• Zadne
    • Nespolehlivost!!!!!!

Nedoporučuji!!!!

• Za desať dní nikdo ne dál odpověď je zboží objednání nebo připraveno k odeslani

• nezasílá - nefunguje

nahovno

• Za 10.dní se nikdo neozval zda zboží odešlou nebo ho nemají na skladě. Komunikace žádná

příště budu hledat jinde

• pro milovniky zacinajcich tuningaru
    • neorginalni dily

Muj nazor ohledne obchodu je takovy: co se tyce komunikace s panem ktery to bud vlastni nebo se o to stara je moc dobra a zo to dekuji.Ohledne produktu sem byl zklaman jelikoz krytky zrcatek co sem si presne objednaval moc nedrzeli a verim ze po par kilometrech jizdy bych je nekde sbiral z cesty.antenka neoriginalni ale tato vec my zas nevadi za tu cenu pekna jen ta doprava me potom vysla draz.

• Objednat jsi můžete cokoliv z nabídky,ale zboží stejně nedostanete.Hotovec z Liberce.

obědnal sem podložky na peugeot 206. podložky byly užší a vubec nemají prodloužení středové díry.. akorad tak se na tom nekdo zabije nemely by se bez prodlouzeni stredove diry vubec vyrabet kolo nemuze drzet pouze na sroubech. proto nedoporučuji.

• Zboží mi nedorazilo, nikdo mne nekontaktoval, tak nevim, zda ho mám objednat jinde

• Zboží pptom co jsem ho orohlížel se rozpadalo!

Nekupovat není kvalita,zbytečné otravování s reklamací!

• Že zboží neodešle
    • Žádná komunikace

Zbytečná stráta času něco vybírat nebo objednávat

• pozor jejich mail je spam

Objednal jsem svetla+xenony. Co se xenonu tyce, nemam vyhrad, ale svetla jsem objednal dle e-shopu od nemeckeho vyrobce Jom a pan mi poslal nejvetsi smejd znacky Depo. Na svetla jsem spechal a auto jsem potreboval, takze vraceni zbozi nepripadalo v uvahu. Tohle by se nemelo stavat, urcite nemohu obchod doporucit.

• Žádné
    • Přišlo jiné zboží a o 1 ks méně

NENAKUPOVAT

• Bohužel jsem zboží ještě neobdržel, tak nemohu hodnotit všechny dotazované položky.
    Pouze doba dodání bude asi delší.
    Nehodnotil bych, kdyby nepřišel formulář hodnocení dříve, než zboží.

• Dodací lhůty

• Nemá přehled o skladových zásobách v kamenem obchodě!!

• dlouhe dodaci lhuty
    • Žiadna komunikácia so zákazníkom ! Nič o tom neviem, či to bude, alebo nie, nejaký termín a tak......

• Popis zboží neodpovídá skutečnosti

Předem zjistit odpovídající stav zboží

Nárazník dorazil, ulomený držák.. Nikdy nic už zde kupovat nebudu.