• Žádná komunikace
    • Nedodaji zboží
    • Nezvedaji telefon ani v době, kterou mají vypsanou
    • Neodpovídají na emaily

Hodlám podat na K4S.cz, potažmo na podnikatele pana Samuela Veselého hromadnou žalobu. Věřím, že nás bude dost na to, aby další lidi neodrbal o peníze. Kdo chce, najdete si mě na FB. Jsem z HK.

• Nic nedorazilo, žádná komunikace. Nejspíš se jedná o podvodníka.

• Žádná
    • Další zloději, vezmou peníze nic nedodají
    • Žádná komunikace

Další zloději, které vám Heureka statečně doporučí. Ani po 14 dnech nic. Komunikace eshopu 0%. Gratuluji Heureko, letos už od tebe druzí.

• Obchod nekomunikuje
    • Ani po 8mi dnech jsem neobdržel funkční kód
    • Nebyly mi vráceny peníze

Bohužel nemohu doporučit nákup v tomto obchodě. Po zaplacení objednávky jsem po několika hodinách obdržel tři nefunkční kódy. Obchod nezvedá telefony, na SMS přišla automatická odpověď, že ten problém prověří. Uběhlo několik dní, mě došla trpělivost, a požádal jsem o vrácení peněz formou e-mailu i SMS. Na to zavolal pán, že se omlouvá a zařídí vrácení pěnez. Uběhlo dalších několik dní a já nemám ani své peníze, ani funkční kód. Na [email protected] jsem zaslal k desítce e-mailů a neobdržel jsem žádnou odpověd ani na jediný z nich :(

Nevím, zda se jedná o podvodný obchod, nebo to řídí někdo nekompetentní, ale já už zde nikdy nenakoupím.

Přišel jsem o 670 Kč.

• obchod nekomunikuje
    • není možné je jakkoliv kontaktovat
    • vyhozené peníze
    • nákup rozhodně nedoporučuji

• Není to podvodný eshop, klíč nakonec (osmý den) opravdu přišel (Nevím jestli někdo někdy napsal takovou výhodu)
    • Nízké ceny
    • 8 dní čekání v nejistotě. Avizované 1-3 hodiny rozhodně nyní neplatí.
    • Zřejmě má pan Veselý technické problémy a klíče hodně lidem momentálně nezasílá
    • Musí proběhnout nekolikanásobné upozornění že klíč nedošel
    • Komunikace je nedostatečná
    • Nyní nákup nedoporučuji, než vyjde nějaké oznámení, že technické problémy jsou vyřešeny.

Druhý den jsem zkoušel volat, a přišla mi zpět jen SMS, že je pan Veselý na jednání a objednávku prověří - výsledek nic.
    Další den jsem zkoušel volat, opět poté přišla SMS, že mají problém s odesíláním a že elektronická licence bude odeslána ale nepsal kdy, na otázku - kdy - nedošla žádná odpověď - výsledek nic.
    Dnes (osmý den) volám zase, opět SMS že pan Veselý provede opětovné odeslání - výsledek huráá kód je na světě a funguje.
    Je to divné, někdo tu píše, že mu klíč došel, a hodně lidí v poslední době řeší, že nic nedošlo.
    V srpnu jsem kupoval jinou hru a klíč po 3 hodinách došel. Jsem nakloněn věřit, že má pan Veselý opravdu technické problémy. Nicméně způsob komunikace je velmi neprofesionální protože nechává klienty v nejistotě a jestli se mu problém podaří dořešit, myslím že by to měl nějak veřejně oznámit, kde byl problém a že se jej podařilo odstranit. Do té doby rozhodně nákup nedoporučuji. Můžete čekat i delší dobu než já. Dobrá zpráva je, že nakonec kód nakonec dorazil a dříve mi kód také přišel, takže o podvod, jak tady někteří píšou, nejde.

• žádná
    • žádné komunikace
    • nefunkční klíč
    • nekontaktní na emailu, na telefonu, ani na chatu

Objednal jsem si licenční klíč, který měl být doručen do tří hodin, ale nebyl. Přes chat jsem se připomněl, kontaktovala mě podpora a emailem mi byl zaslán nefunkční klíč. Toto jsem obratem odepsal podpoře, ale bez reakce. Stejně tak přes chat i přes všechny uvedené emaily. Hovory nikdo nepřijímá. Přes chat pouze info, že na tom pracují, jinak nic, cokoliv dalšího bez reakce. Objednáno 28.9., doteď nemám ani funkční klíč ani peníze. Na odstoupení od dmlouvy také žádná reakce. Jdu s tím na ČOI ikdyž tohle už zavání regulérním podvodem. NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu K4S.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Reagujeme na Vaši stížnost, omlouváme se, problém je stále v řešení, jakmile budeme vědět více informací, ihned se Vám ozveme.

Veselý, K4S.cz

• žádná
    • na licenční klíč ke hře jsem čekal několik dní, komunikace žádná.

• Cena za produkt
    • Velmi špatná komunikace, na kontaktní telefon se nedá dovolat

Opět se mi potvrdilo, že nemám vždy koukat pouze na cenu. Nemožnost komunikace s prodejcem. K objektivnosti nakonec objednávka dorazila, ale takhle si solidní obchod nepředstavuji.