• Výborná komunikace a ochota zajistit i zboží, které nebylo na stránkách uvedeno.
    • Obtížnější orientace ve zboží na stránkách (hodily by se lepší filtry).

Nadstandardní osobní přístup. Doporučuji.

Dobrá spolupráce, doporučuji.

• sety dřezu s baterií, tak že je vše ve stejné barvě
    • osobní odběr v Praze
    • flexibilita při odběru

Set dřezu a baterie byl přichystaný velice rychle k osobnímu odběru. Vyhovovalo mi rovněž, že v místě ososbního odběru je dlouho otevřeno, takže jsem vše vklidu zvládla po práci.

• Zboží uváděné skladem bylo opravdu skladem.
    • Dopoledne jsem objednal a večer jsem nakládal zboží do auta.
    • Dlouhá otevírací doba u výdejního místa.

Já už jsem v domácnosti vybavený, ale obchod doporučím v rodině.

• přijatelná cena + dostupnost
    • slušné hodnocení obchodu

Doporučil bych obchod, jelikož vystupování zástupců obchodu bylo přesné a slušné.

• byl to můj opakovaný nákup a vše OK.

Před rokem jsem nakupoval spotřebiče a nyní jsme potřebovali kuchyň doplit o kvalitní lednici. Doporučili mi vhodný model a nabídli jako dárek prodlouženou záruku 5 let. Původně jsem chtěl nakoupit levnější značku, ale doporučili mi Liebherr. Poslechl jsem a udělal jsem dobře. Lednice je moc pěkná.

• 100% servis

super

• Výborná komunikace se slečnou na telefonu.
    • Vynikající domluva a ochota.

Doporučili mi vhodný typ odsavače tak, že vyhovuje manželce po designové stránce a mě se zase líbí jeho funkční vlastnosti.

• Jsem naprosto spokojený dobré zboží za příznivé ceny

Ochotně mi sdělili moje dotazy z oblasti parametrů přístroje.

• Bezproblémová a svižná komunikace, rychlé dodání zboží.

Doporučuji! Sháněl jsem Bosch SMI53M75EU. Měli opravdu skladem, druhý den byla Boženka u nás doma.

• Dobre ceny. Zbozi skladem.

S obchodem jsem byl spokojeny.

• S porovnáním s jinými obchody velmi dobrý přehled o sortimentu
    • Cenově přijatelný
    • Velice vstřícné jednání a informace o dodávce zakoupeného zboží

Potřebovala jsem určitý typ odsavače do naší kuchyně, doporučili mi vhodný model od Faberu. Vše dorazilo rychle a vpořádku. Řemeslník digestoř již namontoval přesně tak jak jsme pořebovali.Paráda!