• nereagují na odpovědí

jsou to podvodníci já jsem si zakoupil u nich metal gear solid 5 nic nepřišlo několikrát jsem jim spal emali že nic nepřišlo jeden s nejhorších obchodu zlatí Key4you.cz nebo TBgames.cz. když si tam něco koupíte tak to jde na učet nějakému Samuely Veselému jenže tenhle Samuel je podvodník nic vám nepošle když si něco u nej zakoupíte

Objednaná PC hra s dodáním odkazu ke stažení během 2 hod.
    Je to 12 dní a odkaz ke stažení nikde.
    Na email nereagují . Po 10- ti dnech někdo odepsal,že se na to podívá. Asi se dívá z okna,ale opět nic. Tak asi tak. Příště objednávám jinde. A kdyby něco,tak nic.

PODVOD - zboží nedodáno, obchod nereaguje

Podvod!! Nic zde nekupujte! Zaplatil jsem a obchod od té doby absolutně nijak nereaguje. Dle recenzí z poslední doby se to tak děje všem, již několik měsíců. Divím se, že je Zboží.cz ještě nestáhlo. Tímto se prakticky podílí na trestném činu.

• Tento obchod nedoporučuji, po zaplacení zboží mi nebylo doručeno a to i po kontaktování obchodu emailem .

• aktuálně žádná plus nevidím
    • Po objednávce nereagují a ani nekomunikují. Důsledně varuji před objednávkami. Peníze nejspíše nenávratně pryč.

Ani po cca měsíci od objednávky nereagují a obchod aktuálně působí jako podvod. Dvakrát jsem kontaktoval prodejce jak to vypadá s mojí objednávkou, ale marně. Pokud nechcete přijít o čas a peníze, tak nakupujte raději někde jinde

• Hra za přijatelnu cenu

• Aktivace bez problému

• Nekomunikuje.
    • Jako náhradu za licenci poslal nějaký smyšlený kód, který nefungoval....
    • Na výzvy a reklamace jakéhokoliv charakteru neodpovídá
    • peníze nevrací

od 6.3.2024 žádná reakce na reklamaci o nedodaném zboží ... nyní v souladu s §142a občanského soudního řádu podám předžalobní výzvu k plnění.

- žádná komunikace
    - žádný produkt
    Prostě nic. Smrdí to jako podvodná stránka!

Zaplaceno 8.3., licenční kód doručen elektronicky 9.3., ale při aktivaci kódu 11.3. hláška "licenční kód byl již použit jiným uživatelem". Okamžitá reklamace 11.3. ve 14:30, a po 7 sms žádostech o rychlé zaslání náhradního licenčního kódu byl náhradní licenční kód doručen elektronicky až 12.3. v 13:50 ...

• příznivá cen
    • rychlá realizace nákupu a zprostředkování licence

Nakupování online může být rychlé a pohodlné, ale moje nedávná zkušenost s K4S.CZ bohužel byla všechno možné, jen ne to. Na základě mé osobní zkušenosti nemohu doporučit tento e-shop ostatním zákazníkům.

Na začátku roku jsem si objednal Antivirus Bitwarden prostřednictvím K4S.CZ (objednávka č. 2024000066). Přestože jsem zaplatil a věřil jsem, že můj nákup bude hladce dokončen, opak byl pravdou. Po prvním kontaktu mi bylo slíbeno, že můj problém bude předán a vyřešen, ale skutečnost byla zcela odlišná.

Navzdory mé trpělivosti a několika pokusům o komunikaci a získání jakýchkoli informací o stavu mé objednávky se situace nezměnila. Jediné, co jsem obdržel, byly omluvy a sliby, ale žádné konkrétní řešení. Nyní, téměř dva měsíce od objednávky, stále nemám ani produkt, ani vrácené peníze.

Myslím si, že zákazníci si zaslouží transparentnost, rychlost a hlavně spolehlivost. Nikdo nechce trávit hodiny telefonování a psaním e-mailů, jen aby nakonec nedostal to, co zaplatil. Je smutné, že i přes moji ochotu vyřešit situaci amikálně, jsem byl nucen dostat se do bodu, kde musím psát tuto recenzi, abych upozornil ostatní.

Pokud uvažujete o nákupu na K4S.CZ, bylo by možná moudré zvážit jiné možnosti. Z mé zkušenosti se nejedná o spolehlivý obchod, a zákazníkova spokojenost zde zřejmě není na prvním místě.

S pozdravem,
    Jan Tržický

• komunikace
    • funkčnost
    • i to doručení !!
    • zvláštní styl doručování kodů, celkem 5 kodů doručováno samostatně a během 2. pracovních dnů

• Zboží respektive aktivační klíče jsem obdržel, ale jsou nefunkční.
    • Obchod nereaguje na SMS ani email.

Nedoporučuji nákup. I přes ujištění, že zakoupené licenční klíče budou funkční po vypršení předplatného tomu tak není. Požádal jsem o odstoupení od kupní smlouvy, vrácení finančních prostředků a předal k dořešení právní cestou.

• To co chci, je pohromadě :-)

Všechno ok. Doporučuji obchod

• rychlost vyřízení, cena

• Nekomunikuji
    • neodesilaji zaplacené klíče k hram
    • podvodný obchod

Bohužel ve zbrklosti jsem si nepřečetl recenze a objednal hry. Obchod na email nekomunikuje.
    Objednávka číslo 2024000159.
    Bylo by dobré se všichni poškozený připojit k hromadné žalobě kde už zde jeden podvedený zákazník připnul a je to Č. j. KRPB-3825-2/ČJ-2024-060613 stačí to nahlásit i přes datovou schránku. Případně ČOI Tak pozor na tento obchod!

• Neschopnost
    • Netečnost
    • Nefér jednání

Licenční kód, který od zaplacení objednávky dorazil až po 6 dnech, byl chybný.
    K4S na opakované žádosti o vyřešení problému nereaguje.