• rychlost a cena
    • doprava gratis
    • odvoz starého výrobku gratis

Nakupoval jsem lednici Liebherr. V ceně mi nabídli i odvoz starého spotřebiče.

• Potřebovala jsem urychlit dodání baterie a ze strany obchodu mi vyšli vstříc a dodali baterii dokonce o den dříve.

Vynikající jednání. Doporučuji.

• Kvalita
    • Ochota zamstnanc

Rno jsem si u praky telefonicky zjistil dostupnost, pak udlal objednvku pes net.
    Pak ji jen ososbn vyzvedl. Urit doporuuji!

• nízká cena zboží
    • zákaznický přístup

DOPORUČUJI

• Nebyl doručen český návod ke zboží.

• okamžitá reakce na objednávku
    • rychlé doručení zboží
    • dobrá cena

Rychlost a solidní jednání, obchod hodnotím velmi dobře a můžu doporučit.

• Doprava zdarma
    • Velice dobrá komunikace.
    • Velký výběr zboží
    • Nízké ceny

Takhle to má dle mých představ fungovat!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Okamzite predani prepravci
    • Zboží draží skladem
    • Záruka 5 let

Nakoupil jsem lednici Liebherr. V ceně produktu mi nabídli dopravu zdarma i prodlouženou záruku 5 let. Lednice byla dovezena expresně dvěma pány, kteří ji po schodech odstěhovali až na místo použití. K lednici jsme dostali i malý dárek.
    Každopádně doporučuji!

Reakce obchodu K-store.cz

děkujeme za kladnou zpětnou vazbu.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, děláme maximum pro uspokojení potřeb našich zákazníků a pevně věříme, že se nám to daří na výbornou.

Vaše reakce je pro nás nesmírně přínosná. Těšíme se na Vaši příští objednávku.

• VÝBORNÁ KOMUNIKACE
    • RYCHLÉ DODÁNÍ
    • VÝHODNÁ CENA
    • MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU

Vybíral jsem nástěnnou digestoř. V obchodě mi poradili s výběrem vyhovujícího modelu, který splňoval představy o designu a pasoval i rozměrově.Doručili do dvou dnů. Vše bylo jak jsme si domluvili.

Reakce obchodu K-store.cz

mockrát děkujeme za Vaše hodnocení.

Pokud je to v našich silách, vždy se snažíme zákazníkovi usnadnit výběr a následný průchod celou jeho objednávkou. O to více nás pak těší, když je zákazník spokojený - to je náš cíl !!!

Těšíme se na Váš další nákup.

• dobrou cenu

velní operativní, dobrá cenová nabídka, dobré reference nakupujících

Reakce obchodu K-store.cz

velice děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Vždy nás potěší spokojený zákazník.

Děkujeme za Váš nákup

Tým K-store.cz

• mě se líbí jejich stránky. překvapila mě rychlost a hlavně jejich komunikace. ani jsem jim nemusel volat a sami mi zavolali, zeptali se kdy se mi to hodí a zboží doručili.

pro mě obchod parádní. funguje tak, jak bych si od internetovýho obchodu představoval. objednám, oni mi zavolaj a doručej když já chci. doporučuju, rád tady nakoupim znova

děkujeme za Vaši reakci.

Velice náš těší Vaše spokojenost. Toto je důvod, proč jsme stále na trhu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou č. 1.

Tým K-Store.cz

• krásný sortiment, milé jednání, vstřícnost ke všem požadavkům
    • nevím

Kvalitní, rychlé jednání

děkujeme za Vaši chválu.

Vždy se snažíme usnadnit celý proces nákupu našim zákazníkům, rádi vyjdeme vstříc Vašim požadavkům a pokud je to v našich silách, uděláme i něco navíc.

• Dobrá komunikace.
    • bohužel doprava dost vázla, také díky sněhové kalamitě, ale balíček byl dodán až 3 dny po avizovaném datu a bohužel dopravce toto neoznámil.

Fajn obchod.

Reakce obchodu K-store.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Ještě jednou se hluboce omlouváme za tento zbytečný posun v termínu dodání. S dopravcem jsme celou záležitost řešili a optimalizovali komunikaci, aby se riziko vzniku takového případu ještě více minimalizovalo.