• rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

děkujeme mnohokrát za Vaši reakci na heureka.cz a jsme opravdu rádi, že jste s našimi produkty a službami spokojeni. A budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.

Jezírka-Zahrady s.r.o.

Hlavně to funguje i na telefon !

Naprostá spokojenost

Jezírka-Zahrady s.r.o.

velice rychle dodani velmi dobra komunikace vse probehlo rychle a hladce vsem doporucuji forma je suprova vyzkousena sem spokojena a za tu cenu

Jezírka-Zahrady s.r.o.

super rychlí nákup,perfektně zabalen i dodán

SKVĚLÉ

• velika vyhoda

• Solidní jednání

• Výborná komunikace

Jezírka-Zahrady s.r.o.

Dobrý obchod, doporučuji všem.

Jezírka-Zahrady s.r.o.

Velice příjemná a ochotná obsluha E-shopu.

Jezírka-Zahrady s.r.o.

Doručení do druhého dne, rychlá a perfektní komunikace.

Jezírka-Zahrady s.r.o.

DOPORUČUJI - maximální spokojenost, v 10:40 hod. jsem odeslal objednávku a v 10:55 hod. bylo zboží na prodejně připraveno k vyzvednutí!

• rychlost, kvalita

moc doporučuji

Jezírka-Zahrady s.r.o.

Vše v pořádku.Můžu doporučit.

Jezírka-Zahrady s.r.o.

Zboží nebylo skladem v požadovaném množství, po telefonické domluvě posunutý termín dodání. Obchod doporučuji!

Jezírka-Zahrady s.r.o.

• přehlednost stránek se zbožím
    • rychlost doručení zboží
    • žádné jsem neobjevil