• rychlost vyřízení, cena

• Levný
    • Obchodu jsem dala šanci dvakrát a v obou případech jsem musela obchod kontaktovat z důvodu nedodržení termínu objednávky (poprvé 4 dny čekání a podruhé 2 dny). S kontaktováním ale také byl problém protože obchod téměř neodpovídá na telefon a e-maily. Raději bych si našla jiný obchod a zaplatila o pár korun více než aby někdo další se nechal ošidit a následně o peníze přišel (doporučila bych obchod Fakaheda kde jsem objednávala už několikrát)

• Není to podvodný eshop, klíč nakonec (osmý den) opravdu přišel (Nevím jestli někdo někdy napsal takovou výhodu)
    • Nízké ceny
    • 8 dní čekání v nejistotě. Avizované 1-3 hodiny rozhodně nyní neplatí.
    • Zřejmě má pan Veselý technické problémy a klíče hodně lidem momentálně nezasílá
    • Musí proběhnout nekolikanásobné upozornění že klíč nedošel
    • Komunikace je nedostatečná
    • Nyní nákup nedoporučuji, než vyjde nějaké oznámení, že technické problémy jsou vyřešeny.

Druhý den jsem zkoušel volat, a přišla mi zpět jen SMS, že je pan Veselý na jednání a objednávku prověří - výsledek nic.
    Další den jsem zkoušel volat, opět poté přišla SMS, že mají problém s odesíláním a že elektronická licence bude odeslána ale nepsal kdy, na otázku - kdy - nedošla žádná odpověď - výsledek nic.
    Dnes (osmý den) volám zase, opět SMS že pan Veselý provede opětovné odeslání - výsledek huráá kód je na světě a funguje.
    Je to divné, někdo tu píše, že mu klíč došel, a hodně lidí v poslední době řeší, že nic nedošlo.
    V srpnu jsem kupoval jinou hru a klíč po 3 hodinách došel. Jsem nakloněn věřit, že má pan Veselý opravdu technické problémy. Nicméně způsob komunikace je velmi neprofesionální protože nechává klienty v nejistotě a jestli se mu problém podaří dořešit, myslím že by to měl nějak veřejně oznámit, kde byl problém a že se jej podařilo odstranit. Do té doby rozhodně nákup nedoporučuji. Můžete čekat i delší dobu než já. Dobrá zpráva je, že nakonec kód nakonec dorazil a dříve mi kód také přišel, takže o podvod, jak tady někteří píšou, nejde.

• Dostupnost
    • doručení až druhý den
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Ceny, rychlost..
    • Slabe popsani vlastnisti zbozi ale neni problem si to zjistit a diky skvelym cenam mi to prijde jako uplna drobnost ...

Super obchod!!!!

• spolehlivost
    • ceny
    • pomoc na chatu
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlá komunikace na online chatu
    • Ceny
    • Dlouhé čekání na klíč - 3 dny

Na klíč jsem čekal 3 dny - budiž, to bych ještě přežil. Obchod se mi omluvil za pozdní doručení a za to, že mi sice klíč posílá, ale na jinou platformu než jsem chtěl. Objednal jsem klíč na Steam, přišel mi klíč na GOG. Tam už jsem začal být poněkud podrážděný, protože jsem si něco objednal, zaplatil, čekal 3 dny a oni s úplným klidem pošlou vlastně jiný produkt, než jsem chtěl, i když se jednalo pouze o platformu. Nakonec mi vyšli vstříc, pán na online chatu velice rychle vyřešil můj problém a nechal zaslat klíč na správnou platformu.

Asi bych řekl jenom - škoda. Obchod má potenciál, luxusní ceny, parádní online chat, kde se vám opravdu někdo věnuje, ale zároveň prostě nechcete čekat 3 dny na něco a pak dostat jiný produkt, který nesplňuje vaše požadavky.

• Vyřízení objednávky

U hry bylo uvedeno "doručení klíče do 1-3 hodin". Klíč dorazil na mail až druhý den odpoledne po mém dotazu na stav objednávky. Klíč bez problémů funkční.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• rychlost dodání

• Cena?
    • Objednal jsem tři licence, ale dostal jsem jen jednu.
    • Nereagují na e-mail a do telefonu mi bylo řečeno, že se na to podívají, ale odpověď žádná.

• Cena za produkt
    • Velmi špatná komunikace, na kontaktní telefon se nedá dovolat

Opět se mi potvrdilo, že nemám vždy koukat pouze na cenu. Nemožnost komunikace s prodejcem. K objektivnosti nakonec objednávka dorazila, ale takhle si solidní obchod nepředstavuji.