, tak by jsme to věděli. Tak buďte tak laskavá ozvěte se, jsme opravdu ve vysokém očekávání co že je špatně s našim zbožím.

Stačí si níže přečíst komentáře drtivé většiny ostatních zákazníků komentujících právě kvalitu a ti píšou, že je skvělá. Italské kožené kabelky jako u nás si jen tak někde nekoupíte.

Vaše Kabelky ze světa

Obchod nereaguje na žádost o vrácení zboží /odstoupení od smlouvy

Dobrý den Vážený zákazníku,

nemůžete prosím čekat, že Vám na email odpovíme okamžitě, a hlavně před Vánocemi. Instrukce na vrácení zboží jsme Vám zaslali, postupujte podle návodu.

Slibují dodání do 6 dnů. Čekám 3 týdny na maily nereagují

Dobrý den Vážená zákaznice,

naše zboží není lehce dostupné, navíc díky aktuální situaci a restrikcím nejen u nás ale i v Itálii, opravdu máme problémy s včasným dodáním. Děláme vše proto, aby jsme byli schopni u všech objednávek dodržet dobu dodání uvedených 2-4 prac. dnů. Proto se předzásobujeme a tak jako každý rok budeme garantovat včasné dodání všech objednávek do vánočních svátku a nebo od nás dostanete zboží za polovinu.

Ještě jednou se omlouváme za opožděné dodání. Jak uvedeno výše, děláme vše proto, aby jsme dostáli uvedené dodací lhůtě.

Vaše Kabelky ze Světa

Kabelka neodpovídá ceně. Neforemný papír potažený kůží? Nevábně voní. Uvnitř velká nepodajná praskající kapsa, jako když skládáte tvrdou igelitku. Budu rušit lidi okolo. Slíbený dárek, kabelka, nedorazil.

Dobrý den Vážená zákaznice,

ohledně kvality našeho zboží, nevíme co je podle Vás nevábná vůně, praskající kapsa a rušení lidí. Jestli máte namysli podšívku, ta po nějakém čase "změkne" , je vyrobena z omyvatelného materiálu, praktická, aby Vám zboží za tu cenu sloužilo co nejdéle !

Pokud nejste s koženou kabelkou spokojena, máte 14 dnů na vrácení. Ta vůně je specifická a u nové kožené kabelky opravdu voní novotou. Naše zboží není lehce dostupné a rozhodně neleží někde rok dva skladem. Jde z výroby rovnou k zákazníkovi a tím může občas dodání trvat i déle než uvedených 2-4 prac. dny.

Pokud má kabelka výrobní vadu, vraťte ji, je na to 14 dnů dle platných zákonů. Zdarma Vám ji se slevou vyměníme a nebo Vám vrátíme peníze. Netvrdíme, že se nemůže vada občas vyskytnout, ale je to opravdu jen vyjimka.

Vaše Kabelky ze Světa

dlouhá dodací doba, pokud zboží vůbec dorazí

Dobrý den Vážená zákaznice,

s dodáním většinou problém není, většina našich zákazníků obdrží své zboží do 2-4 prac. dnů od objednání. Samozřejmě se může stát, že nejde vše úplně dle plánu, v tomto případě zákazníky informujeme o zpoždění. Mrzí nás, že jste na svoji kabelku čekala dále než uvádíme, opravdu se to občas stane.

Doufáme také, že jste se svojí novou kabelkou spokojená. Nabízíme Vám to nejlepší, co se nám daří obstarat ve slunné Itálii a opravdu to není vůbec jednoduché.