• Zboží dorazilo po dvojí urgenci. Bohužel v jiné ráži a gramáži.
    • Firma nereaguje na na reklamace emailem - 2x a ani na reklamaci na kontaktním formuláři jejich webu.
    • podávám stížnost na evropské spotřebitelské centrum a SOI

!!!! ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI !!!!!!
    NEJHORŠÍ WEBOVÝ OBCHOD, JAKÝ JSEM ZAŽIL

• Objednavka potvrzena okamzite. Po 7 dnech nic penize jsem poslal..7000 cca hned pri objednavce. Dodnes nic. Zadne tel. cislo nefunguje, jsou nedostupna. Nejspis jsem o penize prisel.
    • Objednané zboží nedorazilo

Přijatá objednávka zboží nedorazilo

• zboží vůbec nedorazilo

• Nic!

Po několika urgencich přišlo zboží podle nich skladem za 20 dní. Slibované zboží jako omluva, tak to nepřišlo!! Zase někde chybička.

• Zboží co je skladem defakto není,dříve mi dorazil tento dotazník,po me reakci že co mám hodnotit když mi nic nedodali,tak se omlouvali že věci co jsem si obědnal teprve naskladní(přitom jsem si objednaval věci co mají být skladem) a od té doby nic ,je to více jak měsíc,tak za mně velké -,ještě že si nechavám vše posílat na dobírku,jinak bych asi přišel o peníze.

• krom toho že 2 dny po ojednávce tuto potvrdili, tak zatgím nic, ani odpověď na dotaz:

Jsem rozpačitý.Objednávku jsem učiníl 9.3.,zaregistrována byla13.3.2018,ale do dneška zboží nedošlo.Očekával jsem tel.upřesnění. J.Rodek

objednávka i dodávka zboží, vše precizně. děkuji.

Doporučuji, bezproblémavá komunikace.

OCHOD MA CELKEM DOBRE CENY .NEUPLNA ZASILKA ALE ZASE OBCHOD NA MOJE UPOZORNĚNÍ DO 8 DNU POSLAL ZBYTEK.JINAK CO SE TYKA ZBOZI TAK VZUCHOVKA VYPADA ZE BY MOHLA NECO VYDRŽET. POUZDRO NA PUSKU VYPADA TAKY SOLIDNĚ.OVŠEM PUSKOHLED ZŘEJMĚ JE KOUPEN V HRAČKÁŘSTVÍ PŘI TŘETÍM VÝSTŘELU ZAČALA MATICE I ŠROUBOVACÍ OPTIKA POSKAKOVAT PO ZÁVITU,TAKŽE OBJEDNANÁ JINA, MYSLÍM ŽE PŘÍŠTĚ BUDU KUPOVAT VŠE SAMOSTATNĚ A NÉ ZAJICE V PYTLI!

• Objednávku jsem zrušil !

Super rychlé dodání vše Ok

• Rychlost, kvalita, vše ok.

Zboží bylo doručeno v pořádku a v udaném termínu.

• Ve srovnání s českými e-shopy nižší ceny vzduchovek.
    • Při objednávce vzduchovky je nutno zadat cituji "číslo OP nebo jiného dokladu totožnosti". Pokud zadáte číslo ŘP (což je podle mě také doklad totožnosti), tak vám napíšou, že stejně chtějí OP. Komunikace někdy vázne, zejména pokud jde o nějaký problém. Konkrétně mě přišla vzduchovka s naprasknutu pažbou. Firma celkem ochotně zareagovala, dokonce jsme se domluvili na vyzvednutí zboží kurýrní službou. Vyřízení reklamace trvalo přes 30 dni, proto jsem pak odstoupil od smlouvy. Firma odstoupení akceptovala a přislíbila poslat zpět peníze. Na ty už čekám 12 dní, teď pro změnu na e-maily neodpovídají.

Pokud je vše v pořádku a nemusíte řešit reklamaci, tak je plusem nižší cena než v českých e-shopech. S případnou reklamací ovšem můžete narazit. Rozhodnutí jestli zde koupit nebo nekoupit je na každém.

• V e-mailu o potvrzení odeslání zboží chybí číslo balíku ,k možnosti sledovat v jaké je fázi doručování.Proto se blbě odhaduje , který den má zboží přijít a nedá se tím pádem ani komunikovat předem s firmou , která balík doručuje o případné změně datumu či času doručení .Musel jsem si o tuto informaci extra napsat ,firma mi tedy informace obratem zaslala za to děkuji ,ale však stále trvám na tom že v dnešní době E-objednavek je standartní tuto informaci předat zákazníkovi automaticky z již zde uvedených důvodu (informace který den zboží dorazí,možnost změny datumu doručení nebo změna doručovací adresy) .

poněkud delší doba dodání.

• dobrá informovanost o stavu objednávky
    • dobrá cena zboží
    • průběh nákupu od objednání do doručení bez problému
    • dostupnost zboží, když ostatní obchody měly konkrétní zbraň jako nedostupnou