• Objednané zboží nedorazilo

Přijatá objednávka zboží nedorazilo

• zboží vůbec nedorazilo

• Nic!

Po několika urgencich přišlo zboží podle nich skladem za 20 dní. Slibované zboží jako omluva, tak to nepřišlo!! Zase někde chybička.

• Zboží co je skladem defakto není,dříve mi dorazil tento dotazník,po me reakci že co mám hodnotit když mi nic nedodali,tak se omlouvali že věci co jsem si obědnal teprve naskladní(přitom jsem si objednaval věci co mají být skladem) a od té doby nic ,je to více jak měsíc,tak za mně velké -,ještě že si nechavám vše posílat na dobírku,jinak bych asi přišel o peníze.

• krom toho že 2 dny po ojednávce tuto potvrdili, tak zatgím nic, ani odpověď na dotaz:

Jsem rozpačitý.Objednávku jsem učiníl 9.3.,zaregistrována byla13.3.2018,ale do dneška zboží nedošlo.Očekával jsem tel.upřesnění. J.Rodek

• Inzerujete vzduchovku kterou nejste schopni dodat. Viz výše.

kuš se při prvním výstřelu rozletěla na několik kousků, div mi to nevyrazilo zuby!

Reakce obchodu JKbrok

o tomto jste nás informoval, bohužel nejsme schopni zjistit jestli šlo o vadu materiálu, nesprávné zacházení, případně mechanické porušení, jelikož jste nám ji odmítli vrátit s tím, že si ji ponecháte a nechcete zboží reklamovat. V takovémto případe Vám neumíme pomoci.

Váš JKbrok

• přišel jiny nůž!!! a druhý byl odřený.

Reakce obchodu JKbrok

nůž již byl vyměněn. O poškození druhého nože jste nás bohužel neinformoval, nemohli jsme to tedy řešit.

Váš JKbrok

Už jsou to dva týdny a komunikace z estrany obchodu je nulová, chtěl jsem zboží dodat do oslavy narozenin a je už týden po ní. Asi objednávku zruším.

Reakce obchodu JKbrok

objednali jste si zboží, které není skladem a je to také uvedeno na našich stránkách. Proto jsme nebyli schopni zásilku odeslat.

Váš JKbrok

• poslali jste mi jiny, levnejsi nůž. běžte do prdele.

Reakce obchodu JKbrok

z Vaší strany jsme nebyli informováni o tom, že Vám byl zaslaný jiný tovar než byl objednán. Pokud došlo k záměně, informujte nás prosím k jaké a daný problém vyřešíme.

• Výhody nic moc.
    • Rozhodl jsem se tam nakoupit, protože to tam bylo nejlevnější.

Nevím co bych tu napsal. S mým nákupem nejsem moc spokojen, protože pouzdro, které přišlo v setu se zbraní bylo rozpárané a malé, ale nakupoval jsem tu jen jednou, takže nemohu říci zda nákup v tomto obchodě doporučuji nebo ne. Pro příště alespoň vím že nemám skočit po tom nejlevnějším.

Reakce obchodu JKbrok

je škoda, že jste nás nekontaktoval, pokud bylo cokoli v nepořádku, ve Vašem případě s pouzdrem, není problém to vyřešit například výměnou. Pokud dojde k jakékoli nesrovnalosti, případe k nespokojenosti z jakéhokoli důvodu, snažíme se našim zákazníkům vyjít vstříc a danou situaci vyřešit k jejich spokojenosti.
    Děkujeme,