Nakupují zde opakovaně. Mám dobrou zkušenost.

promptné a kvalitné splnenie objednávky ...

Jsem velmi spokojená.

• Kvalitní zboží

Obdržela jsem společně s objednávkou jako poděkování slevový kupon na příští nákup. Když jsem ho chtěla použít pro další nákup (přitom čas na použití cca 2 měs.) poté co jsem kupon zjistila, nešel použít, nechápu asi vtip.

Spokojenost s kvalitou a rychlostí vyřízení objednávky.

Máte na výběr krásné kabelky

velmi rychlé a kabelka přesně podle představ

Velmi příjemná a milá komunikace, okamžitě informováni a náhrada pro problémů. Muži jen doporučit

super

• Rychlost dodání, krásně a kvalitně zabaleno. Zboží kvalitní.

• Já můžu jenom chválit!!!! Pohodlí objednávky z domova ,rychlé dodání v pondělí erfektnim stavu .

• siroky sortiment s kvalitnym tovarom, objednana kabelka sa pacila, super :-)
    • objednane skutocne na poslednu chvilu pred Vianocami a dorucenie naozaj expresne
    • velka pochvala za extremne rychlu expediciu objednaneho tovaru

Eshop mozem len odporucit, siroky sortiment pre menej aj viac narocnych. Extremny luxus je samozrejme treba hladat inde. Eshop naozaj super.

Naprostá spokojenost,zboží mi bylo doručeno do 2 dnů.

Spokojnosť

Super, super, super. Koupila jsem už po několikáté, a firma mi tentokrat vyšla max. vstříc. Objednali mi vyprodané zboží a měla jsem i uplatněnou slevu. Jsem nadšená.

• Neposielaju žiadne šmeliny,ale kvalitny tovar.

Doručenie tovaru netrvalo priliš dlho a tovar bol doručeny v uplnom poriadku.Tovar bol dobre zabaleny,proti poškodeniu a s kabelkou som velmi spokojna.

• zákaznícky servis odpovedal rýchlo

Koža na kabelke mi prišla na niektorých miestach akoby ošúchaná. Pritom bola kabelka zjavne nová, nepoužívaná, takže to musí byť len kvalitou kože. Rozhodla som sa kabelku vrátiť. Zo Slovenska je potrebné poslať ju do Brna, čo je náklad zhruba 10 eur. Ocenila by som, keby mali na vrátenie tovaru zazmluvnenú napr. Packetu alebo inú spoločnosť.

• Kvalitní zboží, rychlé vyřízení.
    • Vadí mi, že když zboží vracím, musím si extra psát o formulář.

• bezva zabaleno, rychle dodáno, bez jakéhokoliv byť jen malého poškození
    • barva úplně neodpovídala obrázku, ale chápu, že těžké nafotit, obzvlášť, když odlesky

Tovar mi bol rychlo doruceny. K spokojnosti.