• rychlost vyrizeni
    • nizke ceny
    • Vyzvedani zbozi ve neprehlednem arealu Toptrans. V arealu je nutno se dotazovat, kde se ma zbozi zaplatit, kde vyzvednout, jelikoz chybi oznaceni obchodu K-Store.

Reakce obchodu K-store.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Je pravda, že v arealu Toptrans není dobře značen náš obchod. Co nejdříve to napravíme. Děkujeme za impuls.

Tým K-Store.cz

• Dodávka zboží ihned druhý den, zboží jsme objednávali v neděli, platili převodem na účet (elektroniky) a v úterý jsme jej měli doma. Super rychlost :-)
    • Dobrá komunikace se zákazníkem. Informace o obdržení objednávky a domluva, kdy bude zboží dovezeno.

• nízké ceny
    • po objednání blahopřejí k uzavření objednávky a další den zruší objednávku pro nedostatek zboží

Reakce obchodu K-store.cz

každá zpětná vazba je pro nás důležitá a tímto Vám za tu Vaši děkujeme.

Bohužel se stalo to, co jste popsala. Někdy zboží není skladem a tak se čeká na naskladnění. Vždy ovšem nabízíme alternativu nebo se snažíme pro zákazníka najít slevu, či výhodnější podmínky. Je škoda, že Vám naše nabídky nepřišly lákavé. Opravdu jsme se maximálně snažili, abychom Vám vyšli vstříc.

I proto se těšíme na Vaše další objednávky. Chceme Vás přesvědčit, že jsme seriózní obchod.

Tým K-store.cz

• Flexibilita osobniho vyzvednuti
    • Technicke rady po telefonu

Baterii jsem si mohl vyzvednout ihned. Jakmile jsem dostal SMS jel jsem po praci do skladu, kde je dlouho otevreno.

děkujeme za hodnocení.

Uvědomujeme si potřeby našich zákazníků, a tak jsme tomu přizpůsobili i možnosti osobních odběrů. A protože je u nás zákazník na prvním místě, snažíme se postupně vylepšovat všechny naše služby. Jsme rádi, že umíte naši snahu ocenit. To nás motivuje k neustálé snaze se zlepšovat.

Těšíme se na Váš příští nákup.

• Májí o to zájem
    • Korektnost
    • Doprava zdarma

Zcela doporučuji.

• nízká cena s expresním doručením, dobrý popis výrobků, výborná komunikace
    • nenašel jsem

Skladová dostupnost souhlasila, zboží dorazilo ihned jakmile jsem provedl bezhotovostní převod za zboží.
    Obchod doporučuji...

Reakce obchodu K-store.cz

děkujeme za Váš komentář.

Vždy nás potěší, když spokojený zákazník dá svou spokojenost znát. Je to pro nás signál, že se ubíráme správným směrem a umožňuje nám to neustále zlepšovat naše služby. Za tuto důvěru, kterou v nás vkládáte, Vám děkujeme.

Těšíme se na Vaše další objednávky.

• Vynikající jednání
    • Skvělá cena
    • Dodání do 3 dnů

Objednal jsem myčku Bosch a do 3 dnů jsem měl doma
    Levnější než velké eshopy a přitom spolehlivý

• Opakovaný bezproblémový nákup
    • Prodloužená záruka na Liebherr zdarma
    • Zboží opravdu skladem

Zařizoval jsem kuchyň u tohoto obchodu před více než 2,5 rokem, tehdy jsem si ponechal starou lednici. Nyní jsem našetřil na novou, tak jsem se na ně znovu obrátil. Doporučili vhodný model, který dodali do dvou dnů. Doporučím je určitě v práci kolegům, já už jsem snad zabezpečený.

Reakce obchodu K-store.cz

spokojený zákazník je naším cílem. Jsme velice rádi, že se na nás nebojíte opakovaně obracet a doufáme, že i v budoucnu Vám budeme schopni nabídnout vše, co budete potřebovat.

Tým K-Store.cz

• Zboží, které inzeruje že je skladem, skutečně skladem je.
    • Drží slovo s termínem dodání, žádné hry na problémy s dopravou. Smluvní dopravce (v mém případě DPD) profesionální přístup.
    • Zatím bez slabin, jedná se ovšem teprve o můj první nákup zde.

Z komunikace s K-store je cítit zájem o zákazníka, dodat mu včas požadované zboží.
    Pokud slíbí, že zavolají, zavolají. Slíbený kontakt nebo informaci zašlou v dohodnutém termínu.
    Zákazník je informován o času expedice.
    Určitě doporučuji číst zkušenosti zákazníků s jednotlivými e-shopy. V drtivé většině na smutné zkušenosti tam opakovaně dojde. K-store mi v tomto srovnání vychází vysoce pozitivně.

Reakce obchodu K-store.cz

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi.

Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme udělat maximum. Pokud nastane jakýkoliv problém, jsme připraveni ho operativně vyřešit k co nejrychlejšímu uspokojení zákazníka. Jsme velmi rádi, že se o Vaši výtečnou zkušenost neváháte podělit. Děkujeme a těšíme se na Váš další nákup.

• -
    • -

Možno iba náhoda "OBJEDNANÉ ZBOŽÍ:
    BOSCH SCE53M25EU - 1 ks ............ 12 790,- Kč" na druhý den už ho ponúkali za: "BOSCH SCE53M25EU 14 956,- Kč" tak preto mi asi zrušili objednávku z dôvodu: "Vámi objednaný model je aktuálně u našeho dodavatele nedostupný. Pokoušeli jsme se ho tedy zajistit od jiných dodavatelů. Situace byla bohužel všude stejně. Nejsme tedy schopni Vámi objednaný model doručit a z tohoto důvodu jsme nuceni Vaši objednávku stornovat..

• prodloužená záruka na Liebherr zdarma

Tento nákup mi poradila kamarádka a já budu tento obchod využívat a doporučovat dálším známým.
    Nakoupil jsem chladničku Liebherr, doručení promtní vč. záručního listu s prodlouženou garancí zdarma.

• kvalita zboží
    • +
    • rychlost dodání (zbozi opravdu skladem)

Vyhovuje mi nabídka i kvalita zboží. Rychlost vyřízení objednávky a možnost výběru dodání až do domu ,nebo vlastního odběru.

• Absolutní spokojenost

Profesionální přístup prodavačů s perfektní znalostí zboží, paní mi poslala mailem srovnání zboží :-), sms kontakt na řidiče, rychlé a bezproblémové dodání a bezkonkurenční řešení reklamace výrobku. Stalo se mi poprvé, že se mi někdo omluvil - za vadu, za kterou nemůže - a navíc poskytl další slevu 2000,-
    Děkuji :-)

Doporučuji!!!!!!!!!!!