Těžko hodnotit,když objednávka vůbec nedorazila!

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Asi nejhorší e-shop, v kterém jsem nakupoval. Zboží objednané koncem listopadu dorazilo až po vánocích a ke všemu neodpovídalo popisu, jednalo se o lacinější plastové provedení, které se běžně prodává za mnohem nižší cenu. Komunikace s obchodem nulová, ani po telefonu, ani přes e-mail neodpovídají. Ke všemu jsem omylem mou vinou zboží zaplatil dvakrát a vypadá to že se vrácení částky nedočkám. Nakupuji přes net často a s takovýmto přístupem k zákazníkovi jsem se doposud nesetkal. Pokud obchod nadále nebude komunikovat a nic nenapraví, budu vše řešit, i přes ČOI. Nic jiného mi nezbývá. T

objednávka z 20. 12. dosud (2. 1.) nedorazila, ani nebyla odeslaná; jediný telefon je nekontaktní (účastní není dostupný), písemně nereagují. zřejmě podvod

• Díly vůbec nesedí!!!
    • Po osmi dnech žádná reakce na objednávku, asi zrušili obchod

• Rychle dodáno.
    • K reklamaci se (nakonec) postavili čelem.
    • Produkt neodpovídá popisu, na dané auto nejde bez dalších (předem zatajených) úprav použít(!)
    • Ani po reklamaci chybný popis neopravili, tzn. nutně si to vykládám tak že vědomé klamání zákazníka je u tohoto obchodu na denním pořádku.

Za sebe nemůžu doporučit obchod který dodává zboží které neodpovídá popisu a tím pádem ani nelze použít pro slíbený účel.

Zboží nebylo doručeno kompletní

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Do 48hod jsem dostal informaci, že moje objednávka byla vyřízena. Zboží nedorazilo, obchod na email nereagoval, telefony nebrali nebo mi ho tipnuli. Když jsem napsal výhružný email, tak mi vrátili peníze a dotyčný se vymlouval na zaměstnance. Žádné omluvy jsem se nedočkal. Pochopím chybu v dodávce/dostupností zboží. Ale nekomunikovat se zákazníkem je hodně neprofesionální a slovo "omlouváme se" nic nestojí, přesto ho evidentně tento obchod nemá v nabídce ...

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Maska na nárazník vůbec nepasovala.

Měsíc čekám na zboží a stále nic.

• příšerná kvalita plastu a šroubú
    • špatná montáž
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Dne 21.10.2021 jsem zadal objednávku. Na stránkách uvádějí, že zboží mají v externím skladu a jsou schopni toto dodat do 72 hod s poznámkou: ,,Můžeme doručit do 25.10.2021". Po odeslání objednávky mi byl doručen email kde se uvádí: ,,Aktuálně prosím vyčkejte na její zpracování, o kterém Vás budeme dále informovat ".
    Moje objednávka byla zadána 21.10.2021, dnes je 1.11.2021 a objednané zboží stále nemám ba ani žádnou jinou informaci..
    Tedy až na žádost abych ohodnotil nákup na K-tuning.cz. (který vlastně neproběhl). Vašek

• Rámeček nelze namontovat s SPZ,spodní část je zcela volná,hrozí ztráta SPZ.Levný šmejd.

Čekám 11 den na zboží a neděje se vůbec nic .Nikdo mě nekontaktoval takže IM kde je problém.

Píšou výhrůžky SMS ak zrušite objednávku. Docela vtipný.

• Dobré jednání
    • Rychlé doručení
    • Buď záměrně, nebo nekontrolováním zboží před odesláním, zaslána hlavice páky na Peogeot 407 SW s opačným vnitřním výliskem.
    • Číslice na hlavici tedy vzhůru nohama

Krbička ve které byla hlavice, šla otevřít a překontrolovat. Bohužel toto nikdo neudělal a odeslal.