• Rychlé vyřízení
    • Nepřispěl uváděný dárek
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Po tom co jsem objednávku zrušil bylo mi odpovězeno že si mám zboží koupit jinde když jsem zrušil objednávku což jsem udělal koupil kvalitnější

Dobrý den

Ok.

Objednávka stornovaná

Kaluscha

Dne 1.3.2021 v 18:36 kuba napsal(a):
    > Dobrý den chci zrušit objednávku Kód objednávky: 2021000073

• Kvalita zboží
    • Doba dodání

• prodejce sám neví co má na skladě

Objednala jsem si zde zboží, na které jsem spěchala protože je nezbytnou součástí auta které mi kvůli tomu stálo. Zboží bylo uvedené jako skladem, takže jsem ho objednala a majitel eshopu mi volá o 2 dny později že vlastně tohle zboží na skladě nemá,ač bylo uvedeno skladem a že dorazí až další týden. Objednávku jsem zrušila a objednala jinde. A to jsem ještě majiteli volala já, kde objednávka po dvou dnech vázne a kdy asi tak přijde. Příště už nenakoupím, ač ceny má celkem dobré. K čemu mi to je ale platné když ho potřebuju co nejdříve a ono skladem není?

• nejsou schopni komunikovat se zákazníkem

nevýhoda

Reakce obchodu k-tuning.cz

číslo zásilky PPL 80791545253 Pán není schopen si vyzvednout zásilku. Objednáno 18.5.2018. v 17:03 hod. Odesláno 21.05.2018. v 7:48 hod.
    Kaluscha

• Chtěl jsem poslat PPL a bylo odesláno českou poštou ale zaplacení za PPL
    • Kvalita krytu

Kvalita krytu je hrozná oproti originálu úplně hrůza, díry jinde než mají bejt. Výrobek nejraději bych vrátil ale už jsem neměl na to čas a chuť to řešit tak jsem to nějak přidělat na auto...

• Zboží bylo nekompletní a chyběli kusy dílku.
    • Špatné a vadné zboží posláno.

Zboží dorazilo rychle v pořádku,ale úplně jiné než jsem si objednala.
    Měli mě kontaktovat,že posílají jiná světla než jsem si objednala.
    Proto nedoporučuji.

• Všechno

Nedoporučuji nákup v tomto obchodě, dorazilo naprosto jiné než objednané zboží, pravděpodobně naprosto nemají přehled co posílají, protože až po upozornění, že jsem si objednal něco jiného mi bylo oznámeno, že zboží, které jsem si objednával by bylo k mání až za několik dlouhých týdnů (v eshopu informace 3-6 dní). Vrácení peněz jsem se dočkal také až po upozornění emailem.

zadní zástěrky pasují bez problému, bohužel přední nikoliv, ale to je asi daň za výrobek z číny. oproti originálu třetinová cena, otázkou je, zda to na autě k něčemu bude.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Velice špatná komunikace se zákazníkem, spíše vůbec žádná!!!!!!!!!

web stránky dobré, zbytek o ničem (dodací lhůta + komunikace veškerá žádná)

• Zadne, arogance, urazky a krik do telefonu.
    • Personal, neznalost objednanych dilu,nekvalita, nepresnost dilu,nepasujou zasuvky na elektriku atd.

KATASTROFA

• Zboží je zoufalé kvality,nesedí na daný typ vozu.Materiál je křehký,prostě otřes.Chápu že za ty peníze se musí lecos zkousnout,ale tohle vědět,tak si radši připlatím.

Radši si připlaťte a kupte si něco kvlitnějšího.

• čas dodání
    • komunikace

Stala se chyba

• nulová komunikace, na zboží jsem čekal 4 týdny, do dneška nedorazilo...tel. nebere...mail s informací kdy bude doručeno také žádný...

nedoporučuji...