objednávka i dodávka zboží, vše precizně. děkuji.

Doporučuji, bezproblémavá komunikace.

OCHOD MA CELKEM DOBRE CENY .NEUPLNA ZASILKA ALE ZASE OBCHOD NA MOJE UPOZORNĚNÍ DO 8 DNU POSLAL ZBYTEK.JINAK CO SE TYKA ZBOZI TAK VZUCHOVKA VYPADA ZE BY MOHLA NECO VYDRŽET. POUZDRO NA PUSKU VYPADA TAKY SOLIDNĚ.OVŠEM PUSKOHLED ZŘEJMĚ JE KOUPEN V HRAČKÁŘSTVÍ PŘI TŘETÍM VÝSTŘELU ZAČALA MATICE I ŠROUBOVACÍ OPTIKA POSKAKOVAT PO ZÁVITU,TAKŽE OBJEDNANÁ JINA, MYSLÍM ŽE PŘÍŠTĚ BUDU KUPOVAT VŠE SAMOSTATNĚ A NÉ ZAJICE V PYTLI!

• Objednávku jsem zrušil !

Super rychlé dodání vše Ok

• Rychlost, kvalita, vše ok.

Zboží bylo doručeno v pořádku a v udaném termínu.

• V e-mailu o potvrzení odeslání zboží chybí číslo balíku ,k možnosti sledovat v jaké je fázi doručování.Proto se blbě odhaduje , který den má zboží přijít a nedá se tím pádem ani komunikovat předem s firmou , která balík doručuje o případné změně datumu či času doručení .Musel jsem si o tuto informaci extra napsat ,firma mi tedy informace obratem zaslala za to děkuji ,ale však stále trvám na tom že v dnešní době E-objednavek je standartní tuto informaci předat zákazníkovi automaticky z již zde uvedených důvodu (informace který den zboží dorazí,možnost změny datumu doručení nebo změna doručovací adresy) .

poněkud delší doba dodání.

• dobrá informovanost o stavu objednávky
    • dobrá cena zboží
    • průběh nákupu od objednání do doručení bez problému
    • dostupnost zboží, když ostatní obchody měly konkrétní zbraň jako nedostupnou

Velmi solidní ceny, rychlé dodání. V mém případě naprostá spokojenost.

• rychlá komunikace,rychlé dodání

• Bezkonkurenční cena za stejné zboží.
    • Delší dodací lhůta než ostatní obchody (ale v inzerované době).

mají zboží,které je jinde vyprodáno

nevýhodou je nemožnost osobního vyzvednutí/u zbraní ideáoního/,pro velkou vzdálenost-nákup ze zahraničí

co jsem objednal to mi vždy přišlo.

• Byl to můj první nákup. Co jsem potřeboval, koupil jsem a za dobrou cenu. Komunikace a doprava, vše perfektní. Děkuji.

S obchodem jsem naprosto spokojená,byl to můj první nákup a už se budu do obchodu stále vracet,Mohu jen po všech stránkách doporučit

Příjemně jsem byl potěšen